Robert Lewandowski chce przeprowadzić się do Hiszpanii z myślą o córkach
Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News/_rl9
Newsy

Robert Lewandowski chce przeprowadzić się do Hiszpanii dla... córek? "Zaraz będą musiały do szkoły iść"

W głośnym wywiadzie Robert Lewandowski opowiedział o planach przeprowadzki do Hiszpanii. Zdradził, że decyzja związana jest z przyszłością Klary i Laury.

Niedawno Robert Lewandowski był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". O głośnej rozmowie polskiego piłkarza mówią już największe zagraniczne serwisy. Wokół zawodnika Bayernu Monachium wybuchła burza po tym, jak stanowczo oświadczył, że jego przygoda z niemieckim klubem dobiegła końca. Choć sam sportowiec nie powiedział jeszcze wprost, że zamierza zrobić wszystko, by od następnego sezonu grać w koszulce FC Barcelony, nie jest tajemnicą, że w ciągu najbliższych miesięcy planuje przeprowadzić się do Hiszpanii. Warto też przypomnieć, że Anna i Robert Lewandowscy mają już dom na Majorce.

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim Robert Lewandowski zdradził, że jego plany są związane wyłącznie z jego karierą zawodową, ale również przyszłością córek. Jaki wpływ na decyzję miały Klara i Laura?

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Robert Lewandowski zaplanował przeprowadzkę z myślą o przyszłości córek: "Musisz myśleć też już o kolejnych latach"

O tym wywiadzie Roberta Lewandowskiego będzie głośno jeszcze przez długi czas. W ciągu ostatnich miesięcy piłkarz mocno zaskoczył media. Zazwyczaj sportowiec był ostrożny w kontaktach z dziennikarzami i unikał wielkich deklaracji, dlatego jego stanowcza wypowiedź podczas konferencji prasowej, podczas której dał jasno do zrozumienia, że nie chce już występować w klubie z Monachium, wywołała ogromne zamieszanie. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" potwierdził swoje słowa.

Zobacz także: Robert Lewandowski przez wiele lat był zamknięty w sobie: "Ta lodowatość to była forma obrony"

Robert Lewandowski chce, by jego córki wychowywały się w Hiszpanii
Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News

Rozmawiając z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, Robert Lewandowski zaznaczył, że nie podjął decyzji o przeprowadzce do Hiszpanii samodzielnie. Choć ewentualne przeniesienie do Barcelony ma ścisły związek z jego karierą sportową, to piłkarz przyznał, że najpierw wszystko przedyskutował z żoną. Dodał, że w trakcie poważnych wyborów przeważnie omawia z Anną Lewandowską. W tym przypadku dużą rolę odegrały także dzieci gwiazd.

Robert Lewandowski myśli o przyszłości córek
SplashNews.com/East News

Większość decyzji jest wspólnych. Ania zdaje sobie sprawę, o co chodzi w tym biznesie i akurat patrzy na mnie nie przez pryzmat mnie jako piłkarza, ale przez pryzmat życiowy. Pamiętajmy, że mamy dzieci, które zaraz będą musiały do szkoły iść. Chodzi o to, że musisz myśleć też już o kolejnych latach - wyjaśnił Robert Lewandowski.

Wypowiedzi reprezentanta Polski mocno wskazują na to, że wolałby, aby Klara i Laura kształciły i wychowywały się właśnie w Hiszpanii. Dziewczynki spędzają wspólnie wakacje w rodzinnej posiadłości na Majorce. Niedawno Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek, które wypoczywają na wyspie.

Przy okazji Robert Lewandowski przyznał, że zna swoją wartość i wszystko, co obecnie posiada, zawdzięcza ciężkiej pracy. Dzięki temu przez lata piłkarz zbudował pewność siebie, która teraz pomaga mu w podejmowaniu trudnych decyzji. Niemal od początku drogi towarzyszy mu też Anna Lewandowska, dlatego małżeństwo wspólnie decyduje o swojej przyszłości.

Ja miałem zawsze horyzonty otwarte, zawsze byłem otwarty na inne rzeczy, znałem swoje poczucie wartości. Jak ktoś mnie nie chce, to ja sobie poradzę gdzie indziej. Jak zaczęliśmy się spotkać, zarabialiśmy po 1200–1400 zł. Zawsze moim marzeniem było to, żebym sam zapracował na swój sukces, a nie dzięki komuś - przyznał.

Zobacz także: Anna Lewandowska świętuje Dzień Dziecka z córkami: "Pielęgnujmy w sobie dziecięcą radość..."

Myślicie, że już niedługo Robert i Anna Lewandowscy zamieszkają wraz z córkami w Hiszpanii?

Robert Lewandowski chce, by Klara i Laura uczyły się w Hiszpanii
SplashNews.com/East News

Robert Lewandowski zdradził, czego uczy się od Anny Lewandowskiej
Doug Peters/Press Association/East News
Newsy
Robert Lewandowski w zaskakującym wyznaniu o Annie Lewandowskiej: "Jest wykorzystywana"
Robert Lewandowski opowiedział o tym, czym różni się od swojej żony, Anny Lewandowskiej. Piłkarz stwierdził, że trenerka personalna często bywa wykorzystywana. Co miał na myśli?

Tak szczery Robert Lewandowski nie był od dawna. Cytaty z jego rozmowy w podcaście "WojewódzkiKędzierski" od rana pojawiają się w największych zagranicznych serwisach. Nic dziwnego. Piłkarz, który znany jest z tego, że chodzi swoimi drogami i w kontaktach z dziennikarzami bywa raczej powściągliwy, otworzył się przed Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Chociaż większość słuchaczy z wypiekami na twarzy czekała na kolejne stanowcze deklaracje w sprawie zmiany klubu i przeprowadzki do Hiszpanii, zawodnik Bayernu Monachium opowiedział też trochę o życiu prywatnym. Udzielając wywiadu, Robert Lewandowski zdradził, jak wygląda jego życie w rodzinie, w której jest jedynym mężczyzną. Ujawnił, co różni go od Anny Lewandowskiej. Przyznał też, że córki zaczynają zadawać mu coraz trudniejsze pytania, które go krępują! Robert Lewandowski przyznał, czego uczy się od Anny Lewandowskiej W podcaście "WojewódzkiKędzierski" dla Onetu  Robert Lewandowski nie ukrywał, że życie w rodzinie wiele go nauczyło. Gwiazdor przyznał, że przez wiele lat był zamknięty w sobie . Jego charakter nieco się zmienił, gdy na świat przyszły jego dwie córeczki, Klara i Laura . Piłkarz cały czas wiele uczy się także od Anny Lewandowskiej, ponieważ jest od niego bardziej otwarta. Stwierdził jednak, że przez to trenerka personalna bywa wykorzystywana. Zobacz także:   Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na skuterze. Omal nie doszło do wypadku! Ja od Ani często starałem się uczyć tego ciepła. Tej dobroci, której Ania ma aż zanadto i przez to często jest wykorzystywana. Ja byłem taką osobą na jednym biegunie, a Ania po drugiej stronie. Starałem się od Ani dużo tego ciepła brać, tej dobroci, której ona ma i staraliśmy się to wypośrodkować - powiedział Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu. Robert Lewandowski nie ujawnił też,...

Robert Lewandowski świętuje 34. urodziny z rodziną
Instagram @_rl9
Newsy
Robert Lewandowski świętuje urodziny. Anna Lewandowska z córkami miały dla niego wyjątkowy prezent
Robert Lewandowski skończył 34 lata. Piłkarz zaczął świętowanie już dzień wcześniej w gronie rodziny. Anna Lewandowska z córeczkami zabrały go na plażę, gdzie przygotowały przyjęcie oraz prezent.

Anna i Robert Lewandowscy mimo wielu obowiązków starają się pielęgnować wspólny czas z rodziną. Między kolejnymi treningami w nowej drużynie całej czwórce udało się wyrwać chwilę, aby świętować urodziny piłkarza. Trenerka wraz z córkami przygotowały imprezę na plaży, a na Roberta Lewandowskiego czekał wyjątkowy prezent! Zobaczcie zdjęcia.  Robert Lewandowski świętuje urodziny. Prezent od Anny Lewandowskiej i córek go wzruszył  Robert Lewandowski  jakiś czas temu zmienił swoje dotychczasowe życie i podjął jedną z najważniejszych zawodowych decyzji. Piłkarz zgodził się na transfer do FC Barcelony i kilka dni temu oficjalnie zaprezentował się na stadionie Camp Nou.  Anna Lewandowska ucieszyła się na wieść o nowych wyzwaniach zawodowych męża  i przyznała, że będzie go wspierać.  Anna Lewandowska  kilka miesięcy temu wyjechała do Hiszpanii, gdzie wraz z córkami próbowały się zadomowić. Wygląda na to, że rodzina coraz lepiej czuje się w nowym miejscu. 21 sierpnia piłkarz obchodzi urodziny, jednak świętowanie zaczął dzień wcześniej w bardzo kameralnym gronie.          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Zobacz także:  Anna Lewandowska prezentuje nową willę w Hiszpanii. Tak wygląda po aranżacji architekt porządku Robert, Klara oraz Laura Lewandowscy włożyli na głowy ozdoby urodzinowe z napisem "Happy Birthday" (tłum. wszystkiego najlepszego). Cała rodzina śmiała się i dokazywała, nie zabrakło również balonów oraz przekąsek. Piłkarz dostał od Anny...

Robert Lewandowski o swojej przemianie
Zabulon Laurent/ABACA/Abaca/East News
Newsy
Robert Lewandowski przez wiele lat był zamknięty w sobie: "Ta lodowatość to była forma obrony"
Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie zdradził, jak narodziny córeczek zmieniły jego podejście do życia. Opowiedział również o bolesnej stracie ojca.

Nie da się ukryć, że prywatne życie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie bardzo ciekawi jego fanów. Szczególnie, że jego żona to także osoba publiczna. Robert Lewandowski udzielił szczerego wywiadu w podcaście "WojewódzkiKędzierski" dla Onetu. Zdradził w nim, jak przeżył śmierć ojca i jak narodziny córek odmieniły jego życie.  Robert Lewandowski o swojej przemianie Robert Lewandowski jest mocno skupiony na swojej karierze, jednak nie może także narzekać na życie prywatne. Jego żona - Anna Lewandowska jest dla niego ogromnym wsparciem, a córki Roberta Lewandowskiego - Klara i Laura to prawdziwe gwiazdy Instagrama ! W czasie rozmowy z Kubą Wojewódzkim oraz Piotrem Kędzierskim w podcaście "WojewódzkiKędzierski", piłkarz wyznał, że kiedyś był całkiem inny - oschły i mało empatyczny. Jednak narodziny pierwszej córki okazały się być momentem zwrotnym, jeżeli chodzi o jego nastawienie do życia: -   To był punkt kulminacyjny — pojawienie się na świecie pierwszej córki, Klary, to był chyba najbardziej widoczny moment w moim życiu, w którym jeszcze bardziej zacząłem się otwierać na świat, na ludzi. Zacząłem być bardziej empatyczną osobą niż wcześniej, bo trudno mi to przychodziło. Ta lodowatość to była forma obrony - mówił piłkarz. Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek. Klara i Laura w identycznych strojach!  Robert Lewandowski dodał także, że do jego zmiany przyczyniła się przede wszystkim obecność żony, od której czerpał wiele ciepła i dobroci. A co z jego przyjaciółmi? Okazuje się, że piłkarz dobrze wie o tym, że popularność może być magnesem, przyciągającym nieszczerych ludzi. Opowiedział o tym, że w swoim otoczeniu ma jedynie garstkę osób, których może nazwać prawdziwymi...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik