Anna Lewandowska znana jest z tego, że prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Zwraca dużą uwagę na to, co je i jest bardzo aktywna fizycznie. Pomimo tego, nie omijają ją różnego rodzaju choroby. Ostatnio na swoim Instagramie przyznała, na co choruje. Okazuje się, że nie może sobie pozwolić na wiele przyjemności.

Reklama

Anna Lewandowska zdradziła, na co choruje. Tego musi unikać

Od dziecka sport w życiu Anny Lewandowskiej odgrywał kluczową rolę. Już jako mała dziewczynka trenowała karate, a dziś chętnie zaraża miłością do sportu i fitnessu swoje obserwatorki. Żona piłkarza dba również o zdrową dietę dla siebie i całej swojej rodzinny. Okazuje się, że pomimo tego cierpi na pewną chorobę, która nieleczona może powodować wiele dolegliwości żołądkowo-jelitowych i prowadzić do rozwoju innych chorób.

- Co by tu zjeść słodkiego? Póki co, trzymam low FODMAP, ze względu na SIBO... Kto z was zmagał się z tym problemem? - zapytała w sieci.

Instagram@annalewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska podzieliła się nowiną! "Będzie taką moją wisienką na torcie"

SIBO to nic innego, jak zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego. Gdy ta choroba jest nieleczona, powoduje wiele nieprzyjemnych działań, dlatego tak istotne jest stosowanie odpowiedniej diety. Najczęstsze objawy to m.in. wzdęcia, ból brzucha, biegunki, zaparcia, mdłości, a nawet zmęczenie. Trenerka musi unikać produktów zawierających laktozę, fruktozę czy fruktany.

Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Zobacz także: Anna Lewandowska wtulona w Roberta Lewandowskiego, a internauci patrzą na ten jeden szczegół

Zobacz także
Reklama

Zaskoczyła Was wiadomość o tym, że Anna Lewandowska zmaga się z SIBO? Warto dodać, że żona piłkarza nie jest pierwszą znaną osobą, która zdecydowała się przyznać, że zmaga się z tą chorobą. Katarzyna Dziurska, znana jako trenerka fitness, również zmaga się z tym problemem. Opisała go w swojej książce pt. "SIBO. Jak z nim żyć, jak je leczyć?".

PAU BARRENA/AFP/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama