Anna Lewandowska w żółtej marynarce
Instagram

Anna Lewandowska wyprzedaje swoje ubrania. Klapki za 700 zł, sneakersy za 1500, a torebka za 2500!

Anna Lewandowska w żółtej marynarce
Instagram

Anna Lewandowska kilka dni temu na Instastories opublikowała filmiki, na których pokazała porządkowanie swojej szafy. Trenerka wyznała, że po ciąży przyszła pora na zmianę garderoby, ale nie ujawniała wtedy, co ma zamiar zrobić z ubraniami, których już nie nosi. Teraz wszystko stało się jasne! Okazuje się, że Anna Lewandowska zdecydowała się na wyprzedaż szafy w jednej z popularnych aplikacji mobilnych, która pozwala na sprzedaż i zakup używanych ubrań i dodatków. W ten sposób można dać swoim ubraniom drugie życie. Zobaczcie, jakie perełki ze swojej szafy sprzedaje Anna Lewandowska!

Anna Lewandowska wyprzedaje swoje ubrania!

Anna Lewandowska zdecydowała się zmienić garderobę i postanowiła wystawić ubrania i dodatki, których już nie nosi. Pod swoim zdjęciem w modnej stylizacji napisała:

Kilka dni temu pokazywałam Wam na IS, że przyszedł czas na porządki w SZAFIE😊. To dobry moment, aby moje ubrania otrzymały drugie życie. Tak 🤗 daaaaałam się Wam wreszcie namówić i część mojej GARDEROBY będzie można znaleźć w APLIKACJI ➡️ @less_app Pierwsza część już dostępna dzisiaj. Moje konto: annalewandowska 😉 - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Sprawdziliśmy, jakie ubrania i dodatki Anna Lewandowska umieściła na swoim koncie w aplikacji. Okazuje się, że wyprzedaż szafy jest faktycznie spora. Na koncie gwiazdy pojawiło się kilka modeli markowych toreb, butów i sukienek. A jak wyglądają ceny?

Czarne klapki Chanel można kupić za 700 zł, sneakersy Givenchy w stanie idealnym kosztują 1 500 zł, okrągła torebka Chloe 2,5 tys. zł, za sukienkę Self-portrait trzeba zapłacić 800 zł. Z kolei mała czarna od Givenchy jest wystawiona za 3 tys. zł! Na koncie Anny Lewandowskiej można kupić też ubrania, które nosiła Klara, m.in. sukienkę Kenzo za 250 zł czy bluzę Burberry za 350 zł.

Sami spójrzcie!

Zobacz także: Wyprzedaże lato 2020. Anna Lewandowska w spódnicy za 70 złotych. Po ciążowym brzuszku nie ma już śladu!

Anna Lewandowska wyprzedaje ubrania
screen Less_app/annalewandowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A few days ago you saw on my instastories that i was cleaning my wardrobe. it’s a perfect time for my clothes to receive a second life. Yes 🤗 You are now able to find a part of my wardrobe @less_app . ________________________ Kilka dni temu pokazywałam Wam na IS, że przyszedł czas na porządki w SZAFIE😊. To dobry moment, aby moje ubrania otrzymały drugie życie. Tak 🤗 daaaaałam się Wam wreszcie namówić i część mojej GARDEROBY będzie można znaleźć w APLIKACJI ➡️ @less_app Pierwsza część już dostępna dzisiaj. Moje konto: annalewandowska 😉 #lessapp #fashion #annalewandowska #new

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska nosi markowe ubrania, które czasem kosztują fortunę. Wyprzedając je nadaje im drugie życie! Tu z torebką za prawie 9 tys. zł!

Ania Lewandowska z supermodną torebką za 9 tys. zł! Wiemy, gdzie kupicie identyczną za 129 zł
Instagram/Anna Lewandowska

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36