Anna Lewandowska bez wątpienia jest uważana za ikonę stylu. Nawet najprostsze codzienne zestawy trenerki zawsze prezentują się doskonale, a często dzieje się tak za sprawą dodatków, które wybiera. Jak wiadomo gwiazda kocha światowe marki i często sięga po buty i torebki od znanych projektantów. Tak było też tym razem! Anna Lewandowska casualowy look złożony z czarnych spodenek i bluzki w paski uzupełniła prostymi sandałami Prada za 2 tys. zł i nerką od Louis Vuitton za ponad 3 tys. zł. Te dodatki robią wrażenie, a ich cena zaskakuje jeszcze bardziej!

Reklama

Anna Lewandowska w sandałach Prada za 2 tys. zł.

Anna Lewandowska niezmiennie zachwyca swoimi stylizacjami, nawet tymi, które wybiera na rowerową przejażdżkę. Tym razem to dodatki robią największe wrażenie i na nich skupia się nasz wzrok. Stylowa nerka z monogramem od Loius Vuitton oraz logowane sandały od Prady wyglądają bosko, ale ich cena sprawia, że nie każdy może sobie pozwolić na tak drogie uzupełnienie stylizacji.

Na szczęście w ofercie znanych marek znajdziemy sandały i nerki, które pozwolą nam stworzyć równie stylowy i wygodny zestaw, a co najważniejsze nie zrujnują naszego portfela. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Moda na jesień 2020: Anna Lewandowska w sneakersach za ponad 3100 zł. Podobne kupisz już od 130 zł

Instagram

Sandały w podobnym stylu są dostępne w ofercie marki Columbia za 239 zł.

Zobacz także
Mat. prasowe

Logowany model sandałów Prada jest dostępny też w czarnym kolorze.

Mat. prasowe

Idealnie do codziennych aktywności sprawdzą się sandały Scholl, które kosztują 209 zł.

Mat. prasowe

Sportowy model sandałów w swojej ofercie ma też marka 4F. Klasyczny model na białej podeszwie kosztuje 99 zł.

Mat. prasowe

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama