Anna Lewandowska w letnim kapeluszu
Instagram

Anna Lewandowska pokazała za dużo w odważnej sesji zdjęciowej? Jej reakcja była bardzo szybka!

Anna Lewandowska w letnim kapeluszu
Instagram

Anna Lewandowska już od jakiegoś czasu w swoich mediach społecznościowych zapowiada nowy projekt. Teraz trenerka zdradziła, że praca nad nim trwała aż 2 lata! Realizacja zakończyła się odważną sesją zdjęciową, w trakcie której gwiazda musiała ciągle zasłaniać swój dekolt, bo jej stylizacje pokazywały naprawdę dużo...

Zobaczcie sami te zdjęcia! Jesteście ciekawi nowego projektu Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska pokazała dekolt!

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna, już od dawna rozwija swoją markę. Działa nie tylko w Polsce, ale podbija też rynek niemiecki. Teraz pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej i pokazała dużą ekipę, pracującą nad nowym projektem.

Od rana intensywny czas na planie, gdzie pracuje nad moim najważniejszym projektem tej jesieni... - powiedziała na Instastories.

Pod jednym ze zdjęć zdradziła, że na planie jest 30 stopni, a ekipa jest w trakcie sesji świątecznej. Zobaczymy w niej Annę Lewandowską w naprawdę odważnych kreacjach, które mocno eksponują jej dekolt. Podczas nagrywania filmiku gwiazda trzymała rękę tak, by nie pokazać za dużo! 

Anna Lewandowska nowy projekt
Instagram

Jeszcze nie wiadomo czego dotyczy nowy projekt, ale sądząc po ilości sukienek, które Anna Lewandowska miała na sobie podczas sesji, można sądzić, że może chodzić o własną linię ubrań. Już od dawna wiadomo, że gwiazda ma doskonałe wyczucie stylu, a fanki ciągle dopytują, czy planuje zaprojektować własną kolekcję.

Oprócz zdjęć trenerka opublikowała też bardzo sensualne nagrania, na których tańczy. Jak już wiadomo taniec jest jej mocną stroną, co pokazała na koncercie Jennifer Lopez! 

Jak sądzicie, czego będzie dotyczył nowy projekt Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska nowy projekt
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08