Anna Lewandowska opublikowała na instagramowym profilu wyjątkowy wpis - z okazji urodzin młodszego brata, Piotra Stachurskiego. Okolicznościowy post z życzeniami uzupełniła nagraniem wspólnego tańca. Przekonajcie się, jak wypadło rodzeństwo.

Reklama

Anna Lewandowska świętuje urodziny brata

Odkąd Anna Lewandowska znalazła się na celowniku mediów z całego świata, duże zainteresowanie budzą też członkowie jej rodziny. Jej młodszy o dwa lata brat, Piotr Stachurski, żyje na co dzień z dala od błysku fleszy, ale okazjonalnie można go zobaczyć na przykład na zdjęciach w social mediach trenerki. Z uwagi na jego urodziny, żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się światu nie tylko łączącą ich relacją, ale i pasją, jaką dzielą:

- Mój ukochany brat ma dzisiaj urodziny! To jeden z najwspanialszych facetów na świecie! Kto poznał Piotra, wie, o czym mówię. Rozwijaj swoją pasję i ciesz się z życia! - napisała na Instagramie sławna siostra jubilata

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała Klarę w zaskakującej roli. Odkryła kolejny talent 6-latki!?

Nagranie, jakie Anna Lewandowska umieściła w sieci, przedstawia ją podczas tańca z bratem - trzeba przyznać, że Piotr świetnie dotrzymywał kroku sportsmence. Przypomnijmy, że ta od pewnego czasu pobiera lekcje tańca i odkryła w tym swoją nową, wielką pasję. Fanom żony Roberta Lewandowskiego nowe nagranie bardzo się spodobało i pospieszyli z życzeniami oraz komplementami pod adresem 33-latka:

Zobacz także

- Zazdroszczę relacji z bratem

- Ale ładnie tańczycie

- Bardzo przystojny, ciacho

- Wszystkiego najlepszego dla Pani Brata! Taniec wyszedł super - pisano w sekcji komentarzy.

Instagram/@annalewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Laury śpiącej na trybunach. Fani: "Ale słodziak"

Niektórzy spośród komentujący uznali, że Piotr bardzo przypomina Roberta Lewandowskiego. Byli i tacy, którzy z początku uznali, że na nagraniu jest piłkarz!

- Nawet podobny do Roberta. Tak, się pomyliłem

- Myślałem, że to Lewy

- Podobny do Roberta

- Jak brat Roberta - dzielono się spostrzeżeniami

I my życzymy Piotrowi Stachurskiemu wszystkiego, co najlepsze!

Instagram/@annalewandowska
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama