Fanki na Facebooku krytykują Annę Lewandowką

Anna Lewandowska nagrała motywujący filmik, a fanki krytykują: "Denne i sztuczne". Co odpowiada?

Fanki na Facebooku krytykują Annę Lewandowką

Anna Lewandowska skrytykowana przez swoje fanki na Facebooku! Filmik na którym trenerka przyznaje, że jest spełnioną kobietą i sportowcem wywołał sporo komentarzy. Lewandowska w swoim nagraniu apeluje, żeby walczyć o siebie i się rozwijać.

Niestety, przekaz żony Roberta Lewandowskiego najwyraźniej nie spodobał się wszystkim jej fankom. Niektóre zarzuciły jej kopiowanie Ewy Chodakowskiej, która często wrzuca tego typu filmiki. To nie pierwszy raz kiedy sportsmenka musi zmierzyć się z krytyką, tym razem jednak postanowiła się bronić.

Jak odpowiadała na zarzuty fanek?

Fan- Wyklute na blachę
A.N.- Właśnie nie:)
Fan- Ja lubię Anie ciesze się, że robi w życiu to co kocha i dzieli się z innymi jednak tak na nią patrzę i widzę w jej postach, filmikach, przesłaniach itd Ewę Chodakowską no kurde wszystko jest zżynane tylko wiadomo słowa lub tekst jest zmieniony. Dziwnie mi się na te posty Ani zawsze patrzy bo mam wrażenie, że już je gdzieś widziałam.
A.N.- O nie nie nie! Z tą opinią zdecydowanie się nie zgadzam! Jestem fighterką - to przede wszystkim. Dwa - lubię mocne motywatory, trzy - lubię mocne charaktery! A ten wpis ma pewien cel! Pzdr
Fan- Denne i sztuczne

A.N.- A dlaczego:)? Akurat to nagrywałam bez przygotowania:) to znaczy, że wyszło jeśli taka opinia:) pozdrawiam :)))
Fan- Boże nie mogę tego słuchać ...
A.N.- To narka:)

Jednak pojawiło się również wiele osób, które broniły Anny Lewandowskiej i namawiali ją, żeby częściej nagrywała tego typu filmy.

- Czytam komentarze i tak sobie myślę....to ze Ewa Chodakowska mówi pozytywne rzeczy do kamery nie znaczy ze już nikt nie może tego robić.To nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla Ewy.Jak Ania ma ochotę może sobie nagrywać co chce i nie musi się z tego tłumaczyć bo co ja obchodzi inna ze tak powiem baba na fejsbuku. Ja mam obie Panie w znajomych,każda w jakiś sposób mnie motywuje i u każdej z nich znajdę coś cennego.Jedynie co dodałabym to to ze Ewa jest bardziej naturalna w mówieniu a Ania tutaj wygląda jakby tydzień się przygotowywała ale nie każdy ma talent krasomowczy.Wiec Pani Aniu proponuje nagrywać więcej filmików bo praktyka czyni mistrza.

Posłuchajcie nagrania, które wywołało tak skrajne emocje wśród fanów Anny Lewandowskiej.

 

 

Nigdy nie wiemy, jak potoczy się nasze życie. Ale trzeba wierzyć w nasze mocne strony. Dlatego swojej młodszej ja, a także każdej z Was, która jest na początku drogi, powiedziałabym, żeby odkrywała swój potencjał i słuchała życzliwych osób. #useyourand #gillettevenus

Posted by Anna Lewandowska on 6 października 2015


Zobacz również: Anna Lewandowska ma nowe luksusowe hobby

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43