Anna i Robert Lewandowscy są na wakacjach na południu Hiszpanii. Para w mediach społecznościowych pokazuje, jak spędza czas. Widzieliśmy już ich wspólne romantyczne zdjęcia, pokazali, jak obchodzili rocznicę ślubu, a teraz przyszła pora na fotografię z Klarą. Tylko spójrzcie na ten filmik! To najsłodsze, co dziś zobaczycie...

Reklama

Anna Lewandowska chwali się umiejętnościami Klary

Trenerka opublikowała na Instagramie wideo, na którym możemy zobaczyć Klarę pływającą w basenie. Dumna mama w opisie napisała:

Nasza mała pływaczka ❤ ????‍♀️ - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej

Gwiazda dodała też, komu 2-latka zawdzięcza naukę pływania. Okazuje się, że to Robert Lewandowski trenuje z córeczką i uczy ją tej ważnej umiejętności:

Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9 - napisała Anna Lewandowska.

Gwiazda podpowiada, jak sprawić, aby aktywność fizyczna była ciekawa dla dziecka!

Anna Lewandowska, od kiedy została mamą, wiele miejsca w swojej działalności poświęca na tematykę związaną z dziećmi. Opowiadała już o podróżowaniu z dzieckiem samolotem, a ostatnio szczerze przyznała, że wakacje z 2-latką nie zawsze są łatwe. Teraz zachęca rodziców, aby spędzali czas z dziećmi na świeżym powietrzu:

Na pewno, że gry i zabawy to najlepszy sposób, aby zaangażować nasze dzieci do aktywności fizycznej. Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku?
W dobie smartfonów i Internetu musimy poświęcać aktywności fizycznej szczególną uwagę.

Trenerka zaproponowała kilka pomysłów, jak urozmaicić zabawę z dzieckiem:

Zobacz także

Postarajmy się, żeby aktywność fizyczna była ciekawa i inspirująca dla dziecka.
Nasze szkraby zawsze będą wybierać aktywności, które są dla nich po prostu przyjemne, bo każdy człowiek naturalnie dąży do tego co łatwe i… przyjemne ????
Każde bieganie można zamienić na wyścig w poszukiwaniu skarbów, a standardowe rzucanie frisbee można zastąpić frisbee z rzucaniem do celu.

Sądzicie, że trenerka przekona innych rodziców? Obejrzyjcie filmik z Klarą...

Zobacz także: Anna Lewandowska szczerze o swoich wakacjach z Klarą! "Plany kontra rzeczywistość"

Anna Lewandowska z Klarą

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama