Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Anna Lewandowska pokazała zabawy z córką. Nie uwierzycie, co Klara już potrafi!?

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy są na wakacjach na południu Hiszpanii. Para w mediach społecznościowych pokazuje, jak spędza czas. Widzieliśmy już ich wspólne romantyczne zdjęcia, pokazali, jak obchodzili rocznicę ślubu, a teraz przyszła pora na fotografię z Klarą. Tylko spójrzcie na ten filmik! To najsłodsze, co dziś zobaczycie...

Anna Lewandowska chwali się umiejętnościami Klary

Trenerka opublikowała na Instagramie wideo, na którym możemy zobaczyć Klarę pływającą w basenie. Dumna mama w opisie napisała:

Nasza mała pływaczka ❤ 🏊‍♀️ - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej

Gwiazda dodała też, komu 2-latka zawdzięcza naukę pływania. Okazuje się, że to Robert Lewandowski trenuje z córeczką i uczy ją tej ważnej umiejętności:

Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9 - napisała Anna Lewandowska.

Gwiazda podpowiada, jak sprawić, aby aktywność fizyczna była ciekawa dla dziecka!

Anna Lewandowska, od kiedy została mamą, wiele miejsca w swojej działalności poświęca na tematykę związaną z dziećmi. Opowiadała już o podróżowaniu z dzieckiem samolotem, a ostatnio szczerze przyznała, że wakacje z 2-latką nie zawsze są łatwe. Teraz zachęca rodziców, aby spędzali czas z dziećmi na świeżym powietrzu:

Na pewno, że gry i zabawy to najlepszy sposób, aby zaangażować nasze dzieci do aktywności fizycznej. Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku?
W dobie smartfonów i Internetu musimy poświęcać aktywności fizycznej szczególną uwagę.

Trenerka zaproponowała kilka pomysłów, jak urozmaicić zabawę z dzieckiem:

Postarajmy się, żeby aktywność fizyczna była ciekawa i inspirująca dla dziecka.
Nasze szkraby zawsze będą wybierać aktywności, które są dla nich po prostu przyjemne, bo każdy człowiek naturalnie dąży do tego co łatwe i… przyjemne 🙂 
Każde bieganie można zamienić na wyścig w poszukiwaniu skarbów, a standardowe rzucanie frisbee można zastąpić frisbee z rzucaniem do celu.

Sądzicie, że trenerka przekona innych rodziców? Obejrzyjcie filmik z Klarą...

Zobacz takżeAnna Lewandowska szczerze o swoich wakacjach z Klarą! "Plany kontra rzeczywistość"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our little swimmer ❤ Dear parents, how do you help your kids in water? Any advice is extremely valuable 🙏🏼 Please, let me know in the comments below. Klara’s Swimming ➡ all thanks to @ rl_9 ___________ Nasza mała pływaczka ❤ 🏊‍♀️ ▫️ Drodzy rodzice💁‍♀️dajcie znać w komentarzu, jakie mieliście pomysły na oswajanie dzieci z wodą?🤗🙏🏻 ▫️ Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9 ▫️ Na pewno gry i zabawy to najlepszy sposób, aby zaangażować nasze dzieci do aktywności fizycznej. Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku? W dobie smartfonów i Internetu musimy poświęcać aktywności fizycznej szczególną uwagę. ▫️ Postarajmy się, żeby aktywność fizyczna była ciekawa i inspirująca dla dziecka. Nasze szkraby zawsze będą wybierać aktywności, które są dla nich po prostu przyjemne, bo każdy człowiek naturalnie dąży do tego co łatwe i… przyjemne 🙂 ▫️ Każde bieganie można zamienić na wyścig w poszukiwaniu skarbów, a standardowe rzucanie frisbee można zastąpić frisbee z rzucaniem do celu. __________ #annalewandowska #swimmingpool #summer #babyonboard

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08