Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Jak zachowuje się Klara Lewandowska w samolocie? Ania nie ucisza córki, kiedy ta jest za głośno

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Ania Lewandowska często umieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją córeczką i przy tym porusza tematy bliskie innym mamom. Tym razem opisała trudne zagadnienie podróży samolotem z małymi dziećmi. Matki wiedzą, że to temat rzeka, szczególnie, jeśli maluch nie lubi latać! Podróż może być naprawdę trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców, którzy często muszą słuchać krytycznych komentarzy na temat płaczącej pociechy od współpasażerów.

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fankami swoimi sprawdzonymi sposobami na podróż z dzieckiem i zdradziła, jak zachowuje się Klara w samolocie. Przy okazji ma też "złotą radę" dla innych rodziców, którą kiedyś sama usłyszała...

Jak Klara Lewandowska znosi podróże samolotem?

Anna Lewandowska opowiedziała o tym, że jej córeczka bardzo dużo czasu spędza w samolotach. W końcu ma dwa domy: jeden w Polsce, a drugi w Niemczech. Z racji tego dziewczynka przyzwyczaiła się już do lotów i zazwyczaj dobrze je znosi:

Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko... 🙈 - napisała Lewandowska na Instagramie.

Trenerka stara się zorganizować jej czas i zabiera książki oraz zabawki, które sprawdzą się w samolocie. Jednak dziewczynka czasem sama znajduje zabawne zajęcia:

Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku" 🙈🤸‍♀️ - przyznała żona Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska przeprasza za dziecko płaczące w samolocie?

Jednak czasem dziecko się nudzi, jest zmęczone czy senne i wtedy nie jest już tak łatwo go zająć! Okazuje się, że Anna Lewandowska również musi się z tym czasem zmierzyć, ale otrzymała radę, jak radzić sobie z narzekaniem ze strony współpasażerów. Musicie ją poznać!

 Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, ... a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko."

Okazuje się, że większość mam popiera Annę Lewandowską i jej sposoby na podróż z dzieckiem. Jednak pojawiło się też kilka krytycznych komentarzy od osób, którym przeszkadzają w samolocie matki z dziećmi:

To wy madki stanowicie problem nie my normalni i to wy powinnyscie latać oddzielnie - napisała jedna z Internautek.

Sądzicie, że faktycznie rodzice nie powinni przepraszać za dzieci płaczące w samolocie?

Zobacz takżeLewandowscy skrytykowani za urodzinowe zdjęcie z Klarą! Poszło o twarz ich córki! Co odpowiedzieli?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

flying with a toddler, of course! For many parents even the thought of a flight with a baby is stressful. Its not a secret that we are spending a lot of time on the plane. Thanks to this, Klara is meeting many interesting people. _______________________________________ Lot z małym dzieckiem, no jasne!✈️✈️✈️ Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek Nie jest tajemnicą, że dużo czasu przebywamy w samolotach. Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska😍🤸‍♂️ Ale jak to dziecko... 🙈 Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku" 🙈🤸‍♀️ Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ☁ Podróż bez przyjaciela? Nic z tych rzeczy! Zawsze mamy pod ręką ulubioną przytulankę Klary. Pakujemy również ciastolinę czy manualne gniotki ➡️⚠️Bajki w telefonie? To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie. Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, ... a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko." _________________________ Jak się odżywiać w czasie podróży? Jakie łatwe, przykładowe dania podać swoim pociechom? O Tym już wkrótce na blogu 🙂 i w... NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE Z PRZEPISAMI 📚📙(🙈🙉🙊) Zabawki znajdziecie na @babybyann #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Klara Lewandowska już zdążyła przyzwyczaić się do częstych lotów z rodzicami

Instagram

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23