Anna Lewandowska nie kryje radości, że do ich rodziny dołączyła Bella. Uroczy, brązowy piesek rasy cavapoo błyskawicznie zdobył sympatię całej rodziny. Trenerka zdradziła, że najbardziej oczarowana Bellą była Klara, a z kolei Laura z dystansem powitała psiaka. Wygląda na to, że teraz to się zmieniło. Laura Lewandowska odpoczywa razem z Bellą, a na nagraniu widać, jak bardzo jest podobna do swojego taty Roberta Lewandowskiego.

Reklama

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury na nagraniu z zabaw z nowym pieskiem

W miniony weekend Anna Lewandowska pochwaliła się szczęśliwą nowiną i poinformowała, że do ich rodziny dołączyła Bella. Jak wiadomo cała rodzina od dawna marzyła o zwierzaku, ale częste wyjazdy i praca utrudniały podjęcie takiej decyzji. Mimo wszystko para postanowiła spełnić marzenie i w ich domu w Monachium pojawiła się suczka Bella. Wybór padł na rasę cavapoo, co ciekawe pieska tej samej rasy ma też m.in. Julia Wieniawa.

Teraz Anna Lewandowska opublikowała w relacji na Instastory nagranie z zabaw z Laurą. Wygląda na to, że młodsza córka zaakceptowała już nowego członka rodziny, bo na zdjęciach widać, jak leży obok Belli. Na jednym z kadrów pojawiła się też twarz Laury Lewandowskiej. To cały tata!

Instagram / @annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy zrobili furorę pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska nie ukrywa, że posiadanie pieska to duża odpowiedzialność i podjęcie tej decyzji trwało naprawdę długo. Teraz cała rodzina jest zachwycona Bellą, choć to właśnie dla niej trzeba było przeorganizować codzienne obowiązki.

Zobacz także
Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama