Instagram

Anna Lewandowska karmi piersią małą Laurę na ulicy! Pod zdjęciem pisze: "W różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach"

Instagram

Anna Lewandowska pokazała piękne zdjęcie, na którym pokazała jak karmi piersią swoją córeczkę Laurę. Trenerka zamieściła przy okazji ważny wpis dotyczący karmienia dzieci i przypomniała swoim fanom, że właśnie trwa Światowy Tydzień Karmienia Piersią.

Anna Lewandowska opublikowała wyjątkową fotkę z małą Laurą, która urodziła się dokładnie trzy miesiące temu. 

Anna Lewandowska pokazała piękne zdjęcie z Laurą

Anna Lewandowska dokładnie 6 maja po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się wówczas córeczka trenerki i Roberta Lewandowskiego, mała Laura. Od tamtej chwili minęły dokładnie trzy miesiące i z tej okacji dumna mama pokazała nowe zdjęcie z dziewczynką. Na jednym zdjęciu tuli małą Laurę, a na drugim pokazała, jak ją karmi piersią. 

Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening...
Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań.🙏- napisała i przypomniała o Światowym Tygodniu Karmienia Piersią. 

Co ciekawe podczas relacji na InstaStories Anna Lewandowska odpowiedziała również na pytanie swoich fanów, którzy chcieli dowiedzieć się, jak trenerka radzi sobie kiedy musi na dłużej wyjść z domu, a zbliża się pora karmienia. Trenerka nie ukrywa, że w takim przypadku zawsze korzysta z laktatora, którego również używała kiedy urodziła się jej pierwsza córeczka, Klara. 

To jest ten sprzęt, który ratuje życie zapracowanych mam, nie tylko zapracowanych- wszystkich mam- czyli laktator, szczególnie z taką bardzo wygodną nakładką. To jest laktator Medela Swing. Ten sam laktator stosowałam kiedy karmiłam Klarę, teraz stosuję kiedy karmię Laurę- mówiła Anna Lewandowska. 

Spójrzcie tylko na piękne zdjęcie Anny Lewandowskiej i jej córeczki. Spójrzcie, jaka Laura jest już duża!  

Zobacz także: Klara Lewandowska zaskoczyła mamę tym, co zrobiła w kuchni! Ania musiała to nagrać

Anna Lewandowska pokazała, jak karmi małą Laurę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań 🤗. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań.🙏 TRWA ŚWIATOWY TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ. Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY –często szybszy powrót do formy. A Wy kobitki karmicie piersią? @medela_pl #annalewandowska #momlife #healthy

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Trenerka zdradziła przy okazji, jakiego laktatora używa, kiedy musi wyjść z domu bez córki.

Anna Lewandowska trzyma córeczkę Laurę
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10