Anna Lewandowska podsumowała wakacje na Mykonos Anna Lewandowska Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na wakacjach Anna Lewandowska w bikini na Mykonos Anna Lewandowska w krótkich szortach na wakacjach
Anna Lewandowska podsumowała wakacje na Mykonos
O czym mówi?!
1/11
Anna Lewandowska podsumowała wakacje na Mykonos

Anna i Robert Lewandowscy już wrócili z rajskich wakacji na Mykonos. Na blogu trenerki hpba.pl pojawił się bardzo długi wpis opisujący jej urlop w Grecji. W ten sposób dowiedzieliśmy się, jak Ania i Robert spędzili wakacje i gdzie się stołowali. Były to tylko ekskluzywne restauracje!

 

Wakacje Anny Lewandowskiej

Ania jest zachwycona grecką wyspą Mykonos. Pobyt tam jednak nie należy do najtańszych. Ceny pięciogwiazdkowych hoteli są bardzo wysokie, a piłkarz i trenerka odpoczywali w jednym z nich. W tym samym miejscy urlop spędziły zagraniczne gwiazdy - Adriana Lima czy Gerard Butler, którego mieli okazję poznać. Ania zapamięta to miejsce na zawsze:

Urlop był krótki, ale na pewno pozostanie niezapomniany. Wspaniałe i urokliwe miejsca, sympatyczni i uśmiechnięci miejscowi i turyści z całego świata. Wspomnienia i momenty, które kolekcjonuję w swojej głowie oraz obrazy, które dodatkowo zachowuje mój aparat :).Celem naszych wakacji była w tym roku grecka wyspa Mykonos – odpowiednik hiszpańskiej Ibizy :). Mykonos gwarantuje pogodę (wysoka temperatura niwelowana jest wiatrem) ciepłe morze i dobrze zagospodarowane plaże. Odnajdą się tam wielbiciele nocnego, imprezowego życia, jak i zwolennicy zwiedzania i ciekawi urokliwych miejsc. [,..] - pisze Lewandowska. 

Anna Lewandowska swoim czytelniczkom poleciła kilka miejsc - wśród nich bardzo drogie, ale znakomite restauracje: Beach Bar Alemagou, Scorpios, Cavo Tagoo Hotel Mykonos czy ekskluzywną Nobu Matsuhisa, o której napisała:

Wykwintna restauracja z przepysznym jedzeniem. Niestety nie należy do najtańszych opcji, ale warto do niej zajrzeć. - pisze Anna.

Coś czujemy, że Anna i Robert Lewandowscy na pewno wrócą jeszcze na Mykonos :) Zobaczcie zdjęcia z  ich wakacji! 

 

Zobacz także: Sposoby na aktywny wypoczynek w wakacje

 

 

 

 

2/11
Anna Lewandowska
Instagram
3/11
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na wakacjach
4/11
Anna Lewandowska w bikini na Mykonos
Instagram
5/11
Anna Lewandowska w krótkich szortach na wakacjach
Instagram
6/11
Anna Lewandowska
Instagram
7/11
Hotel Anny Lewandowskiej na wakacjach
8/11
Hotel Anny Lewandowskiej na wakacjach
9/11
Hotel Anny Lewandowskiej na wakacjach
10/11
Anna Lewandowska w białym kostiumie kąpielowym
11/11
Anna Lewandowska w daszku