Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
ONS
Udzieliła szczerego wywiadu!
1/5
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
ONS

Anna Lewandowska odpowiedziała na krytyczne komentarze i zdradziła, co robi, żeby podobać się swojemu mężowi! Żona Roberta Lewandowskiego to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce.  Fanki pokochały Anię Lewandowską, która od wielu lat zachęca do uprawiania sportu i zdrowego odżywiania. Niestety, trenerka co jakiś czas jest atakowana  przez hejterów, którzy twierdzą, że tak wielki sukces osiągnęła tylko dzięki temu, że jest żoną "Lewego". 

Anna Lewandowska w rozmowie z magazynem "Gala" odniosła się do krytycznych komentarzy! Przy okazji zdradziła, jak dba o Roberta i co robi, żeby podobać się swojemu mężowi. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z ćwiczeń z Robertem. Nie uwierzycie, jak wygląda ich wspólny trening!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Jak Anna Lewandowska odpowiada za zarzuty, że swój sukces osiągnęła tylko dzięki temu, że jest żoną Roberta Lewandowskiego? 

Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć  na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego- przyznała w rozmowie z "Galą". 

Zobaczcie, co powiedziała o randkach z Robertem! 

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Anny Lewandowskiej: "On swoim krytykującym głosem kazał mi zrezygnować z kariery"

3/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy w maju 2017 roku zostali rodzicami małej Klary. Para nie ukrywa, że uwielbia spędzać każdą wolną chwilę ze swoją córeczką. Para nie zapomina jednak o tym, żeby dbać o swój związek, dlatego co jakiś umawiają się na randki tylko we dwoje. 

Z Robertem wychodzimy na randki, jeśli tylko jest taka możliwość i ktoś może zostać z małą. Idziemy wtedy  razem na kolację, zakładam obcasy- zdradziła w rozmowie z magazynem "Gala".

A co Ania robi, żeby podobać się Robertowi? 

Zobacz także: Romantyczne walentynki Lewandowskich! Kolacja, róże i to wzruszające wyznanie Roberta o Ani ZDJĘCIA

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Staram się ładnie ubierać dla mojego męża i chociaż w domu uwielbiam chodzić  w dresach, to mam zasadę, że zawsze muszę wyglądać schludnie i czysto. Mój mąż musi czuć, że jesteśmy razem- zdradziła w najnowszym wywiadzie. 

5/5
Anna Lewandowska
East News
Więcej na temat Anna Lewandowska