Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska o powrocie do aktywności fizycznej po porodzie. Zaczęła ćwiczyć już 2,5 tygodnia po narodzinach Laury?

Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Od tej pory często chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z rodzinnych spacerów, a ostatnio pokazała zdjęcie z siłowni w stroju sportowym i napisała, że odbywa trening personalny z przyjaciółką i z Klarą. Oczywiście nie sposób nie zauważyć doskonałej figury Anny Lewandowskiej. Niemal 3 tygodnie po porodzie a już nie ma śladu po ciążowym brzuszku. Okazuje się, że trenerka po opublikowaniu tego zdjęcia otrzymała mnóstwo pytań na temat rozpoczęcia treningów w czasie połogu. W końcu postanowiła odpowiedzieć. Zobaczcie, co napisała i jakie formy aktywności wybiera 2,5 tygodnia po porodzie!

Jak Anna Lewandowska ćwiczy po porodzie?

Widok Anny Lewandowskiej 3 tygodnie po porodzie może zaskoczyć. Trenerka postanowiła wytłumaczyć się i napisała, że połóg po porodzie naturalnym trwa 6 tygodni i poinformowała wprost, jakie aktywności można w tym czasie wybierać, aby szybko i bezpiecznie wrócić do formy:

Kochani, dzisiaj dostałam sporo pytań odnośnie powrotu do aktywności po ciąży... Powtórzę, że 6 tygodni trwa połóg po porodzie naturalnym. Jedyną właściwą aktywnością są spacery oraz wzmacnianie mięśni dna miednicy. Ważne, aby być pod kontrolą lekarza prowadzącego oraz fizjoterapeuty - napisała Anna Lewandowska na Instagramie

Trenerka zawsze podchodziła rozsądnie do ćwiczeń, dlatego teraz postanowiła zareagować, kiedy pojawiły się domysły, że wróciła już na salę treningową i podzieliła się z fankami, jakie aktywności sama wybiera. 

Sami spójrzcie!

Zobacz także: Tak Anna Lewandowska wygląda 5 dni po porodzie! "Przepięknie!" komentują fani

Anna Lewandowska o ćwiczeniach po porodzie
Instagram

Na dowód tego gwiazda często publikuje zdjęcia ze spacerów z córeczkami. Tę formę aktywności promuje najmocniej!

Anna Lewandowska z córkami na spacerze

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36