Anna Lewandowska zamierza porzucić karierę sportową na rzecz nowych projektów? Jakiś czas temu pisało się o końcu kariery sportowej znanej karacistki i żony piłkarza Roberta Lewandowskiego. Okazuje się jednak, że choć Anna Lewandowska realizuje się obecnie na wielu polach, m.in. prowadzi bloga o zdrowym stylu życia, organizuje obozy treningowe i nagrywa płyty z ćwiczeniami dla kobiet, to nadal trenuje również karate. I jak się okazuje, nie zamierza z tego rezygnować!

Reklama

Jestem dalej reprezentantką Polski w karate. To jest mój sport. Moja kolebka, z której się wywodzę i dalej się w tym kierunku rozwijam - powiedziała Anna Lewandowska w wywiadzie dla Party.pl

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że trenerka kończy karierę sportową, ale jak widać, jeszcze nie podjęła takiej decyzji. A jakie plany na przyszłość ma Anna Lewandowska? I czy są one związane z karate? Odpowiedź w materiale filmowym. Zobacz też: Anna Lewandowska w stylizacji za ponad 100 tys. zł! Buty, torebka? Nie, to zegarek kosztował najwięcej!

Anna Lewandowska nadal jest reprezentantką Polski w karate.

Reklama

Trenerka ma w planach również wiele nowych projektów.

Reklama
Reklama
Reklama