Anna Lewandowska o zajęciach dodatkowych córek
Instagram @annalewandowskahpba
Newsy

Anna Lewandowska o Klarze: "Czy nie zaczęłam przenosić na nią niespełnionych ambicji?"

Anna Lewandowska boi się, że przez zajęcia dodatkowe wywoła na małej Klarze presję? Gdy zaczęła je wyliczać... przeraziła się.

Anna Lewandowska stara się zapewnić swoim córkom wszystko czego potrzebują, a również wszystko, czego sama w dzieciństwie musiała sobie odmawiać. Laura i Klara zdecydowanie mają dzieciństwo marzeń. Mała Klara już nie raz budziła podziw nie tylko wśród rodziców ale również internautów, którzy byli pod wrażeniem jej zainteresowań nauką czy tym, jak łatwo pochłania naukę kolejnych języków. Dziewczynka pokochała również sport i nie raz zdarzało jej się zawstydzić niejednego dorosłego, kiedy doskonale wykonywała cały trening przygotowany przez mamę. Anna Lewandowska zapisała Klarę właśnie na kolejne zajęcia, jednak przy okazji skłoniła się do gorzkich rozmyślań: 

Czy przypadkiem nie zaczęłam przenosić na nią swoich niespełnionych ambicji? Tyle się przecież o tym mówi.

Trenerka ma świadomość, że między pokazywaniem świata a wywoływaniem presji jest cienka granica... 

Zdjęcia Ani Lewandowskiej balującej z Sebastianem Karpielem-Bułecką były sensacją! Co mówi o nich żona muzyka?

Anna Lewandowska gorzko o zajęciach dodatkowych Klary. Pisze o własnych niespełnionych ambicjach 

Klara Lewandowska ma zaledwie 4,5 roku a już swoimi umiejętnościami mogłaby zawstydzić niejednego dorosłego. Starsza córeczka Lewandowskich uwielbia trenować tak jak jej mama Anna. Z radością wykonuje nawet cały dorosły trening. Nie raz ćwiczyła nawet podczas obozów swojej znanej mamy, będąc najlepszą motywacją dla ćwiczących. Oprócz tego dziewczynka uczy się gry na pianinie, ma już opanowanych kilka języków, a także chętnie pod okiem taty wykonuje chemiczne eksperymenty. Anna Lewandowska właśnie przyznała, że zapisała córkę na kolejne zajęcia. Obie uczęszczają na tenis. W drodze na trening Anna Lewandowska zaczęła zastanawiać się jednak czy Klara nie ma zbyt dużo zajęć dodatkowych jak na swój wiek. Trenerka zdecydowała się na mocne wyznanie: 

Jechaliśmy z Klarą na lekcję tenisa. Jej drugą, a moją piątą. Klara ma 4,5 roku, ja 33. Klara polubiła bardzo lekcje tenisa. Czy przypadkiem nie zaczęłam przenosić na nią swoich niespełnionych ambicji? Tyle się przecież o tym mówi. Czy sama wpadłam w tę pułapkę? - napisała na Instagramie. 

Zobacz także: Robert Lewandowski uczesał Klarę... odkurzaczem. Przy okazji pokazał twarz Laury!

Anna Lewandowska zaczęła wymieniać czego w wieku 4,5 roku zaczęła się uczyć Klara Lewandowska. Zajęcia dodatkowe się piętrzą: 

W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ah No i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki… - zaczęła wymieniać. 

Ilość zajęć małej Klary przeraziła nawet samą Annę Lewandowską. Do tej pory nie myślała o tym w ten sposób. Podkreśliła jednak, że chciałaby umożliwić córce spróbowania różnych możliwości by potrafiła w miarę szybko odnaleźć swoją pasję, którą będzie mogła w przyszłości pielęgnować: 

Chciałabym dać im wszystko, czego sama nie miałam w dzieciństwie. Pokazać cały świat, wszystkie możliwości. Ale pomiędzy pokazywaniem a wywoływaniem presji granica jest cienka. Jak jej nie przekroczyć? Chce podsuwać Jej różne aktywności, aby odnalazła swoją pasję. Bo przecież chodzi o to, by podejmowała własne decyzje. 

Anna Lewandowska z Klarą
annalewandowskahpba/Instagram

Zobacz także: Ciężki poranek u Anny Lewandowskiej. Fani: "to zawsze najtrudniejsze po wakacjach"

Anna Lewandowska zastanawia się czy uda jej się wypośrodkować swoje cele z tym, co zarówno dla Klary jak i Laury będzie dobre. Postanowiła podzielić się swoim niezwykle ważnym przemyśleniem z innymi rodzicami w sieci: 

Nie wiem, czy zawsze udaje mi się znaleźć ten „złoty środek”, ale wiem, że bardzo się staram. Jak każdy rodzic po prostu chcę, by sama poznała i robiło to, co daje jej radość. Dlatego nie naciskam, za to ciągle obserwuję. I mam świadomość, że muszę być uważna na jej emocje. Każdego dnia. Bo wychowywanie to przecież proces, zestaw milionów decyzji… i każda ma znaczenie.

Piękne podsumowanie. 

Anna, Robert, Klara i Laura Lewandowscy w stylizacjach od Dolce & Gabbana wartych fortunę
Instagram @_rl9

Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą Lewandowską
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą. Internauci są pod wrażeniem 4-latki i jej postawy! 
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Klarą w podobnych kompletach do ćwiczeń. Internauci są pod wrażeniem wysportowanej sylwetki córki trenerki. Klara ma dopiero 4 lata!

Nie od dziś wiadomo, że Annie Lewandowskiej rośnie następczyni. Klara Lewandowska już od najmłodszych lat przejawia zainteresowanie sportem. Uwielbia robić treningi razem z mamą, a dokładność i sumienność z jakimi je wykonuje mogłyby zawstydzić niejednego dorosłego. Anna Lewandowska właśnie pokazała nowe zdjęcie z treningu z małą Klarą, a fani od razu zwrócili uwagę na imponującą sylwetkę kilkulatki. Wow!  Zobacz także:  Anna Lewandowska zdradza rodzinne patenty, jak nie przytyć przy wielkanocnym stole. Wystarczy 20 minut Internauci zachwyceni sportową sylwetką Klary Lewandowskiej  Klara i Laura Lewandowskie często goszczą na profilach swoich rodziców. Zarówno Robert Lewandowski jak i Anna Lewandowska uwielbiają dzielić się z fanami kolejnymi sukcesami swoich pociech. Klara Lewandowska w maju skończy dopiero cztery lata, a już przejawia sporo imponujących zainteresowań. Nie tylko z radością uczy się języków obcych ale również z chęcią przeprowadza wraz z tatą swoje pierwsze eksperymenty chemiczne. Nie da się jednak ukryć jej ogromnego zamiłowania oraz talentu do sportu. Klara uwielbia spędzać czas na sali treningowej razem z mamą. Co więcej, nie tylko jej tam towarzyszy ale również aktywnie wykonuje wszystkie trudne ćwiczenia!  Dziewczyny nawet w święta znalazły czas, aby wspólnie poćwiczyć. Urocze zdjęcie mamy i córki zbijające sobie piątki na sali treningowej zachwyciło internautów. I tym razem nie tylko ze względu na więź mamy i córki ale również na ich stylowe stroje sportowe:  - Mega wyglądacie 😍Matka i córka 🔥🔥🔥rośnie następczyni 🙌👏 - Klarka pójdzie w ślady mamy ❤️ W takim wieku i już trening brawo 😍 Duża i śliczna dziewczynka wyrosła 💚 Miłego dnia 😘 - Piękny obrazek 😍. Mama największą...

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News
Newsy
Klara Lewandowska motywuje do ćwiczeń lepiej niż mama! Annie Lewandowskiej rośnie następczyni
Klara Lewandowska, córka Anny Lewandowskiej, ćwiczy tak jak mama!

Anna i Robert Lewandowscy apelują do fanów, by w obliczu walki z pandemią koronawirusa nie wychodzili z domów bez potrzeby. Jednocześnie zachęcają do aktywności fizycznej, którą można wykonywać w domu. Do ćwiczeń zachęca też niespełna trzyletnia Klara Lewandowska . Tylko spójrzcie jak ćwiczy w domowej siłowni pod okiem mamy! Obok takiego motywatora nie da się przejść obojętnie!  Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Naszą uwagę zwrócił jeden stylowy dodatek - ideał na wiosnę 2020! Klara Lewandowska ćwiczy z mamą  Z powodu niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się koronawirusa całe społeczeństwo przechodzi przymusową kwarantannę. Do nie opuszczania domów bez potrzeby zachęcają także Robert i Anna Lewandowscy:  Ze względu na to, co dzieje się na świecie - proszę zostań w domu. Obiecuję, że będę starała się motywować was każdego dnia - napisała trenerka, obiecując instrukcje ćwiczeń, jakie można wykonywać z domu Na nowych wideo na profilu mamy główną motywatorką do ćwiczeń została Klara Lewandowska! Anna pokazała jak jej niespełna trzyletnia córeczka ćwiczy w domowej siłowni:  Moja mała również chce Was ZMOTYWOWAĆ 🥰🏋️‍♀️ Kondycja małej Klary zadziwi niejednego dorosłego!  Mój MAŁY pomocnik pokazuje jedno z ćwiczeń na dzisiejszy trening😎 (niestety nie mogę teraz robić Burpees 🤪🤰🏻) - napisała Anna Lewandowska Jesteśmy pod wrażeniem! A taki pomocnik to prawdziwy skarb i nieoceniona motywacja nie tylko dla rodziców ale również dla ćwiczących!  Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała, jak Klara ćwiczy! Zaskakujące, że dziewczynka zrobiła cały trening! Klara Lewandowska motywuje do ćwiczeń w domowej siłowni. Czy Annie...

Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! To jej ulubiona  "partnerka treningowa"
Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! To jej ulubiona  "partnerka treningowa"

Anna Lewandowska  opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie po świętach i pochwaliła się, że zaczyna przygotowania do Nowego Roku. W treningu towarzyszyła jej Klara i okazuje się, że 3-latka jest już doskonałą partnerką do treningów. Trzeba przyznać, że dziewczynka uwielbia sport podobnie jak jej rodzice, a Anna Lewandowska w końcu pokazała twarz Klary! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Anna i Robert Lewandowscy tegoroczne święta spędzili w gronie znajomych w Dubaju. Po chwili odpoczynku trenerka wróciła do treningów, w których towarzyszy jej Klara. Okazuje się, że dziewczynka doskonale radzi sobie z ćwiczeniami i dzielnie trenuje pod czujnym okiem mamy: z moją partnerką treningową❤️ Kooocham. - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.  Trenerka dodała też, że tegoroczne święta minęły jej bardzo szybko i już zaczęła przygotowania do Nowego Roku. Oczywiście zaczęła od ćwiczeń: I tak oto minęły Święta... Przyznacie chyba, że zdecydowanie za szybko 🙈 Teraz pora na przygotowania do Nowego Roku 💪 Zanim zdradzę pierwsze szczegóły Wyzwania melduję, że już dziś udało mi się zrobić pierwszy poświąteczny trening Niektóre Internautki żartują, że teraz to nie Anna Lewandowska motywuje ich do ćwiczeń, ale Klara. Inni po raz kolejny krytykują fakt, że gwiazda częściowo zakrywa buzię córki, choć gwiazda wielokrotnie tłumaczyła, że to świadoma decyzja i w ten sposób dba o jej prywatność: Cudowne Dziewczyny 💓 Klarcia moja motywatorka 😍🔥❤️ W końcu pokazała córeczke Klara jest słodka♥️ O co chodzi z tym chowaniem twarzy dziecka ? Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie Anny Lewandowskiej z Klarą. Dziewczynka pójdzie w ślady mamy? Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik