Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdecydowali, że zostaną w Hiszpanii na dłużej? Niedawny wywiad trenerki na temat przyszłości męża w hiszpańskiej kadrze narobił sporo szumu. Anna Lewandowska nie zdradziła jednak planów Roberta Lewandowskiego, jednak właśnie pokazali, że... Klara Lewandowska idzie do hiszpańskiego przedszkola!

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z córką po treningu. W końcu widać twarz Laury Lewandowskiej!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zostają w Hiszpanii?

Anna Lewandowska wraz z córkami, Klarą Lewandowską i Laurą Lewandowską wypoczywa w Hiszpanii. Na czas Euro 2020 (2021) Robert Lewandowski musiał opuścić ukochaną rodzinę. Ostatecznie w Polska zakończyła już swoją przygodę na Euro i sportowiec mógł dołączyć do rodziny. Po meczu Polska-Hiszpania w Sewilli Anna Lewandowska została zaskoczona pytaniem przez hiszpańskiego dziennikarza, który zapytał czy Robert Lewandowski chciałby grać w Hiszpanii. Trenerka odpowiedziała wymijająco, a gdy dziennikarz dopytywał czy może w Realu Madryt odpowiedziała:

Może. Nie wiem, nie wiem, ale lubimy ligę hiszpańską.

Niedługo później Anna Lewandowska skomentowała swoją głośną wypowiedź na antenie Radia ZET, tłumacząc, że była zmieszana, ponieważ nie spodziewała się takiego pytania ale podtrzymuje swoją odpowiedź. Czyżby jednak rodzina Lewandowskich planowała pozostać w Hiszpanii na dłużej? Anna Lewandowska właśnie podzieliła się z fanami informacją, że Klara idzie do hiszpańskiego przedszkola. Pokazała urocze zdjęcie dziewczynki z małym plecakiem i podpisała:

Mój przedszkolak!

Klarę do przedszkola odprowadzał Robert Lewandowski, a gdy dziewczynka schodziła po schodach liczył jej kroki po hiszpańsku. Czyżby córka Lewandowskich rozpoczęła naukę kolejnego języka? Czy w życiu Anny i Roberta Lewandowskich miałyby wydarzyć się kolejne duże zmiany i pozostaną w Hiszpanii na nieco dłużej niż planowali?

Zobacz także

Zobacz także: Klara Lewandowska zrobiła sesję zdjęciową swoim rodzicom! Anna Lewandowska pochwaliła się efektami

Klara Lewandowska poszła do hiszpańskiego przedszkola. Anna Lewandowska jest dumna z córki. Dziewczynkę do przedszkola zaprowadził Robert Lewandowski. Czy mała Klara rozpoczęła już naukę języka hiszpańskiego? Czy rodzina Lewandowskich planuje zamieszkać w Hiszpanii na dłużej?

Instagram @annalewandowskahpba

Na czas Euro 2020 (2021) Anna Lewandowska zamieszkała z córkami w Hiszpanii. Chętnie dzieliła się w sieci zdjęciami z nowego lokum. Dziewczynki mogły liczyć nawet na własny basen, w którym mogły spędzać upalne dni.

annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy podczas trwania Euro 2020 (2021) obchodzili swoją 8. rocznicę ślubu. Choć nie mogli świętować jej razem, sportowiec nie zapomniał o wzruszającym prezencie dla żony. Anna Lewandowska otrzymała przepiękny bukiet róż.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, kochanie. Jakie to szczęście, że Cię spotkałem. Jesteś moim największym wsparciem, motywacją i najlepszym przyjacielem - pisał na Instagramie Robert Lewandowski.

Tak Anna i Robert Lewandowscy wyglądali w dniu ślubu.

East News
Reklama

W ostatnim czasie sporo szumu wywołał wywiad Anny Lewandowskiej z hiszpańskim dziennikarzem, który zapytał czy Robert Lewandowski chciałby zagrać w hiszpańskiej lidze. Trenerka odpowiedziała wymijająco, jednak czyżby faktycznie planowali pozostać w Hiszpanii nieco dłużej?

face to face/FaceToFace/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama