Salon Anny Lewandowskiej
Instagram

Jak mieszkają Lewandowscy? Anna Lewandowska przez przypadek pokazała swój salon

Salon Anny Lewandowskiej
Instagram

Anna Lewandowska przygotowuje się do kolejnego wyzwania i motywuje swoje fanki, aby razem z nią walczyły o idealną figurę. Na nowym zdjęciu, na którym apeluje do swoich obserwatorek, po raz pierwszy tak dokładnie widać salon w jednym z mieszkań gwiazdy. To wnętrze robi wrażenie i jest naprawdę ogromne! A jaki styl we wnętrzach pokochała Anna Lewandowska? Zobaczcie sami! Wystarczy spojrzeć na te dodatki!

Salon Anny Lewandowskiej jest ogromny!

Anna Lewandowska ceni minimalizm. Dotyczy to zarówno jej stylizacji, jak i wnętrz w domu. Ogromne przestrzenie w domu Lewandowskich zostały tak zaprojektowane, aby ograniczyć do minimum ilość mebli i dodatków. Dla niektórych taka pusta przestrzeń może wydawać się zimna, wręcz nieprzytulna. My jednak kochamy takie klimaty!

W salonie Anny Lewandowskiej dominują kolory ziemi: beże, szarości, biel, czerń. Na ścianach wisi kilka fotografii, a na dekoracyjnych konsolach stoją wazony. Największą uwagę oprócz ogromnej kanapy robi wisząca huśtawka w stylu boho. Widać, że gwiazda ma słabość do tego stylu, bo jego elementy znajdują się też w pokoju Klary. W salonie charakterystyczna jest też czarna ściana, na której został powieszony telewizor. Nie przytłacza ona wnętrza, ale wręcz przeciwnie nadaje mu charakteru.

Tylko spójrzcie na zdjęcia salonu trenerki!

Zobacz także: Wyprzedaże lato 2020. Anna Lewandowska w spódnicy za 70 złotych. Po ciążowym brzuszku nie ma już śladu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our CHALLENGE will begin in 6 days!!!!👊💪💪💪 We are starting on the 28th of JUNE! It will be amazing! I cant wait!🎉 ______________________ 6 DNI DO WYZWANIA!!!! 28.06 STARTUJEMY z pierwszym treningiem ➡️LIVE! Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było! @diet_training_by_ann Tak jak zapowiadałam już w ciąży... tęsknie za wyzwaniami (jak to przystało na prawdziwego sportowca 👊) Ba! Teraz motywacja podwójna! Lewa wraca do formy👊👊👊🤗! Liczę na Waszą MOTYWACJĘ I ZAANGAŻOWANIE. Będę tutaj caaaaałym sercem i z wszystkimi siłami (jak tylko córeczki mi pozwolą 🤪) ➡️25.06 LIVE, podczas którego zdradzę pierwsze szczegóły🤫 Oj będzie się działo 🎉👊 bo od DŁUUUUUUGIEGO czasu przygotowałam to wyzwanie, no i jak zwykle, nie zabraknie niespodzianek🎁🎁 To WYZWANIE dla każdego!😘 Pierwszego dnia pomogę Wam określić poziom zaawansowania 🤗😉🙏 Wspólnie będziemy walczyć każdego dnia! WCHODZISZ W TO? #challenge #workout #fighter #annalewandowska #lewawracadoformy #dietandtrainingbyann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska we wnętrzu stawia na dodatki w stylu boho.

Salon Anny Lewandowskiej
Instagram

W salonie rodziny Lewandowskich królują jasne kolory, ale nie brakuje też szarości, naturalnego drewna i czerni. 

Salon Anny Lewandowskiej
Instagram

A tak wygląda wyjście na balkon w domu Lewandowskich.

Tak wygląda salon w domu Lewandowskich.

Oto ich sypialnia.

To zdjęcie zostało wykonane w pokoju dziecięcym.

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43