Anna Lewandowska w sukience z cekinów
Instagram

Anna Lewandowska chwali się ciążowym brzuszkiem w świątecznej stylizacji. Trenerka pokazała, jak spędza Boże Narodzenie!

Anna Lewandowska w sukience z cekinów
Instagram

Anna Lewandowska święta Bożego Narodzenia spędza w rodzinnym gronie. Z tej okazji gwiazda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Robertem Lewandowskim i z córeczką. Trenerka, która jest już w połowie ciąży, na fotografii podkreśliła zaokrąglony brzuszek uroczym gestem. W końcu w przyszłym roku wigilię spędzą już w większym gronie. Zobaczcie, jak Lewandowscy spędzają tegoroczne święta. Tylko spójrzcie na stylizację Anny Lewandowskiej! 

Świąteczna stylizacja Anny Lewandowskiej!

Święta to dla Anny Lewandowskiej magiczny czas, który poświęca tylko rodzinie. Życie na dwa domy i kolejne projekty sprawiają, że na co dzień trenerka nie ma zbyt dużo wolnego czasu, ale Boże Narodzenie jest zarezerwowane jedynie dla najbliższych. Jednak gwiazda w tym szczególnym czasie nie zapomniała o fanach i złożyła im szczere życzenia:

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami.
Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. - napisała na Instagramie Anna Lewandowska. 

Do życzeń Anna Lewandowska dodała urocze rodzinne zdjęcie z Robertem i Klarą. Gwiazda podkreśliła ciążowy brzuszek czarną, krótką sukienką. Klara Lewandowska też wyglądała uroczo w bordowej sukience z białym kołnierzykiem marki Petite Maison. 

W przyszłym roku parę czekają wielkie zmiany. Na świat przyjdzie ich kolejne dziecko, Klara zostanie starszą siostrą, a Robert Lewandowski otworzy własną restaurację. Tymczasem cieszą się wspólnie spędzonym czasem! Tylko spójrzcie na ich zdjęcie...

 

Anna Lewandowska w świątecznej stylizacji
Instagram

Anna Lewandowska już jakiś czas temu pochwaliła się dekoracjami świątecznymi.

Anna Lewandowska pokazała choinkę i... Klarę! To zdjęcie was rozczuli
Instagram

 

 

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13