Dzień Dobry TVN: Anna Kalczyńska broni wywiadu z Magdaleną Stępień
Wojciech Olkusnik/DDTVN/ East News, MICHAL KLAG/REPORTER
Newsy

Anna Kalczyńska staje w obronie Magdaleny Stępień. "Zarzut żerowania na tragedii jest..."

Po głośnym wywiadzie Magdaleny Stępień w "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o śmierci synka, na modelkę spadła fala krytyki. Anna Kalczyńska komentuje.

Sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN" sprawiło, że w sieci zawrzało. Grono internautów nie kryło poruszenia szczerym wyznaniem Magdaleny Stępień, która pierwszy raz po śmierci synka - Oliwierka, postanowiła w rozmowie z mediami opowiedzieć o swojej tragedii. Niestety, nie zabrakło też gorzkich słów krytyki. Niektórzy widzowie bowiem twierdzą, że modelka chce zyskać sławę za sprawą zmarłego dziecka, zaś stacja TVN poprzez wywiad z celebrytką stara się zawalczyć o oglądalność. Anna Kalczyńska postanowiła zabrać głos.

Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

"Dzień Dobry TVN": Anna Kalczyńska broni wywiadu z Magdaleną Stępień

chorobie swojego syna, Oliwiera, Magda Stępień poinformowała w styczniu 2022 roku. U półrocznego wówczas chłopca podczas rutynowych badań zdiagnozowano rzadki rodzaj nowotworu wątroby. Rozżalona modelka postanowiła zawalczyć o zdrowie dziecka i przewiozła synka do specjalistycznej kliniki poza granicami kraju. To właśnie w Izraelu Oliwier Rzeźniczak dzielnie walczył z nowotworem przez kolejne miesiące. Niestety, pomimo dobrych rokowań chłopczykowi nie udało się wygrać nierównej walki z rakiem. Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zmarł 28 lipca 2022 roku.

Niespełna trzy miesiące po śmierci synka Magdalena Stępień powróciła na Instagram, gdzie w pełnych bólu relacjach dzieli się z fanami swoją stratą. Teraz modelka zdecydowała się także odpowiedzieć na zaproszenie "Dzień Dobry TVN", gdzie w sobotnim wydaniu śniadaniówki opowiedziała o walce o zdrowie synka i owładniającym ją żalu.

- Utrata dziecka jest jedną z najgorszych tragedii - mówiła w "Dzień Dobry TVN" Magdalena Stępień.

Zobacz także: Magdalena Stępień często wspomina synka: "Ja przeżywam swoją żałobę w taki, a nie inny sposób..."

Niestety, pomimo wielu słów wsparcia ze strony widzów, pełny bólu wywiad Magdaleny Stępień w "Dzień Dobry TVN" wywołał również falę krytycznych komentarzy. Głos w sprawie postanowiła zabrać inna współprowadząca "Dzień Dobry TVN" - Anna Kalczyńska, która stanęła w obronie wywiadu z Magdaleną Stępień.

- Nie rozumiem komentarzy pt. "Za wcześnie", "Ma za słabą psychikę", "Po co opowiadać o tym w telewizji?". Jest tyle dramatycznych sytuacji, z którymi muszą mierzyć się rodzice śmiertelnie chorych dzieci. Czemu nie rozmawiać o bolesnych przeżyciach z szacunkiem i współczuciem? - pisze na InstaStories Anna Kalczyńska.

nna Kalczyńska broni wywiadu z Magdaleną Stępień
Instagram @annakalczynskam

Zobacz także: Magdalena Stępień opublikowała zdjęcie grobu Oliwierka. Poruszający wpis

- Myślę, że telewizja, podobnie jak Instagram, pełnią rolę współczesnego forum. Prezentują różne punkty widzenia, dostarczają rozrywkę, ale również wsparcie i wskazówki. Naturalnie są także terenem dyskusji  - podkreśla prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Dziennikarka podkreśliła, że mówienie wprost o swoich traumach także w telewizji, może być oczyszczające dla rozmówcy, ale też stanowić wsparcie dla widzów, zmagających się z podobnymi przeżyciami. 

- W tym przypadku  nie rozumiem, dlaczego matka w żałobie nie miałaby opowiedzieć o tym, jak można pomóc osobom takim, jak ona, jakiej pomocy potrzebują kobiety, które straciły dziecko. Zarzut żerowania na tragedii jest moim zdaniem totalnie niesprawiedliwy - czytamy na profilu Kalczyńskiej.

nna Kalczyńska broni wywiadu z Magdaleną Stępień w Dzień Dobry TVN
Instagram @annakalczynskam

Śmierć Oliwiera była potwornym ciosem dla jego rodziców. Po chwilowej nieobecności w mediach Magdalena Stępień coraz częściej wspomina o synku. Ostatnio Magdalena Stępień opublikowała poruszające nagranie tuż po dniu Wszystkich Świętych apelując do młodych rodziców, by nie bagatelizowali rutynowych badań swoich pociech.

Magdalena Stępień pokazała grób Oliwiera Rzeźniczaka
Instagram / magdalena___stepien

Magdalena Stępień we Wszystkich Świętych
EOS

Zasmucona Magdalena Stępień
KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS
Newsy
Magdalena Stępień o ostatnich chwilach Oliwiera. "Krzyczałam, leżałam obok, gdy już odszedł"
Po głośnym wywiadzie Magdaleny Stępień w "Dzień Dobry TVN" ukazał się dodatkowy materiał z rozmowy. Słowa modelki sprawiają, że trudno powstrzymać łzy.

Kilka miesięcy po narodzinach syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka u chłopca zdiagnozowano rzadki nowotwór wątroby. Pomimo nierównej walki z chorobą, Oliwier zmarł w specjalistycznej klinice w Izraelu zaledwie kilka dni po swoich pierwszych urodzinach. W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" pogrążona w żalu modelka opowiedziała o swojej stracie i relacjach z ojcem zmarłego Oliwierka. Teraz w sieci pojawił się dodatkowy fragment rozmowy. - Po południu dostał lody, a w nocy już zmarł - wspomina zalana łzami Magdalena Stępień. Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała. Magdalena Stępień o ostatnich chwilach  swojego synka Oliwiera Ponad trzy miesiące temu zmarł Oliwier Rzeźniczak , synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień. Chłopiec  przez pół roku walczył z rzadkim nowotworem wątroby, a jego rodzice robili wszystko co mogli, by uratować ukochane dziecko. Niestety, pomimo polepszających się rokowań, stan Oliwiera nagle się pogorszył, a chłopiec zmarł zaledwie kilka dni po swoich pierwszych urodzinach. Ogromny żal, niemoc, i poczucie pustki sprawiły, że Magdalena Stępień postanowiła na jakiś czas wycofać się z przestrzeni medialnej. Teraz p powróciła na Instagram, gdzie w chwytających za serca relacjach dzieli się z fanami swoją stratą. W minioną sobotę, 5. listopada, modelka zdecydowała się na pierwszy wywiad po śmierci Oliwiera. W  "Dzień Dobry TVN"  Magdalena Stępień zdobyła się na szczere wyznanie. - Widziałam jego cierpienie. Oliwier nie cierpiał, naprawdę. On cały czas walczył. Myślę, że energię też czerpał ode mnie, bo widział silną mamę, która walczy o jego zdrowie. Teraz nie może być inaczej, muszę dalej walczyć o siebie  dla niego i siebie samej [...].  Utrata dziecka jest jedną z najgorszych tragedii - mówiła w "Dzień Dobry TVN" Magdalena...

Magdalena Stępień we Wszystkich Świętych
EOS
Newsy
Magdalena Stępień często wspomina synka: "Ja przeżywam swoją żałobę w taki, a nie inny sposób..."
Magdalena Stępień otrzymała poruszającą wiadomość: "To Ty ocalasz pamięć Oliwierka". Modelka opowiedziała o swojej żałobie i zaapelowała do rodziców!

Magdalena Stępień coraz częściej wraca do wspomnień związanych z jej zmarłym synkiem, Oliwierem. Nie inaczej jest tym razem. Modelka pokazała zdjęcie chłopca, a także podzieliła się swoimi refleksjami, dotyczącymi regularnych badań. Zaapelowała do swoich fanów od których jak zawsze, dostała nieocenione wsparcie.  Magdalena Stępień apeluje do fanów w sprawie badań i pisze o żałobie Ponad trzy miesiące temu zmarł Oliwier Rzeźniczak, synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdy Stępień. Chłopiec  przez pół roku walczył z rzadkim nowotworem wątroby. Jego rodzice zrobili wszystko, co mogli, aby ocalić chłopca - leczeniem Oliwiera zajęła się klinika w Izraelu.   Śmierć Oliwiera była potwornym ciosem dla jego rodziców. Po chwilowej nieobecności w mediach modelka coraz częściej wspomina o synu, głównie za pośrednictwem swojego Instagrama. Ostatnio Magdalena Stępień opublikowała poruszające nagranie  tuż po dniu Wszystkich Świętych. Natomiast teraz zaapelowała do wszystkich rodziców w sprawie badań. Pokazała poruszające nagranie z pacjetntem podczas badań i napisała: Przeżyłam to około 15 razy. Za każdym razem z sercem w gardle, ze łzami w oczach, lękiem... Choroba nowotworowa może spotkać każdego. Badajcie się. Często jesteśmy nieświadomi, że coś może być nie tak! Rak to cichy zabójca! - napisał Zobacz także:  Magda Stępień wspomina zmarłego synka: "Trzy tygodnie przed odejściem potrafiłeś się uśmiechać" Zobacz także:  Magdalena Stępień opublikowała zdjęcie grobu Oliwierka. Poruszający wpis Okazuje się także, że fani są wdzięczni za jej aktywność. Tym razem gwiazda "Top Model"  pokazała wiadomość, jaką dostała od internautki:  - Magda jesteś bardzo ważna. To Ty ocalasz pamięć Oliwierka. To Ty dajesz świadectwo jego istnienia. Ty, Ty,...

Magdalena Stępień o żalu do Jakuba Rzeźniczaka, wywiad po śmierci syna
KAMIL PIKLIKIEWICZ, East News
Newsy
Magdalena Stępień o żalu do Jakuba Rzeźniczaka: "Ten człowiek jest dla mnie obojętny"
Magdalena Stępień zapytana, czy żałuje relacji z Jakubem Rzeźniczakiem: "Musiałabym powiedzieć, że żałuję Oliwiera. Myślę, że nie żałuję".

Magdalena Stępień udzieliła kolejnego wywiadu po śmierci synka. W poruszających słowach wspominała ostatnie chwile małego Oliwierka. Odpowiedziała także na pytania odnośnie Jakuba Rzeźniczaka. Zapytana o to, czy ma żal do byłego partnera, odpowiedziała:  Nas już nie ma, Oliwiera nie ma, myślę, że ten temat jest już dla mnie zakończony. Zobaczcie nowy wywiad pogrążonej w żałobie mamy.  Magdalena Stępień odpowiada na pytania o Jakuba Rzeźniczaka: "Nas już nie ma, Oliwiera nie ma" Oliwier Rzeźniczak zmarł 27. lipca 2022 roku po długiej i heroicznej walce z chorobą, przeżywając zaledwie ponad roczek. Niedawno Magdalena Stępień udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci ukochanego synka. Magdalena Stępień wspominała ostatnie chwile synka . Teraz w programie "Obgadane" Karoliny Sobocińskiej z o2 wspomniała podróż do Polski po śmierci Oliwierka:  To było bardzo trudne, bo wiedziałam, że Oliwiera ciało leci z nami w samolocie, to była najgorsza podróż w życiu. Chyba tylko tyle jestem w stanie powiedzieć. Zobacz także:  Magdalena Stępień czuje się coraz lepiej. "Małymi krokami do przodu" Nie jest tajemnicą, że w trakcie choroby Oliwierka Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak nie potrafili się porozumieć w sprawie leczenia synka. Dziennikarka zapytała modelkę czy ma żal do byłego partnera, że nie pojawił się wcześniej w Izraelu:  Ja nie czuję do niego nic, żadnego żalu, ten człowiek jest już dla mnie obojętny. Nas już nie ma, Oliwiera nie ma, myślę, że ten temat jest już dla mnie zakończony totalnie i chyba już nie chcę do niego wracać nigdy Dopytywana wciąż o zarzuty skierowane do  Jakuba Rzeźniczaka , Magdalena Stępień dodała:  Myślę, że nie jestem osobą, od tego, by go oceniać i wystawiać...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik