Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Guzik spłaca kredyt we frankach
ONS
Newsy

Anna Guzik potrzebuje dodatkowych pieniędzy. Wszystko przez feralny kredyt

Gwiazda ma duże zobowiązanie finansowe

Anna Guzik jest jedną z wielu osób, które zdecydowały się wziąć kredyt we frankach. Niestety, w ostatnich miesiącach kurs franka znacznie wzrósł przez co gwiazda "Na Wspólnej" musi spłacać o wiele wyższe raty za kupioną kilka lat temu nieruchomość.  Zobacz: Bosacka o programie Guzik: Pozew został złożony do sądu

Anna Guzik w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje, że w tej chwili marzy się jej wielka wygrana, za którą mogłaby spłacić kredyt.

Przede wszystkim spłaciłabym kredyt we frankach! Spokój ducha jest najlepszym kosmetykiem. Potem podarowałabym mamie okrągłą sumkę, a resztę wpłaciłabym na konto i zastanowiła się, na co naprawdę mam ochotę. Pewnie wyruszylibyśmy z mężem na wspaniałe wakacje - zdradza w tabloidzie.


Wygląda więc na to, że gwiazdy mają całkiem przyziemne marzenia.

Zobacz:Guzik pierwszy raz opowiedziała o swoim małżeństwieAnna Guzik urodziła!
Newsy
Anna Guzik urodziła bliźniaki! Synek i córeczka? Dwóch chłopców? Wiemy, jakiej płci są maluchy!
Aktorka jest bardzo szczęśliwa...

Anna Guzik urodziła bliźniaczki! Jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień" aktorka została szczęśliwą mamą dwóch córek! Na razie nie wiadomo jednak, jakie aktorka "Na wspólnej" wybrała imiona dla swoich dzieci. Anna Guzik urodziła bliźniaki! O ciąży Anny Guzik dowiedzieliśmy  się w grudniu tamtego roku. Aktorce udało się ukrywać swój stan przez 6 miesięcy! Pomimo sensacyjnych doniesień, Anna Guzik nie straciła roli w serialu "Na wspólnej".  O swojej ciąży poinformowała produkcję  na tyle wcześniej, aby móc w nim grać prawie do rozwiązania. Ojcem dzieci jest Wojciech Tylka, którego aktorka poślubiła ponad 2 lata temu w górach. Para jest bardzo szczęśliwa, że tak szybko doczekała się potomstwa.   Serdecznie gratulujemy! A co mówiła i jak wyglądała Anna Guzik, gdy była 30-letnią singielką? „Miłość jest motywacją wszystkich działań” - mamy jej zdjęcia i wywiad z VIVY!   Zobacz także:  Anna Guzik ucieka z Warszawy na czas ciąży!   Anna Guzik urodziła bliźniaki! Anna Guzik została mamą. Anna Guzik

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Anna Guzik
Mat. prasowe
Newsy
Która metamorfoza Anny Guzik w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była najlepsza? Głosujcie!
Która metamorfoza Anny Guzik w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była najlepsza? Głosujcie!

Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk, Dalida, Jacek Chmielnik, Hanna Banaszak, Michael Hutchence z INXS a może jako Sławomir? Która metamorfoza aktorki w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była Waszym zdaniem najlepsza? Za nami 6 odcinków wielkiego hitu Polsatu, którego jedną z największych gwiazd jest właśnie Anna Guzik. Gwiazda wygrała ostatnią odsłonę show- wcieliła się wówczas w Hannę Banaszak i zaśpiewała "Pogodę ducha".   Zobaczcie wszystkie metamorfozy Anny Guzik w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i zagłosujcie, która z nich była najlepsza!   Zobacz także:  Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako dzieci! Gwiazdy show wzięli udział w naszym quizie - kto się kryje na zdjęciach sprzed lat   Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk. Anna Guzik jako Sławomir. Anna Guzik jako Hanna Banaszak. Anna Guzik jako Jacek Chmielnik. Anna Guzik jako Michael Hutchence. Anna Guzik jako Dalida.

Anna Guzik na prezentacji kolekcji dla dzieci
East News
Newsy
Anna Guzik po raz drugi w ciąży? Jest komentarz aktorki!
Anna Guzik po raz drugi w ciąży? Jest komentarz aktorki!

Jak podaje "Dobry Tydzień" Anna Guzik jest w kolejnej ciąży. Aktorka na początku 2016 roku została mamą dwóch bliźniaczek - Basi i Niny. Czy teraz jej rodzina znowu się powiększy? Jest komentarz gwiazdy "Na Wspólnej" w tej sprawie.   Anna Guzik w ciąży? Na razie nie komentuję żadnych doniesień – powiedziała w rozmowie z serwisem Fakt24.pl Guzik. Zobacz:  Pierwsze objawy ciąży: plamienie i przeczucia   Taki komentarz daje do myślenia... Anna Guzik  razem ze swoim mężem Wojciechem Tylką za którego wyszła w 2013 roku na swoje córeczki czekali długo. Teraz, w wieku 40 lat, decyduje się na kolejne maleźstwo?  Według "Dobrego Tygodnia", aktorka nie zmierza rezygnować z pracy i cały czas będzie grać.   Zobacz także:  5 miesięcy temu urodziła bliźniaki. Anna Guzik wróciła do figury sprzed ciąży? Zobaczcie ZDJĘCIA   Anna Guzik bardzo chroni swoje życie prywatne. Choć pracuje w Warszawie mieszka w Bielsku-Białej.   Anna Guzik w dniu swojego ślubu w 2013 roku.   Anna Guzik ma już dwie córki, które mają rok.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner