Anna Dereszowska flirtuje z kobietami
ONS

Dereszowska flirtuje z kobietami: Grzech nieczystości

Anna Dereszowska flirtuje z kobietami
ONS

Anna Dereszowska to jedna z najseksowniejszych polskich aktorek. Zazwyczaj wciela się w rolę silnych, dominujących i emanujących seksem kobiet i wizerunek ten przylgnął do niej także w życiu prywatnym. Ostatnio jednak aktorka najchętniej spędza czas ze swoją córką. Przypomnijmy: Dereszowska z córką bawią się na plaży

W najnowszej "Gali" ukazał się obszerny wywiad, w którym Dereszowska spowiada się ze swoich grzechów. Całość utrzymana jest w dość lekkiej i zabawnej konwencji nawiązującej do spektaklu "Siostrunie", w którym Anna obecnie występuje. W wyliczance grzeszków, które ma na sumieniu pojawiła się również nieczystość i niespodziewanie Dereszowska przyznała, że flirtuje nie tylko z mężczyznami, ale również z kobietami!

Grzech nieczystości... Nieczystość? Pewnie jestem flirciarą... I z kobietami, i z mężczyznami. (śmiech) Czasami muszę sama siebie kopnąć w kostkę, bo przesadzam. Niektórzy wpadają w popłoch. (śmiech) - wyznała.


Dereszowska może pochwalić się też nienaganną figurą, którą często podkreśla odpowiednio dopasowanymi kreacjami. Okazuje się jednak, że dieta to rzecz dla niej totalnie obca.

Lubię jeść. Życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać. Czasem czytam o kobietach, które są całe życie na diecie... To musi być straszne! - dodaje.


Co sądzicie o tego typu wyznaniach? Chwila szczerości czy czysta kokieteria?

Zobacz: UPS: Co graficy zrobili z ciałem Dereszowskiej? Wygląda jak z plastiku

Anna Dereszowska z córką na plaży:

Więcej na temat Anna Dereszowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40