Anna Dereszowska spotyka się z dziennikarzem

Dereszowska spotyka się ze znanym dziennikarzem?

Anna Dereszowska spotyka się z dziennikarzem

Jeszcze niedawno Anna Dereszowska w jednym z tabloidów przekonywała, że nie weźmie ślubu z Piotrem Grabowskim, bo "prawdziwe uczucie nie potrzebuje potwierdzenia na piśmie", odcinając tym samym plotki o kryzysie w związku. Próba zagaszenia medialnego szumu okazała się nieudana, bo kilka tygodni później w prasie pojawiły się informacje o rozstaniu pary, które w końcu potwierdził magazyn "Flesz". Teraz przyszła pora na kolejne fakty z życia prywatnego, dlaczego Anna zostawiła Piotra.

"Na żywo" donosi, że w momencie kiedy Dereszowska przekonywała do związku "bez papieru" spotykała się już z innym mężczyzną. Tabloid tajemniczo zagaja twierdząc, że nowa miłość aktorki to osoba z tej samej branży, czyli z show-biznesu. Bez podawania nazwiska, ale ze wskazaniem na zawód i sporą rozpoznawalność.

- Od kilku miesięcy aktorka spotyka się ze znanym dziennikarzem. Romantyczne schadzki mieli w Ustroniu i Kazimierzu. Widywano ich razem w Londynie.

Jak myślicie kto jest tym "znanym dziennikarzem"?
 

Więcej na temat Anna Dereszowska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58