Anna Cybulska w Top Model

Schudła i została objawieniem "Top Model": Czekałam na ciebie

Anna Cybulska w Top Model

Za nami drugi odcinek trzeciej edycji "Top Model". Jak na razie wśród sporej gromadki dziewczyn marzących o karierze w świecie modelingu nie znalazła się jeszcze uczestniczka, która całą swoją osobą mówi, że ma to "coś". Jednak wczoraj 18-letnia Anna Cybulska, gdy tylko pojawiła się na wybiegu, zachwyciła czwórkę jurorów.

Ania w rozmowie wyznała, że od dwóch lat marzyła, aby wystąpić w programie. Specjalnie z myślą o "Top Model" schudła, a także nosiła aparat na zębach. Dziewczyna na castingu wystąpiła pierwszy raz w swoim życiu przed kamerami i pomimo swojej lekkiej nieśmiałości zachwyciła jurorów.

- Bardzo zgrabne, rasowe nogi. Bardzo chętnie zobaczę Cię u siebie na pokazie - powiedział Dawid Woliński.


Jednak najwięcej entuzjazmu uczestniczka wzbudziła w Katarzynie Sokołowskiej, która bardzo profesjonalnym spojrzeniem lustruje każdą dziewczynę. Jurorka obejrzała Anię ze wszystkich stron oraz zmierzyła jej wymiary. Gdy Cybulska zaprezentowała się w stroju kąpielowym, to reżyserka pokazów mody nie mogła napatrzeć się na nią.

- Aniu, czekałam na Ciebie - wyznała Sokołowska.


Jeśli Cybulska będzie bardziej pewna siebie, to z pewnością w programie zajdzie bardzo daleko. Jest piękna, fotogeniczna i i ma idealne proporcje, aby błyszczeć na wybiegach i podczas sesji fotograficznych. Widzicie w niej kolejną "Top Model"?

Anna Cybulska w Top Model


Anna Cybulska w Top Model


Anna Cybulska w Top Model

Więcej na temat Top Model Anna Cybulska
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26