Anja Rubik, Terry Richardson Anja Rubik, Anja Rubik, Terry Richardson Anja Rubik, Anja Rubik,
Anja Rubik, Terry Richardson
terryrichardson.com
1/5
Anja Rubik, Terry Richardson
terryrichardson.com

Świat żyje kolejnymi skandalami, które dotyczą przemocy seksualnej. Po producencie Harveyu Weinsteinie przyszedł czas na Terry’ego Richardsona, słynnego fotografa, który od lat tworzy sesje dla topowych magazynów modowych. Jego zdjęcia są na pograniczu dobrego smaku i przyzwoitości, ale przez branżę był uważany za wizjonera. Uwielbiano go tak bardzo, że nawet liczne pomówienia o molestowanie i propozycje sesji za seks zostały zamiecione pod dywan. Już 3 lata temu fotograf był podejrzewany o przemoc seksualną.

 

Jak ten fakt komentowała Anja Rubik, która wiele razy współpracowała z Richardsonem? Jej słowa szokują! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

2/5
Anja Rubik,
Instagram

Anja Rubik znana jest ze swojej społecznej postawy i aktywnej walki o prawa kobiet. Ostatnio chętnie angażuje się w protesty antyrządowe i zachęca inne kobiety do tego samego. Z tego względu tym bardziej zaskakująca jest jej opinia o molestowanych kobietach. Anja Rubik wypowiedziała się o ofiarach znanego fotografa. 

 

Zobacz: Anja Rubik i Magda Frąckowiak pozują topless! To nowy trend na Instagramie? Sprawdziliśmy!

3/5
Anja Rubik, Terry Richardson
terryrichardson.com

Dwa lata temu Anja Rubik wystąpiła w programie Magdy Mołek „W roli głównej”, gdzie została zapytana o współpracę z Terrym Richardsonem. Mołek spytała Anję także o SMS-y, które Richardson wysłał modelce Emmie Appleton z propozycją seksu w zamian za sesję w „Vogue”. 

 

Moim zdaniem z Terrym to jest tak, że, ja z nim pracowałam naście razy i nigdy nie miałam z nim problemu, bo nigdy nie pozwoliłam mu na coś takiego. On wyczuwa od razu, poza tym widać od razu jak dziewczyna się zachowuje na planie w momencie, w którym przychodzi do niego na casting, czy ta furtka jest otwarta czy zamknięta. To jest kontrowersyjna postać, ale wiele dziewczyn sobie na to pozwala i to nie jest tak do końca jego wina - powiedziała Anja Rubik.

 

Zobacz: „Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę” Joanna Krupa też była molestowana! 

4/5
Anja Rubik,
terryrichardson.com

Magda Mołek nie mogła uwierzyć w słowa Anji, wiec modelka podkreśliła, że dziewczyna, która nie jest zainteresowana, nie dostałaby takiego SMS-a.

 

Zobacz: Julia Wieniawa też czuła się molestowana? "Jak byłam w szkole, doświadczyłam..." Szczere wyznanie!

5/5
Anja Rubik,
Instagram

Co wy na to? Zgadzacie się z kontrowersyjną opinią Anji Rubik?

 

Zobacz: Martyna Wojciechowska i Karolina Korwin Piotrowska na okładce "Wprost" wyznają, że były molestowane seksualnie!

Więcej na temat Anja Rubik