Internauci po raz kolejny nie zostawili suchej nitki na Ani Lewandowskiej. Trenerka od dłuższego czasu chwali się w mediach społecznościowych swoją nową pasją, ale tym razem spotkało się z wyjątkowo nieprzyjemnym odbiorem. Dosadnie odpowiedziała.

Reklama

Ania Lewandowska w ogniu krytyki

Życie prywatne i zawodowe Ani Lewandowskiej od lat budzi ogromne zainteresowanie. Ona sama zresztą chętnie pokazuje obie te sfery w mediach społecznościowych, dzieląc się najciekawszymi informacjami.

Instagram@annalewandowska

Zobacz także: Tak Anna Lewandowska spędza czas na tygodniu mody w Paryżu. Co za figura!

Ostatnio nawet Ania Lewandowska wyznała, że jest chora, a przez problemy zdrowotne musi sobie odmawiać wielu rzeczy. Natłok obowiązków z pewnością pomaga jej nie myśleć na co dzień o chorobie. Już jakiś czas temu trenerka dołączyła do swoich zajęć naukę tańca, co jeszcze bardziej wypełniło jej grafik.

Żona Roberta regularnie uczęszcza na treningi bachaty, co skrupulatnie relacjonuje na swoim Instagramie. Niedawno opublikowała kolejne nagranie, gdzie pokazała kilka kroków w towarzystwie swoich trenerów. Niestety, filmik spotkał się z gorzkimi opiniami ze strony internautów. Niektórzy krytycznie ocenili umiejętności taneczne Ani.

Zobacz także

Pani w różu lepiej się rusza, ma bardziej sexowne ruchy. Anka, musisz się bardziej postarać, zamknąć oczy i wprowadzić nutę sexualnosci i będzie git

Ania zna kroki perfekcyjnie, ale jest za sztywna, tak jakby się wstydziła... musi pozbyć się wstydu i zacząć ruszać się bardziej sensualnie i będzie dobrze

Ania jak kołek w płocie

Jak się już nauczysz to wtedy sie chwal

Instagram@annalewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska podzieliła się nowiną! "Będzie taką moją wisienką na torcie"

Ania Lewandowska nie pozostała obojętna na negatywne wpisy.

Moi drodzy komentujący! Euge i Mathias to nauczyciele tańca! Tańczą od 15 lat. Tak… tańczą super, a ja się uczę! Kropka - skwitowała.

Reklama

Dalej trenerka postanowiła także nominować uszczypliwą internautkę, która gorzko oceniła jej taniec, by sama pokazała, jak należy to robić.

Instagram@annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama