Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania Bardowska przeszła ważne szkolenie! Ma związek z jej córeczką Liwią

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" z wielką chęcią dzieli się na swoim profilu na Instagramie rodzinnymi zdjęciami. Razem z mężem Grzegorzem zajmują się razem gospodarstwem, jednak w związku z tym że para powitała niedawno na świecie ich drugie dziecko - piękną córeczkę Liwię, Ania więcej czasu spędza w domu. Ale nie traci czasu! Ania przeszła właśnie nowe szkolenie dotyczące chustonoszenia:

Przeszkolona, Liwia spokojna i zadowolona. Przydadzą mi się wolne ręce, tym bardziej, że Grzesiek jutro wyjeżdża na targi rolnicze. Dziękuję Kasiu za fachowe rady i miło spędzony czas - napisała Ania na Instagramie.

Chustonoszenie - Ania Bardowska bardzo to chwali!

Chustonoszenie ma coraz więcej fanów w Polsce. Noszenie dziecka pozwala mu na doświadczanie dużej bliskości z rodzicem, nawet wówczas gdy nie może on poświęcić mu wiele uwagi, bo jest zajęty codziennymi sprawami, chociażby gotowaniem czy sprzątaniem. Korzystanie z chust jest też bardzo praktyczne, ponieważ są one lekkie i łatwo je ze sobą wszędzie zabrać.

Fanki Ani Bardowskiej są w zdecydowanej większości zachwycone szkoleniem Ani i widzą w chustonoszeniu zdecydowanie więcej zalet niż wad. A wy co sądzicie o chustonoszeniu? Jesteście zwolenniczkami tego sposobu noszenia dzieci?

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" w zimowej stylizacji! Internautki zachwycone kurtką rolniczki

Ania Bardowska przeszła nowe szkolenie. Chustonoszenie nie ma przed nią już żadnych tajemnic! 

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zupełnie nowe zdjęcie z córeczką
Instagram/Ania Bardowska

Zwolenniczką chustonoszenia jest również Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska z córką
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08