Angelina Jolie wypłakuje się księżnej Kate
Wiedzieliście, że się przyjaźnią?
1/4
Angelina Jolie wypłakuje się księżnej Kate

 

Kto by się spodziewał! Okazuje się, że Angelina Jolie i księżna Kate mają ze sobą świetny kontakt i to od lat! Teraz, US Weekly donosi, że podczas ostatniej wizyty aktorki w Londynie obie panie spotkały się i znalazły czas, żeby porozmawiać od serca. O ich spotkaniu wiedziało jednak niewiele osób, co więcej - nie ma żadnych wspólnych zdjęć obu pań. O czym więc rozmawiały?

Okazuje się, że Jolie zwierzyła się Kate Middleton ze swoich miłosnych rozterek i życiowych problemów. Nie zabrakło również tematu dzieci! 

Poznajcie szczegóły przyjaźni Kate i Angeliny!

 

Zobacz: Angelina Jolie wygląda jak... klon Meghan Markle! Padniecie, kiedy zobaczycie ich identyczne stylizacje!

 

2/4
Angelina Jolie wygląda niczym księżna Meghan Markle
East News

 

Kate i Angelina, według amerykańskich mediów, przyjaźnią się. Choć nie mogą widywać się zbyt często, regularnie do siebie dzwonią. Kiedy jednak nadarzyła się okazja do spotkania, panie sporo plotkowały. Plotki głoszą, że Jolie była bardzo wylewna i opowiedziała księżnej, jak czuje się po rozstaniu z Bradem Pittem! 

Opowiedziała Kate o wszystkim, co przeszła w ciągu ostatnich lat, zwierzyła się, jak trudno jest być samotną mamą dla szóstki dzieci - donosi informator US Weekly. 

A co miała powiedzieć o samym Bradzie? 

 

Zobacz: Książę William i książę Harry wspominają ostatnią rozmowę z matką...

3/4
Angelina Jolie, Brad Pitt
East News

 

Gazeta donosi, że Angelina Jolie miała powiedzieć Kate, że... czasami tęskni za Bradem! Przypomnijmy - para po 13 latach rozwiodła się pod koniec 2016 roku. Swoją decyzję uzasadniali dobrem dzieci. 

Między nami zrobiło się źle. Chociaż nie chciałabym używać tego słowa... Powiedzmy zatem, że zaczęło być trudno. Dopiero wszyscy dochodzimy do siebie po tej serii wydarzeń, jakie doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego. Wszyscy staramy się uczynić, co w naszej mocy, by uzdrowić naszą rodzinę - zdradziła Angelina Jolie na łamach "Vanity Fair".

 

Zobacz: Z okazji urodzin księcia George'a rodzina królewska podzieliła sięjego nową fotografią!

4/4
Co Kate zrobiła dzień po porodzie?

 

Za co Kate ceni Angelinę najbardziej? Ponoć za działalność charytatywną aktorki oraz to, że zdecydowała się na adopcję dzieci. Obie są oddanymi matkami, dla których rodzina jest najważniejsza. Tematów do rozmów na pewno im nie brakuje. 

 

Zobacz: Aż ciężko uwierzyć, co zrobiła Kate dzień po narodzinach księcia Louisa!

 

Więcej na temat Angelina Jolie Księżna Kate