Angelina Jolie, Brad Pitt Angelina Jolie na okładce "Vanity Fair" Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016 Angelina Jolie z synem Paxem Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie, Brad Pitt
ONS/Vanity Fair
Na co cierpi Jolie? Jak czuje się po rozstaniu?
1/7
Angelina Jolie, Brad Pitt
ONS/Vanity Fair

Angelina Jolie pierwszy raz zdecydowała się na tak szczerze wyznanie o rozwodzie z Bradem Pittem. Aktorka pojawiła się na okładce wrześniowego wydania amerykańskiego "Vanity Fair". Na ten wywiad czekali wszyscy! Gwiazda do tej pory raczej unikała wypowiadania się na temat rozstania ze swoim mężem. Para była razem 13 lat. Angelina Jolie i Brad Pitt wychowywali wspólnie sześcioro dzieci: troje własnych i troje adoptowanych. Uchodzili za jedną z najbardziej udanych par w show-biznesie. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasy. Pod koniec 2016 roku światem wstrząsnęła informacja o rozwodzie pary. Angelina Jolie zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy. Swoją decyzję uzasadniała "dobrem rodziny". Do tej pory gwiazda konsekwentnie milczała na temat swojego życia prywatnego. Najnowszym wywiadem w "Vanity Fair" przerwała ciszę. Co Angelina Jolie wyznała na temat rozwodu z Bradem Pittem? Padły poruszające słowa!

 

Zobacz też: Shiloh Jolie-Pitt zmieni płeć! Angie i Brad wyrazili zgodę - ich córka stanie się chłopcem! ZDJĘCIA

 

Jakie to słowa? Do jakiej choroby przyznała się Angelina? Dowiesz się z następnych stron fotogalerii!

 

Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

2/7
Angelina Jolie na okładce "Vanity Fair"
Instagram/Vanity Fair

Między nami zrobiło się źle. Chociaż nie chciałabym używać tego słowa... Powiedzmy zatem, że zaczęło być trudno. Dopiero wszyscy dochodzimy do siebie po tej serii wydarzeń, jakie doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego. Wszyscy staramy się uczynić, co w naszej mocy, by uzdrowić naszą rodzinę - zdradziła Angelina Jolie na łamach "Vanity Fair".

3/7
Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016
Getty Images

Angelina Jolie zdradziła również, że obecnie jej relacje z Bradem Pittem są dobre. Oboje mają wspólny cel, jakim jest dobro ich rodziny. Jednak gwiazda nie kryje, że ma za sobą trudny okres, a decyzja o rozstaniu należała do karkołomnych. Aktorka powiedziała, że decyzja o rozwodzie zapadła przez wzgląd na dobro dzieci. Padły mocne słowa! Jakie? Przeczytacie na następnej stronie.

4/7
Angelina Jolie z synem Paxem
East News

Gdy dorastałam, bardzo martwiłam się o moją matkę. Bardzo. Nie chcę, żeby moje dzieci tak samo martwiły się o mnie. Uważam, że to bardzo ważne, żeby płakać samej pod prysznicem, a nie na ich oczach. One muszą czuć, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli ty sam nie jesteś o tym przekonany - powiedziała Jolie.

To jednak nie wszystko! Gwiazda wyznała również, że stres negatywnie wpłynął na stan jej zdrowia. Co dolega aktorce?

5/7
Angelina Jolie i Brad Pitt
East News

Angelina Jolie w wywiadzie dla "Vanity Fair" zdradziła, że cierpi na tzw. porażenie Bella, w wyniku którego jedna strona jej twarzy jest sparaliżowana. To schorzenie ma być konsekwencja stresu, przez który przeszła aktorka. 

Kobiety czasem stawiają się na ostatnim miejscu w rodzinie. Dzieje się tak dopóki nie dzieje się coś złego z ich zdrowiem - powiedziała Jolie.

6/7
Angelina Jolie i Brad Pitt
East News

Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za najpiękniejszą parę w show-biznesie. Ich małżeństwo wydawało się być idealne. Jednak rzeczywistość okazała się inna.

7/7
Angelina Jolie i Brad Pitt
Getty Images

Para czeka na sformalizowanie rozwodu.