Shiloh Jolie-Pitt Shiloh Jolie-Pitt Shiloh Jolie-Pitt Shiloh Jolie-Pitt
Shiloh Jolie-Pitt
East News
1/7
Shiloh Jolie-Pitt
East News

Shiloh Jolie-Pitt zmieni płeć? Wszystko wskazuje na to, że sprawa jest już przesądzona. Jak napisał "Fakt", powołując się na francuską agencję prasową AFP, rodzice dziewczynki, Angelina Jolie i Brad Pitt, podjęli już decyzję o tym, by ich córka rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procedurze zmiany płci. Shiloh ma obecnie 11 lat i wchodzi w okres dojrzewania, terapia, którą dziewczynka ma rozpocząć, ma nie pozwolić, by stała się kobietą. Córką Angeliny Jolie i Brada Pitta od małego bardziej przejawiała zainteresowanie światem chłopców niż dziewcząt. Już jako małe dziecko chętniej sięgała po chłopięce ubrania i zabawki. Niemal od zawsze nosiła krótko ostrzyżone włosy. Nawet na ślubie swoich rodziców, w 2014 roku, Shiloh wystąpiła w garniturze, podobnie jak jej bracia, a nie w sukience. Podobno prosiła rodzinę, by nazywać ją męskim imieniem John.

 

Zobacz też: Żona Jamiego Dornana jest zazdrosna o... Angelinę Jolie? Zabroniła mężowi zagrać w filmie z aktorką!

 

Według doniesień mediów, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta właśnie rozpoczyna procedurę zmiany płci. Zobacz zdjęcia dziewczynki!

 

Polecamy: Angelina Jolie nie pozwala spotykać się Bradowi Pittowi z innymi kobietami! Dlaczego?

2/7
Shiloh Jolie-Pitt
East News

Pierwsze doniesienia o tym, że Shiloh być może przejdzie procedurę zmiany płci pojawiły się już w 2015 roku. Portal RadarOnline.com pisał wówczas o tym, że rodzice zaakceptowali wybór córki, jednak postanowili dać jej jeszcze czas, bo postrzeganie ciała mogło się zmienić w okolicach okresu dojrzewania.

 

Brad i Angelina mogą jedynie otoczyć Shiloh troską i pełną miłości opieką. Czas pokaże, jaki będzie jej wybór. (…) Shiloh może być chłopczycą, ale w okresie dojrzewania jej postrzeganie własnego ciała może się zmienić. Może się nagle okazać, że dziecko Brada stanie się słodką dziewczynką - pisano wówczas.

3/7
Shiloh Jolie-Pitt
East News

Angelina Jolie w jednym z wywiadów zaznaczyła, że nie ma zamiaru ograniczać żadnego ze swoich dzieci. 

Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru - powiedziała gwiazda.

4/7
Shiloh Jolie-Pitt
East News

Shiloh od małego ubiera się jak chłopiec. 

5/7
EAST NEWS
6/7
Shiloh Jolie-Pitt w dresie
7/7
Shiloh Jolie Pitt
FOTOLINK