Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Angelina Jolie, Brad Pitt razem
Eastnews
Newsy

Angelina Jolie złożyła absurdalny wniosek do sądu! Dotyczy Brada Pitta

Angelina Jolie złożyła absurdalny wniosek do sądu! Dotyczy Brada Pitta

Od trzech lat Angelina Jolie nie może rozwieść się z Bradem Pittem. Para nie potrafi porozumieć się ze sobą odnośnie wychowania szóstki nieletnich dzieci. Żadna ze stron nie chce odpuścić w tej sprawie. Nie wiadomo, kiedy rozwód jednej z najpopularniejszych par w Hollywood zostanie sfinalizowany. Aktorzy wiedzą, że może to trwać latami, wobec czego Angelina złożyła do sądu kolejny wniosek! Czy gwiazda chce przyśpieszyć rozstanie? Nic z tego!

Dobre relacje z ludźmi to klucz do sukcesu!

Angelina Jolie znów w sądzie

Angelina Jolie i Brad Pitt byli małżeństwem przez dwa lata. Para długo zwlekała z podjęciem tego kroku. Gwiazdy zaczęły się ze sobą spotykać w 2005 roku, jednak dopiero rok później na łamach magazynu "People" aktorka przyznała się do związku, jednocześnie wyjawiając, że lada moment zostanie mamą! 

Zobacz także: Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie? Planują razem wakacje!

Małżeństwo Angeliny i Brada to już przeszłość. Gwiazdy w 2016 roku do sądu złożyły wniosek rozwodowy, wskazując jako przyczynę rozpadu związku "różnice nie do pogodzenia". Aktorzy od trzech lat kontaktują się ze sobą wyłącznie przez prawników. 

Jak informuje "Us Weekly" rozwód może trwać jeszcze latami. Aktorka przez ten czas nie chce być dłużej nazywana "żoną Brada Pitta". Jak ma zamiar tego dokonać, aby zaprzestano tak o niej mówić? 43-latka złożyła wniosek do sądu! 

Dalsze nazywanie mnie jego żoną jest dla mnie nie do zniesienia, a już straciłam nadzieję, że nasz rozwód zostanie szybko sfinalizowany – miała powiedzieć aktorka dla "US Weekly".

Czy sąd przychyli się do wniosku aktorki? Przyznajemy, że my jeszcze o takim nie słyszeliśmy! Czy Bradowi również przeszkadza nazywanie go "mężem Angeliny Jolie"? Coś czujemy, że ten rozwód szybko się nie zakończy!

Angelina Jolie i Brad Pitt planują wspólne wakacje
ONS

Angelina nie chce być dłużej nazywana "żoną Brada Pitta"

Angelina Jolie
EastNews

Zobacz także: Pierwsze WSPÓLNE zdjęcie Brada Pitta i Angeliny Jolie od czasu rozstania! Gdzie się spotkali?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Brad Pitt i Angelina Jolie  na okładkach magazynów
Newsy
Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!
Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta to już przeszłość. Choć uchodzili za najpiękniejszą parę Hollywood i wychowywali wspólnie aż szóstkę dzieci, aktorska para postanowiła się rozstać. To Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, czym ponoć bardzo zaskoczyła Brada Pitta, który nie był przygotowany na taki cios i nie spodziewał się, że jego żona zdecyduje się na taki krok. Angelina była jednak pewna swojej decyzji, wynajęła nowy dom, do którego przeniosła się z dziećmi i unikała mediów. Brad Pitt po kilku miesiącach od złożenia przez Jolie pozwu, udzielił pierwszego wywiadu magazynowi "GQ". Aktor przyznał, że jest uzależniony od alkoholu i zapisał się na terapię. Właśnie zacząłem terapię. Uwielbiam ją. Musiałem przejść przez dwóch lekarzy, ale w końcu trafiłem na odpowiedniego terapeutę - mówi Brad Pitt.  Angelina Jolie potrzebowała więcej czasu, żeby uporać się z rozstaniem i udzielić pierwszego wywiadu na ten temat.  Aktorka pojawiła się na okładce wrześniowego wydania amerykańskiego "Vanity Fair".  Między nami zrobiło się źle. Chociaż nie chciałabym używać tego słowa... Powiedzmy zatem, że zaczęło być trudno. Dopiero wszyscy dochodzimy do siebie po tej serii wydarzeń, jakie doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego. Wszyscy staramy się uczynić, co w naszej mocy, by uzdrowić naszą rodzinę -   zdradziła Angelina Jolie na łamach "Vanity Fair". Co jeszcze powiedziała Angelina Jolie ? Jak Brad Pitt radzi sobie po rozstaniu z aktorką? Zobaczcie nasze wideo, w którym znajdziecie więcej cytatów z wywiadów z aktorami!  ZOBACZ:  Angelina Jolie nie pozwala spotykać się Bradowi Pittowi z innymi kobietami! Dlaczego? Brad Pitt na okładce GQ  

Angelina Jolie
East News
Newsy
Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Znów schudła? Wystarczy spojrzeć na jej ręce...
Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Znów schudła? Wystarczy spojrzeć na jej ręce...

Angelina Jolie wraz z dziećmi pojawiła się na premierze filmu "Dumbo". Gwiazda, która może pochwalić się bardzo szczupłą figurą, tym razem szokuje swoją niską wagą. Problemy z jedzeniem pojawiają się u aktorki zawsze, kiedy dzieje się coś stresującego w jej życiu, a rozwód z Bradem Pittem jest dla obojga bardzo ciężki, szczególnie, że nie mogą dogadać się w kwestii opieki nad dziećmi. Dodatkowo ostatnie informacje, że jej były mąż i Jennifer Aniston pogodzili się i bardzo zbliżyli do siebie to kolejny powód do stresu dla gwiazdy. W końcu to ona odbiła gwieździe "Przyjaciół" męża! Zobaczcie, te niepokojące zdjęcia!

Angelina Jolie w jasnej sukience
Newsy
Angelina Jolie chce zniszczyć Brada Pitta? "Ma już całą strategię"
Angelina Jolie chce zniszczyć Brada Pitta? "Ma już całą strategię"

Angelina Jolie chce zniszczyć Brada Pitta?! Kolejne szokujące informacje dotyczące rozwodu najsłynniejszej pary Hollywood! W najnowszym wydaniu "Us Weekly" możemy przeczytać, że piękna aktorka chce zniszczyć swojego męża. Magazyn dotarł do osoby, która twierdzi, że Angelina Jolie ma już zaplanowaną całą strategię jak to wszystko będzie przebiegało: Powiedziała, że go zniszczy. Jeśli coś jest zepsute, ona tego nie naprawia, tylko się tego pozbywa. Zaplanowała wszystko z zimną krwią. Złożyła dokumenty na moment przed zamknięciem sądu, żeby Brad nie mógł zareagować. Nie miał nawet prawnika. Kiedy dowiedział się o rozwodzie, płakał. Teraz nie umie się pozbierać. Informacja o rozwodzie tej pary zaskoczyła chyba wszystkich. Podobno aktorka złożyła w sądzie pozew rozwodowy tuż przed zamknięciem instytucji, aby Brad nie zdążył zareagować. Przyczyną takiej decyzji miała być kłótnia i szarpanina Brada Pitta z ich synem Maddoxem. W pozwie aktorka podkreśliła, że chce rozwieść się z aktorem ze względu na różnice co do wychowywania dzieci.   Zobacz: Brad Pitt nie odda dzieci Angelinie Jolie! Aktor chce walczyć o prawo do opieki! Okładka "US Weekly" Angelina Jolie chce zniszczyć Brada Pitta Aktorka ma już podobno strategię

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner