Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Angelina Jolie i Brad Pitt planują wspólne wakacje
ONS
Newsy

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie? Planują razem wakacje!

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie? Planują razem wakacje!

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie? Aktorska para rozstała się ponad dwa lata temu. We wrześniu 2016 roku hollywoodzka aktorka złożyła wniosek o rozwód. Szybko okazało się, że Angelina i Brad od dawna walczyli z kryzysem w ich związku. Brad Pitt już po głośnym rozstaniu miał powiedzieć, że jego małżeństwo z Angeliną było prawdziwym piekłem. Jolie i Pitt przez wiele miesięcy walczyli przede wszystkim o prawa do opieki nad dziećmi, ale ostatecznie Angelina i Brad zawarli porozumienie w tej sprawie. 

Porozumienie o opiece zostało uzgodnione kilka tygodni temu i zostało podpisane przez obie strony i sędziego. Porozumienie, które opiera się na zaleceniach ewaluatora opieki nad dzieckiem, eliminuje konieczność przeprowadzania procesu. Zgłoszenie i szczegóły umowy są poufne, aby chronić najlepsze interesy dzieci - potwierdził rzecznik aktorki. 

Teraz okazuje się, że para nie tylko podpisała porozumienie w sprawie opieki nad dziećmi, ale podjęła jeszcze jedną, dość zaskakującą decyzję!

Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Angelina Jolie i Brad Pitt planują wspólne wakacje

Okazuje się, że już wkrótce Angelina i Brad znów będą mieli okazję, żeby się do siebie zbliżyć. Jak informują zagraniczne media, była para planuje bowiem wspólne wakacje! Angelina Jolie i Brad Pitt chcą razem z dziećmi polecieć na urlop. Podczas wyjazdu chcą ponoć w spokoju ustalić wszystkie szczegóły ich wspólnej opieki - czy tak się stanie? A może po powrocie z urlopu dadzą sobie ostatnią szansę? Tego z pewnością chcieliby fani Angeliny i Brada, którzy wciąż wierzą, że aktorska para znów będzie razem. 

Atmosferę wokół Angeliny i Brada podgrzewają informacje, że piękna aktorka wciąż jest o niego zazdrosna. Jolie była ponoć załamana, gdy dowiedziała się, że Brad pojawił się na urodzinach byłej żony, Jennifer Aniston. 

Myślicie, że Angelina Jolie i Brad Pitt rzeczywiście mogą odbudować ich związek? 

Zobacz także: Sensacja w Hollywood! Brad Pitt pojawił się na urodzinach Jennifer Aniston!

Angelina Jolie i Brad Pitt planują wspólne wakacje.

Angelina Jolie, Brad Pitt
Eastnews

Czy znów będą razem? Ostatnio okazało się, że Angelina wciąż jest zazdrosna o swojego byłego męża. 

Angelina Jolie
EastNews
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Brad Pitt i Angelina Jolie  na okładkach magazynów
Newsy
Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!
Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta to już przeszłość. Choć uchodzili za najpiękniejszą parę Hollywood i wychowywali wspólnie aż szóstkę dzieci, aktorska para postanowiła się rozstać. To Angelina Jolie złożyła papiery rozwodowe, czym ponoć bardzo zaskoczyła Brada Pitta, który nie był przygotowany na taki cios i nie spodziewał się, że jego żona zdecyduje się na taki krok. Angelina była jednak pewna swojej decyzji, wynajęła nowy dom, do którego przeniosła się z dziećmi i unikała mediów. Brad Pitt po kilku miesiącach od złożenia przez Jolie pozwu, udzielił pierwszego wywiadu magazynowi "GQ". Aktor przyznał, że jest uzależniony od alkoholu i zapisał się na terapię. Właśnie zacząłem terapię. Uwielbiam ją. Musiałem przejść przez dwóch lekarzy, ale w końcu trafiłem na odpowiedniego terapeutę - mówi Brad Pitt.  Angelina Jolie potrzebowała więcej czasu, żeby uporać się z rozstaniem i udzielić pierwszego wywiadu na ten temat.  Aktorka pojawiła się na okładce wrześniowego wydania amerykańskiego "Vanity Fair".  Między nami zrobiło się źle. Chociaż nie chciałabym używać tego słowa... Powiedzmy zatem, że zaczęło być trudno. Dopiero wszyscy dochodzimy do siebie po tej serii wydarzeń, jakie doprowadziły do złożenia pozwu rozwodowego. Wszyscy staramy się uczynić, co w naszej mocy, by uzdrowić naszą rodzinę -   zdradziła Angelina Jolie na łamach "Vanity Fair". Co jeszcze powiedziała Angelina Jolie ? Jak Brad Pitt radzi sobie po rozstaniu z aktorką? Zobaczcie nasze wideo, w którym znajdziecie więcej cytatów z wywiadów z aktorami!  ZOBACZ:  Angelina Jolie nie pozwala spotykać się Bradowi Pittowi z innymi kobietami! Dlaczego? Brad Pitt na okładce GQ  

Angelina Jolie, Brad Pitt
ONS/Vanity Fair
Newsy
Angelina Jolie przyznała się do poważnej choroby i PIERWSZY RAZ opowiedziała o rozstaniu z Bradem!
Angelina Jolie przyznała się do poważnej choroby i PIERWSZY RAZ opowiedziała o rozstaniu z Bradem!

Na co cierpi Jolie? Jak czuje się po rozstaniu?

Brad Pitt uśmiechnięty
EASTNews
Newsy
Rozwód idzie po jego myśli? Tak zadowolonego Brada Pitta dawno nie widzieliśmy
Rozwód idzie po jego myśli? Tak zadowolonego Brada Pitta dawno nie widzieliśmy

Wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta wstrząsnęła show-biznesem. Jedna z najpopularniejszych par aktorskich blisko trzy lata temu powiedziała "dość" i do sądu w Los Angeles złożyła papiery rozwodowe. Sądząc po najnowszych zdjęciach Brada z Paryża można wnioskować, że o rozstaniu już zapomniał. Tak zadowolonego dawno go nie widzieliśmy. Tylko spójrzcie! Brad Pitt w Paryżu  Gwiazdy jako powód rozstania podały "niemożliwe do pogodzenia różnice". Jak okazało się chwilę później, w domu aktorów nieustannie dochodziło do sprzeczek, pojawiły się problemy z alkoholem. Małżeństwo Jolie-Pitt już dawno  skończyło się , jednak gwiazdy wciąż nie mogą porozumieć się w sprawie szóstki małoletnich dzieci. Angelina Jolie wnioskowała o całkowite ograniczenie praw rodzicielskich. Sąd nie przystał na jej wniosek. Zobacz także:   Angelina Jolie na premierze z dziećmi. Znów schudła? Wystarczy spojrzeć na jej ręce... Choć rozwód Jolie i Pitta wciąż nie został sfinalizowany, być może wszystko układa się po myśli Brada. Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia z Francji. Uśmiech nie schodził mu z twarzy.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner