Angelina Jolie, Brad Pitt razem pozują do zdjęć, Jane Pitt
East News

Mama Brada Pitta jest wściekła na Angelinę Jolie! "Nigdy jej nie wybaczy" Co tym razem zrobiła aktorka?

Angelina Jolie, Brad Pitt razem pozują do zdjęć, Jane Pitt
East News

 

Ponad dwa lata temu Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się. Decyzję o zakończeniu małżeństwa podjęła aktorka, która od razu złożyła wniosek o rozwód i wyprowadziła się z domu, który dzieliła z aktorem. Aktorka zabrała ze sobą wszystkie dzieci i Brad przez kilka tygodni nie miał z nimi kontaktu. Aktor wystąpił do sądu o podział opieki nad dziećmi.

Zobacz: Angelina Jolie ma depresję przez nowy związek Brada? "Ona gotuje się z zazdrości!"

 

Sprawa rozwodowa pary trwała aż dwa lata, ponieważ aktorzy musieli porozumieć się zarówno w sprawie podziału majątku, jak i opieki nad dziećmi, na której najbardziej obojgu zależało. Jolie robiła wszystko, żeby to ona miała wyłączną opiekę. To jednak jej się nie udało, bowiem sąd na początku grudnia zdecydował, że opieką nad szóstką dzieci będą się dzielić po równo. Pitt oraz jego rodzina była bardzo zadowolona z takiej decyzji sądu, bowiem aktorka utrudniała im kontakty z dziećmi. Ponoć największy żal do Jolie ma mama Brata Pitta, Jane. 

- Jane jest strasznie zawzięta i nigdy nie wybaczy Angelinie tego, przez co przeciągnęła swoją rodzinę. A już na pewno nie zapomni jej tego, że nie widziała wnucząt właściwie od chwili, w której ogłoszono rozwód. Uważa, że Angie potraktowała jej syna w okrutny sposób i manipulowała nim przez lata. Nie zamierza jej tego zapomnieć. Według Jane, Angelina zniszczyła życie jej dziecku i domaga się wyjaśnień - mówi informator Radar Online. 

Już wcześniej mówiło się, że Jolie robi wszystko, żeby zepsuć kontakty Brada z dziećmi i oczernia go w ich oczach. Myślicie, że Jolie pogodzi się z decyzją sądu i będzie dzieliła się opieką nad dziećmi z Bradem?

 

Polecamy: Angelina Jolie waży zaledwie 34 kilogramy! Co się z nią dzieje? Zobacz, jak teraz wygląda!

 

Mama Brada Pitta jest wściekła na byłą synową

Angelina Jolie, Brad Pitt, Jane Pitt pozują do zdjeć
East News

Brad i Angelina są już po rozwodzie

Angelina Jolie i Brad Pitt
East News

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09