Bradley Cooper i Angelina Jolie są parą?
East News

Angelina Jolie i Bradley Cooper są parą?! Lady Gadze nie spodobają się te wieści...

Bradley Cooper i Angelina Jolie są parą?
East News

Angelina Jolie od dłuższego czasu jest szczęśliwą singielką. Po burzliwym rozwodzie z Bradem Pittem i walce o szóstkę ich dzieci, aktorka postanowiła skupić się na sobie. Okazuje się jednak, że być może w jej sercu znów się ktoś pojawił... Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie spotyka się z Bradleyem Cooperem! Zobaczcie, jak rozpoczęła się ich znajomość!

Angelina Jolie i Bradley Cooper są parą?

Oboje są po przejściach. Oboje też niedawno przeszli burzliwe rozstania. Jak już wspomnieliśmy, Angelina Jolie niedawno rozwiodła się z Bradem Pittem. Ich rozstanie nie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze. Z kolei Bradley Cooper również od niedawna jest singlem. Aktor rozstał się matką swojej córki, Iriną Shayk. Podobno przyczyną rozpadu ich związku był romans Bradleya z koleżanką z filmu "Narodziny gwiazdy", Lady Gagą. Jeszcze niedawno prasa twierdziła, że aktor ostatecznie związał się z piosenkarką i planuje z nią zamieszkać.

Zobacz także: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na randce! Para ukrywa swój związek

Teraz jednak sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jak podaje magazyn "In Touch", Bradley Cooper i Angelina Jolie mają się ku sobie! Podobno oboje spotkali się w Disneylandzie, gdzie bawili się ze swoimi dziećmi. Gdy aktorka zobaczyła, jak jej kolega zajmuje się córeczką, nie mogła ponoć przestać o nim myśleć. 

Widziała, jak niesamowicie Bradley zajmował się córką i uważa to za coś naprawdę atrakcyjnego. Nie może przestać o nim myśleć. Uważa, że mają ze sobą wiele wspólnego. Jest gotowa, żeby spotkać mężczyznę swoich marzeń. Angie ma teraz misję, żeby umówić się na randkę z Bradleyem - twierdzi źródło magazynu.

Co ciekawe, Bradley Cooper przyjaźni się z Bradem Pittem. Czyżby w ten sposób Angelina chciała się również zemścić na byłym mężu? Jak myślicie, jak potoczy się ta znajomość?

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się tuż po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o rzekomym romansie gwiazdora z Lady Gagą

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się w 2005 roku i od razu połączył ich płomienny romans. Niestety, ich związek zakończył się skandalem, o którym pisały media na całym świecie

Angelina Jolie i Brad Pitt planują wspólne wakacje
ONS

Lady Gaga będzie zazdrosna o byłego kochanka?

Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

 

Więcej na temat Bradley Cooper Angelina Jolie
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40