Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aneta Zając w szóstym odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy

Aneta Zając nie porwała jury "TzG". Pavlović: Popełniłaś duży błąd. Nie podobało mi się...

Tydzień temu zebrała same ochy i achy, a dziś?

W zeszłym tygodniu Aneta Zając zachwyciła wszystkich jurorów w "Tańcu z Gwiazdami" wykonując zmysłową rumbę. Aktorka jako pierwsza w tej edycji otrzymała maksymalny komplet punktów od jurorów, czym zagwarantowała sobie przejście do kolejnego odcinka show. Tym samym gwiazda wysoko postawiła poprzeczkę innym, ale przede wszystkim sobie. Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana!

W dzisiejszym odcinku przewodnim tematem tańców była miłość. Aneta Zając wraz ze swoim partnerem, Stefano Terrazzino wykonała ogniste tango do piosenki Adele "Rolling in the deep". Zaprezentowała się w pięknej czerwonej sukni, doskonale wczuwając się w swoją rolę, jednak to nie przekonało jurorów. Iwona Pavlović doszukała się kilku niedoskonałości:

Jakkolwiek Aneta by nie tańczyła, ja muszę zaakceptować twoją propozycją miłości, całkiem niezłą, ostrą. Zaczęłaś po rumbie otwierać się na nas, na Stefano. Cała historia mi się podobała. Nie podobała mi się trzymanie, zrobiłaś bardzo duży błąd, podniosłaś ręce do góry, szyja zniknęła, a szyję trzeba trzymać jak  to robi Beata Tyszkiewicz - oceniła jurorka


Przy punktacji Michał Malitowski powiedział:

Więcej techniki, mniej aktorstwa - ocenił Michał przyznając parze tylko 5 punktów


Para ostatecznie otrzymała 27 punktów. 

Zobacz: Zając zaciera ręce na myśl o wygranej: Kwota rozbudza moją wyobraźnięGwiazdy "Tańca z Gwiazdami" w szóstym odcinku show:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Aneta Zając w ćwierćfinale Tańca z Gwiazdami
Facebook
Newsy
Zając nie dostała dziś w "TzG" najwyższych ocen. Zaskoczyła czymś innym
Znów pokazała się z innej strony

Za nami ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Taneczne zmagania celebrytów co tydzień śledzą miliony telewidzów, a na parkiecie nie brakuje emocji i zaskakujących rozstrzygnięć. Tak też było dzisiaj - Klaudia Halejcio po raz kolejny dała z siebie wszystko, zebrała nawet cztery dziesiątki od jurorów, ale to nie wystarczyło, aby awansować do półfinału programu. Przypomnijmy: Halejcio odpadła z "Tańca z Gwiazdami"! Za nami emocjonująca walka o półfinał programu W show zdołała się za to utrzymać jedna z faworytek, Aneta Zając . Aktorka "Pierwszej Miłości" w dzisiejszym odcinku po raz kolejny mogła liczyć na ogromne wsparcie od widzów, którzy tłumnie wysyłają na nią smsy. Tym razem jurorzy nie do końca podzielali zachwyt publiczności - Aneta i Stefano najpierw zatańczyli quickstepa do "Milord" Edith Piaf. Choreografia była zabawna, z przymrużeniem oka, ale Ivona Pavlović zauważyła, że Zając była momentami poza rytmem. Ostatecznie za ten taniec para otrzymała zaledwie 31 punktów. Zobacz: Zając i Terrazzino mają romans? Słowa matki Stefano wiele tłumaczą Dużo lepiej poszło im w drugim podejściu. Tym razem przy akompaniamencie przeboju Maanamu "Lucciola" Aneta i Stefano zaprezentowali ogniste pasodoble. Trzeba przyznać, że nie widzieliśmy jeszcze aktorki w tak seksownym i drapieżnym wydaniu, co po raz kolejny w tym programie udowadnia, że wbrew pozorom jest ona stworzona właśnie do takich tańców! Dzisiejszy występ z pewnością nie uciszy plotek o romansie tanecznej pary. Emocje z parkietu udzieliły się również jurorom   Andrzej Grabowski: Były kraty, była krew... Było pięknie. Beata Tyszkiewicz: Chciałam powiedzieć to, co powiedział Andrzej. Było cudownie! Za tydzień walka o finał. Myślicie, że Aneta Zając ma szanse wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Zobacz: Zając zaciera ręce na myśl o wygranej:...

Aneta Zając wygrała Taniec z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!
Okazała się najlepsza

"Taniec z Gwiazdami"  który tej wiosny powrócił do telewizji okazał się wielkim hitem gromadzącym miliony widzów przed telewizorami. Już sama informacja o tym, że format wraca do Polski, ale już nie w TVN wywołał lawinę komentarzy w mediach i spekulacji, które gwiazdy zostaną zaangażowane przy produkcji. W lutym wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a my mogliśmy zobaczyć pierwszy oficjalny spot wyprodukowany przez Polsat, gdzie znalazły się wszystkie gwiazdy i ich partnerzy z parkietu.  Przypomnijmy:  Już jest oficjalny spot "Tańca z gwiazdami" w Polsacie   Po wielu tygodniach zaciętej rywalizacji w programie pozostały dwie pary:  Joanna Moro  z Rafałem Maserakiem oraz  Aneta Zając  i Stefano Terrazzino. Każda z pań cieszy się zarówno ogromną sympatią widzów, jak również uznaniem jurorów.  Choć na parkiecie lepiej technicznie wypadała Moro, to jednak widzowie nie pozwolili by Zając odpadła i wysyłali na nią mnóstwo SMS-ów.  W trakcie trwania programu, dużo mówiło się o tym, że finalistki nie przepadają za sobą i każda za nich za wszelką cenę chciałaby wygrać.  W finałowym odcinku aktorki zmierzyły się z trzema tańcami, w tym jednym ulubionym, wybranym przez siebie. Ostatni taniec tak poruszył Stefano, że nie umiał on powstrzymać łez, podobnie jak jurorka Iwona Pavlović i Dawid Kwiatkowski.  Po wszystkich występach punktacja przedstawiała się następująco: Joanna i Rafał -119 punktów, Aneta i Stefano - 117 punktów. Punkty od jurorów w połączeniu z głosami widzów, zapewniły zwycięstwo Anecie Zając. Gratulujemy. Zobacz: Beata Tyszkiewicz nie zachwyciła się tańcem Zając   ''''+''''ipt>''''); //-->   ''''+''''ipt>''''); //-->   Aneta Zając jak księżniczka w "Tańcu z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner