Aneta Zając w bordowej marynarce
TYLKO U NAS!

TYLKO U NAS: Aneta Zając i Patryk Ignaczak wrócili do siebie?! Wiemy, jak jest naprawdę!

Aneta Zając w bordowej marynarce

Aneta Zając i Patryk Ignaczak dali sobie jeszcze jedną szansę? Zaledwie kilka tygodni temu magazyn "Party" informował, że gwiazda serialu "Pierwsza miłość" i muzyk z zespołu "Audiofeels" podjęli decyzję o rozstaniu. Para zakończyła wówczas swój związek ponieważ poróżniło ich odmienne podejście do życia. 

Aneta wciąż lubi Patryka, ale obecnie ma mu do zaoferowania jedynie przyjaźń - mówiła Party znajoma aktorki.

Teraz jednak pojawiły się plotki, że Aneta i Patryk znów są razem! Według doniesień "Faktu" aktorka i muzyk dali sobie jeszcze jedną szansę. Czy to prawda? Wiemy!

Aneta Zając i Patryk Ignaczak są razem?

Jak informuje "Fakt" Aneta Zając i Patryk Ignaczak są razem dzięki... córce muzyka. Jak to możliwe? Informator dziennika twierdzi, że kiedy Patryk potrzebował pomocy w opiece nad dzieckiem mógł liczyć na wsparcie Anety, która jest doświadczoną mamą. 

W ramach podziękowania Patryk zaprosił Anetę na kolację. Od słowa do słowa, aż w końcu stwierdzili, że niepotrzebnie się rozstali i znów chcą być razem - zdradza źródło dziennika. 

Jaka jest prawda? Jak udało nam się dowiedzieć, Aneta i Patryk nie wrócili do siebie! Nadal pozostają tylko przyjaciółmi. 

Dla Anety to bardzo świeży temat. Istnieje szansa na powrót, ale oboje dają sobie czas na przemyślenie. Aneta jest bardzo silną osobą, tryska energią i patrzy optymistycznie w przyszłość, ale nie chce robić niczego na siłę! - zdradza nam znajoma gwiazdy.

Przypominamy, że pierwsze doniesienia dotyczące Anety Zając i Patryka Ignaczaka pojawiły się w grudniu ubiegłego roku. O tym, że aktorka spotyka się z muzykiem poinformował magazyn "Flesz". Para jednak nigdy nie skomentowała plotek na swój temat i nie publikowała w sieci wspólnych zdjęć. Niestety, po kilku miesiącach Aneta i Patryk podjęli decyzję o rozstaniu.

Aneta Zając nie wróciła do Patryka Ignaczaka.

Aneta Zając
ONS

Aktorka rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem zaledwie kilka tygodni temu.

Zdjęcie Patryka Ignaczaka na Instagramie
Instagram

Zobacz także: Co łączy Anetę Zając i byłego partnera Wendzikowskiej?! Pochwalili się wspólnym ZDJĘCIEM

Więcej na temat Aneta Zając Patryk Ignaczak
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08