Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich
EastNews
Newsy

Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich

Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich

Dziś rano wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Andrzeja Strzeleckiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł w wieku 68 lat. Niestety, gwiazdor "Klanu" przegrał walkę z nowotworem. Andrzej Strzelcki zmagał się z  nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli. Śmierć aktora pogrążyła w żałobie jego ukochaną żonę i dzieci. 

Doda komentuje rozwód Katarzyny Figury: "Piszczałyśmy razem po wyroku"

Rodzina Andrzeja Strzeleckiego 

Andrzej Strzelecki miał na swoim koncie role w wielu filmowych i serialowych hitach takich jak: "W pustyni i w puszczy", "Przepraszam, czy tu biją" czy "Przeprowadzki". Ogromną popularność przyniosła mu rola Tadeusza Koziełły-Kozłowskiego w serialu "Klan". A jak wyglądało jego życie prywatne? Andrzej Strzelecki miał dwójkę dzieci: córkę i syna. Aktor już od wielu lat tworzył szczęśliwy związek z Joanną Pałucką. Aktorka zaledwie kilka tygodni temu w rozmowie z mediami opowiedziała o dramacie, jaki dotknął jej męża. 

Staramy się żyć normalnie, ale choroba nie daje o sobie zapomnieć. W zasadzie jest niesamodzielny i nie może się nigdzie beze mnie ruszyć. Mimo to się nie poddaje i chce funkcjonować jak dawniej- zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Wszyscy fani Andrzeja Strzeleckiego wierzyli, że dzięki innowacyjnej terapii aktor pokona raka. W sieci rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na leczenie w USA. Niestety, dziś- 17 lipca- media poinformowały o śmierci aktora. Córka Andrzeja Strzeleckiego poinformowała, że odszedł nad ranem w swoim domu.

Tata odszedł nagle, nad ranem, o 5:55. Odszedł w domu, byli z nim najbliżsi. To jest najważniejsze. Na ten moment nie jestem w stanie więcej powiedzieć- córka aktora powiedziała w rozmowie z portalem plejada.pl. 

Bliskim Andrzeja Strzeleckiego składamy kondolencje. 

Zobacz także: Andrzej Strzelecki z "Klanu" nie żyje. Miał 68 lat. Wiedział, że umrze - zabił go nowotwór

Andrzej Strzelecki tworzył szczęśliwe małżeństwo z Joanną Pałucką.

Andrzej Strzelecki z żoną
East News

Para doczekała się syna Antoniego. 

Andrzej Strzelecki z synem
East News

Aktor miał również córkę Joannę.

Andrzej Strzelecki z córką
East News

Zobacz także

Dramatyczne nagranie gwiazdora "Klanu" Andrzeja Strzeleckiego. Aktor z trudnością mówi

Andrzej Strzelecki z Klanu walczy z rakiem

Gwiazdor "Klanu", Andrzej Strzelecki, prosi o finansowe wsparcie w walce z rakiem! 

 

Klątwa nad "Koglem Moglem"? Tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci i choroby...
East News
Newsy
Klątwa nad "Koglem Moglem"? Tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci i choroby...
Klątwa nad "Koglem Moglem"? Tragiczne wypadki, niespodziewane śmierci i choroby...

"Kogel Mogel" to komedia wszech czasów, która bawi do łez. Wielu fanów produkcji zna scenariusz na pamięć, jednak wciąż bez znudzenia i chęcią zasiada po raz kolejny przed telewizorem. Kultową historię Kasi, która uciekła do Warszawy, ponieważ nie chciała wyjść za mąż zna chyba każdy. W tym filmie ciężko jest wybrać ulubioną postać. Jednak prawdziwe życie aktorów nie było dla nich tak łaskawe. W życiu wielu z nich wydarzyły się ogromne tragedie, które odcisnęły piętno na ich przyszłości. Wielu z nich nie ma już wśród nas, m. in. uwielbianego Pawełka - męża Kasi, którego grał Dariusz Siatkowski. Aktor zginął w wieku 48 lat. Jakie jeszcze dramatyczne historie spotkały aktorów, wcielających się w uwielbiane przez milionów Polaków postacie z filmu "Kogel Mogel"?  Zobacz także:  Powstanie "Kogel Mogel 4"! Zdjęcia ruszają już w tym roku

Andrzej Strzelecki
East News
Newsy
Andrzej Strzelecki napisał przed śmiercią piosenkę. Poruszjący tekst… Jest też nagranie
Andrzej Strzelecki napisał przed śmiercią piosenkę. Poruszjący tekst… Jest też nagranie

Wiadomość o śmierci Andrzeja Strzeleckiego poruszyła jego przyjaciół, kolegów aktorów i rzesze wielbicieli jego niezwykłego talentu. Wielki aktor, znany m.in. z „Klanu” miał ledwie 68 lat. Zmagał się z nowotworem - miał nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Choć zbiórkę pieniędzy na jego leczenie wsparło wiele osób, a pomoc zaoferowało ministerstwo zdrowia, aktor nie zdążył rozpocząć leczenia. Zmarł 17 lipca nad ranem. Jak się teraz okazuje, poza niezapomnianymi kreacjami aktorskimi Andrzej Strzelecki zostawił po sobie coś jeszcze. Przed śmiercią napisał słowa do piosenki „Zapalniczka”. Wyjątkowo przejmujący tekst nabiera szczególnego wyrazu właśnie teraz, po śmierci aktora, piosenka opowiada bowiem o odchodzeniu… Zobacz także:   Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich Piosenka z tekstem Andrzeja Strzeleckiego, nagranie, tekst Piosenka jest dostępna w sieci w pięknym wykonaniu Karoliny Piwosz. Muzykę do niej napisał Marek Stefankiewicz. Posłuchajcie tego przejmującego wykonania:   A oto pełny tekst: Karolina Piwosz „Zapalniczka” Słowa: Andrzej Strzelecki Muzyka: Marek Stefankiewicz Jest słowo czyste, mocno brzmiące W którym nadzieja nie utonie Piękne jak wszystkie wschody słońca Słowo „płomień” Dopóki płonę płomieniem - mam znaczenie Dopóki słowo rozpalam - jestem Gdy jestem niesie mnie fala I w tym uniesieniu stać mnie na żar i na gesty Ze mną jest ciepło i jasno Przez chwilę, przez moment, teraz Bo gdy mi przyjdzie zgasnąć - umieram Gdy z każdą chwilą tracę siłę To nie jest miłe Gdy powolutku się oddalam, spalam. Zostaje ze mnie tylko śmieć, bezużyteczny A ja bym...

Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego. Olga Kalicka, Michał Mikołajczak i Zofia Zborowska żegnają swojego mistrza
EastNews
Newsy
Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego. Olga Kalicka, Michał Mikołajczak i Zofia Zborowska żegnają swojego mistrza
Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego. Olga Kalicka, Michał Mikołajczak i Zofia Zborowska żegnają swojego mistrza

Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego (+68 l.) odbył się w piątek, 25 lipca 2020 roku. Aktor znany m.in. z roli doktora Tadeusza Koziełły w "Klanie", został pochowany na Cmentarzu Powązki Wojskowe.  Andrzej Strzelecki  zmarł 17 lipca po długiej walce z chorobą nowotworową. Strzelecki był bardzo znanym i cenionym człowiekiem w środowisku aktorskim. Na jego pogrzebie oprócz rodziny i przyjaciół, pojawili się m.in. Olga Kalicka, Zofia Zborowska, Wojciech Gąssowski czy Michał Mikołajczak. Zobacz także:  Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich Na co zmarł Andrzej Strzelecki? Andrzej Strzelecki zmarł w wieku 68 lat. Wybitny aktor walczył z nowotworem płuc i oskrzeli. Jeszcze niedawno odbyła się zbiórka  pieniędzy na lek, który miał być sprowadzony z zagranicy . Niestety w piątek, 17 lipca, pojawiła się tragiczna informacja o śmierci aktora. Andrzej Strzelecki zasłynął między innymi z ról w filmach i serialach, takich jak: "W pustyni i w puszczy", "Rozmowy nocą", "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". W latach 2008-16 był rektorem Akademii Teatralnej w Warszawie. Zobacz także:   Andrzej Strzelecki z "Klanu" nie żyje. Miał 68 lat. Wiedział, że umrze - zabił go nowotwór Na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego pojawiła się m.in. Zofia Zborowska. W tłumie udało nam się wypatrzeć również Olgę Kalicką. "Profesor Andrzej Strzelecki - Strzelec - nasz teatralny Tata... ♥️ Pustka..." - napisała na Instagramie Olga Kalicka, kiedy dowiedziała się że Strzelecki zmarł. Na pogrzebie pojawili się również Piotr Fronczewski i Rafał Zawierucha. Nie zabrakło również Wojciecha...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner