Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kinga Duda i Andrzej Duda
Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Piotr Molecki/ East News
Newsy

Andrzej Duda komentuje wieści o ślubie Kingi Dudy. Internauci nie wierzą, że to napisał... 

Andrzej Duda wziął sprawy w swoje ręce i zareagował na plotki, które krążą o jego córce w mediach. Prezydent przyznał, że nie został zaproszony na ślub Kingi Dudy, jego wpis obruszył internautów.

Kinga Duda bardzo pilnie strzeże swojego prywatnego życia. W mediach jakiś czas temu pojawiła się tylko informacja, że Kinga jest szczęśliwie zakochana, co zresztą potwierdził jej ojciec w jednym z wywiadów. Podobno para planowała nawet ślub, który miał odbyć się w najbliższym czasie, media spekulowały jednak, że doszło do rozstania, i Kinga Duda odwołała swoje ślubne plany. Wkrótce potem na internetowych forach ślubnych pojawiła się informacja o tym, że w branży mówi się o ślubie córki prezydenta, który ma się odbyć jeszcze w czerwcu...

W końcu sam prezydent odniósł się do tych spekulacji na swoim Twitterze. Czy to możliwe, że córka nie zaprosiła swojego taty?

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

Andrzej Duda wydał oświadczenie o ślubie córki w żartobliwym tonie: "A ja z pretensjami do Niej..."

Właśnie dlatego, że Kinga Duda tak pilnie strzeże swojej prywatności, media z jeszcze większą uwagą przyglądają się jej życiu osobistemu. Nie tak dawno mówiło się o bliskiej relacji 25-latki z aktorem Maciejem Musiałem, który jednak plotki o ich związku zdementował, przyznał jedynie, że bardzo Kingę lubi i zdarzało się, że spędzali ze sobą trochę czasu. Aktualny narzeczony Kingi Dudy to młody lekarz z Krakowa, Bartłomiej. W mediach pojawiła się informacja, że para ma się pobrać na dniach. 

Prezydent postanowił odnieść się do sytuacji swojej córki.  Na swoim Twitterze napisał krótki komentarz:

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem, z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... 😂😂😂

Prezydent zdaje się, że właśnie w ten sposób zdementował plotki o domniemanym ślubie swojej córki. Wygląda na to, że żadna ceremonia nie jest w planach. Sama Kinga Duda nie odniosła się do tych spekulacji. 

Zobacz także: Kinga Duda ma chłopaka? Prezydent sam zdradził status związku swojej córki

Andrzej Duda zaprzeczył, jakoby jego córka miała się pobrać jeszcze w czerwcu. Prezydent postanowił zrobić to w formie żartu, co niekoniecznie przypadło fanom do gustu. 

Kinga Duda jest wciąż pilnie obserwowana przez paparazzi. Znając skromność córki prezydenta i jej antypatię do blasku fleszy, jej ślub na pewno odbyłby się z dala od medialnego rozgłosu. Wygląda jednak na to, że jak na razie żadna ceremonia nie jest w planach. 

Kinga Duda przekornie patrzy w bok, zbliżenie na twarz
East News

Media spekulują, że do ślubnej uroczystości miałoby dojść w rodzinnym mieście Kingi Dudy, lub w jego okolicach. Dziennikarze pilnie śledzą śluby i wesela odbywające się w okolicach Krakowa, a na forach internetowych wre, że ślub córki prezydenta miałby odbyć się w Niepołomicach.

Kinga Duda
East News

Kinga Duda w nowej fryzurze
East News
Newsy
Kinga Duda ma chłopaka? Prezydent sam zdradził status związku swojej córki
Prezydent, Andrzej Duda zdradził, czy jego córka ma chłopaka!

Andrzej Duda w trakcie tegorocznej kampanii wyborczej stara się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a ponieważ normalna kampania jest utrudniona przez koronawirusa, coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych. Niedawno zdecydował się odpowiedzieć na pytania od najmłodszych wyborców podczas tzw. Q&A. Pojawiły się m.in. pytania o pełniony urząd, Internauci chcieli wiedzieć czy prezydent zamawia jedzenie na wynos, a jedno z nich dotyczyło jego córki! Zobaczcie, jak Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o stan cywilny jego córki... Kinga Duda ma chłopaka? Jeden z Internautów pozwolił sobie na dość bezpośrednie pytanie i chciał wiedzieć, czy  Kinga Duda jest wolna. Co więcej zapytał wprost, jakie miałby szanse u córki prezydenta. Andrzej Duda z uśmiechem na twarzy odpowiedział: Kinga, czyli moja córka ma 25 lat, jest osobą dorosłą, samodzielną, która sama decyduje o sobie. Nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa, o ile wiem. Natomiast, wie Pan, zawsze Pan może próbować – odpowiedziała Andrzej Duda. Tym samym prezydent zdradził, że jego córka ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa. Nie wiadomo, jak Kinga Duda zareagowała na fakt, że jej tata zdradza szczegóły z jej życia prywatnego, które ona, jak wiadomo, bardzo chroni.  Zobacz także:  Kinga Duda i Maciej Musiał spotkają się w... Londynie!? Co tak naprawdę ich łączy? Kinga Duda bardzo chroni swoją prywatność. Andrzej Duda po raz pierwszy tak otwarcie mówił o związku swojej córki.    

Kinga Duda, wizyta w Białym Domu i USA
East News
Newsy
Kto zapłacił za wyjazd Kingi Dudy do USA? Jest odpowiedź prezydenta
Kto zapłacił za wyjazd Kingi Dudy do USA? Jest odpowiedź prezydenta

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych to z pewnością wydarzenie dużej wagi. Po pierwsze ze względu na szczebel wizyty - polska pierwsza para została przyjęta przez prezydenta Donalda Trumpa z małżonką nie tylko na oficjalnych rozmowach, ale też wydano przyjęcie na cześć polskich gości. Po drugie - same jej efekty. Prezydenci podpisali bowiem umowę, na mocy której USA zwiększą liczbę stacjonujących w Polsce amerykańskich żołnierzy, a nasz kraj kupi nowoczesne samoloty bojowe. Prezydent Andrzej Duda miał najwyraźniej ochotę, by w tej ważnej dla niego chwili była przy nim nie tylko żona. Stąd też w Białym Domu fotoreporterzy wypatrzyli również córkę prezydenta, Kingę . Nic dziwnego, dziewczyna wyglądała bardzo elegancko i zdaniem części obserwatorów przyćmiła inne panie .  Zobacz także: Agata Duda błysnęła w Białym Domu! Amerykanom musiała kogoś bardzo przypominać. Specjalnie? Jednak wizyta prezydenckiej córki wywołała również pytania. Kto zapłacił za jej podróż do USA. To, że prezydent i pierwsza dama podróżują na koszt podatnika to sprawa oczywista, ale czy tak samo było w przypadku córki. Pytanie takie skierował do prezydenta jeden z użytkowników Twittera. A prezydent Duda... odpowiedział! Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia. — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 13 czerwca 2019   A może przy podróżach tej rangi córka prezydenta, jako najbliższa rodzina, też powinna lecieć na koszt budżetu? Jak myślicie? Kinga Duda w Białym Domu Wizyta polskiego prezydenta miała dużą rangę:

Jak pracuje Kinga Duda?
EastNews
Newsy
Tak pracuje Kinga Duda. Prezydent Andrzej Duda pokazał zdjęcie! Ile zarabia? 
Kim jest córka prezydenta Andrzeja Dudy, Kinga Duda?

Kilka miesięcy temu okazało się, że Kinga Duda została doradczynią swojego ojca, prezydenta Andrzeja Dudy, w jego kancelarii. Młoda adeptka prawa pomaga mu w sprawach społecznych. Teraz na oficjalnym koncie prezydenta Polski na Instagramie możemy zobaczyć, czym zajmuje się prawniczka. Jakie ma obowiązki? Kinga Duda pracuje w Pałacu Prezydenckim! Co robi na co dzień? Kinga Duda miała niedawno okazję zorganizować spotkanie z młodymi w ramach zainicjowanej przez nią i Łukasza Rzepeckiego akcji: „Młodzi w Pałacu”.  Doradcy zaprosili do Pałacu Prezydenckiego przedstawicieli zarządu Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych (PROM) – największego w kraju forum współpracy organizacji pozarządowych, których członkami są młodzi Polacy. PROM, który pełni także funkcję Krajowej Rady Młodzieży przy Europejskim Forum Młodzieży, od lat prowadzi m.in. badania związane z sytuacją młodych ludzi i ich uczestnictwem w życiu publicznym - czytamy na oficjalniej stronie prezydenta.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl) Jeśli zastanawiacie się, ile Kinga Duda zarabia w kancelarii prezydenta, to spieszymy z odpowiedzią. Zatrudnienie córki prezydenta wywołało mnóstwo kontrowersji i emocji, a więc głos w sprawie musiał zabrać sam prezydent, który zapewnił, że jego córka nie pobiera żadnego wynagrodzenia ze swoją działalność: "Doradca społeczny" to wolontariusz. Nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia z tytułu tej funkcji Kinga Duda mocno wspiera swojego...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner