Party Stories
Kinga Duda w nowej fryzurze
East News
Newsy

Kinga Duda ma chłopaka? Prezydent sam zdradził status związku swojej córki

Prezydent, Andrzej Duda zdradził, czy jego córka ma chłopaka!

Andrzej Duda w trakcie tegorocznej kampanii wyborczej stara się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a ponieważ normalna kampania jest utrudniona przez koronawirusa, coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych. Niedawno zdecydował się odpowiedzieć na pytania od najmłodszych wyborców podczas tzw. Q&A. Pojawiły się m.in. pytania o pełniony urząd, Internauci chcieli wiedzieć czy prezydent zamawia jedzenie na wynos, a jedno z nich dotyczyło jego córki!

Zobaczcie, jak Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o stan cywilny jego córki...

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

Kinga Duda ma chłopaka?

Jeden z Internautów pozwolił sobie na dość bezpośrednie pytanie i chciał wiedzieć, czy Kinga Duda jest wolna. Co więcej zapytał wprost, jakie miałby szanse u córki prezydenta. Andrzej Duda z uśmiechem na twarzy odpowiedział:

Kinga, czyli moja córka ma 25 lat, jest osobą dorosłą, samodzielną, która sama decyduje o sobie. Nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa, o ile wiem. Natomiast, wie Pan, zawsze Pan może próbować – odpowiedziała Andrzej Duda.

Tym samym prezydent zdradził, że jego córka ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa. Nie wiadomo, jak Kinga Duda zareagowała na fakt, że jej tata zdradza szczegóły z jej życia prywatnego, które ona, jak wiadomo, bardzo chroni. 

Zobacz także: Kinga Duda i Maciej Musiał spotkają się w... Londynie!? Co tak naprawdę ich łączy?

Kinga Duda bardzo chroni swoją prywatność.

Kinga Duda
East News

Andrzej Duda po raz pierwszy tak otwarcie mówił o związku swojej córki.

Andrzej Duda i Agata Duda
Rafał Oleksiewicz

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Duda, wizyta w Białym Domu i USA
East News
Newsy
Kto zapłacił za wyjazd Kingi Dudy do USA? Jest odpowiedź prezydenta

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych to z pewnością wydarzenie dużej wagi. Po pierwsze ze względu na szczebel wizyty - polska pierwsza para została przyjęta przez prezydenta Donalda Trumpa z małżonką nie tylko na oficjalnych rozmowach, ale też wydano przyjęcie na cześć polskich gości. Po drugie - same jej efekty. Prezydenci podpisali bowiem umowę, na mocy której USA zwiększą liczbę stacjonujących w Polsce amerykańskich żołnierzy, a nasz kraj kupi nowoczesne samoloty bojowe. Prezydent Andrzej Duda miał najwyraźniej ochotę, by w tej ważnej dla niego chwili była przy nim nie tylko żona. Stąd też w Białym Domu fotoreporterzy wypatrzyli również córkę prezydenta, Kingę . Nic dziwnego, dziewczyna wyglądała bardzo elegancko i zdaniem części obserwatorów przyćmiła inne panie .  Zobacz także: Agata Duda błysnęła w Białym Domu! Amerykanom musiała kogoś bardzo przypominać. Specjalnie? Jednak wizyta prezydenckiej córki wywołała również pytania. Kto zapłacił za jej podróż do USA. To, że prezydent i pierwsza dama podróżują na koszt podatnika to sprawa oczywista, ale czy tak samo było w przypadku córki. Pytanie takie skierował do prezydenta jeden z użytkowników Twittera. A prezydent Duda... odpowiedział! Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia. — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 13 czerwca 2019   A może przy podróżach tej rangi córka prezydenta, jako najbliższa rodzina, też powinna lecieć na koszt budżetu? Jak myślicie? Kinga Duda w Białym Domu Wizyta polskiego prezydenta miała dużą rangę:

Kinga Duda
East News
Newsy
Kinga Duda w seksownej mini tańczy i śpiewa na scenie! W sieci pojawiło się nagranie sprzed lat
Takiej Kingi Dudy z pewnością nie znacie! W sieci już jakiś czas temu pojawiło się zaskaujące nagranie z udziałem córki prezydenta, ale teraz zrobiło się o nim naprawdę głośno

Takiej Kingi Dudy z pewnością nie znacie! W sieci już jakiś czas temu pojawiło się zaskaujące nagranie z udziałem córki prezydenta, ale teraz zrobiło się o nim naprawdę głośno. Na filmie widać, jak Kinga Duda ubrana w seksowną sukienkę występuje w "Szopce Nowodworskiej". Musicie zobaczyć to nagranie!  Kinga Duda na nagraniu sprzed lat Kinga Duda rzadko pokazuje się publicznie i chroni swoje życie prywatne, jednak ostatnio nie mogło zabraknąć jej u boku swojego taty, który wygrał wybory prezydenckie. Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego nie tylko pojawiła się na scenie, ale również apelowała o tolerancję o wzajemny szacunek.  Chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Ponieważ niezależnie od tego w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek- mówiła Kinga Duda. O wystąpieniu Kingi Dudy zrobiło się głośno, a w sieci znów stało się popularne nagranie z udziałem córki prezydenta sprzed lat. Na filmie opublikowanym na youtube.com możemy zobaczyć, jak śpiewa i tańczy Kinga Duda! Według informacji portalu onet.pl nagranie pochodzi z "Szopki Nowodworskiej", która jest organizowana przez uczniów liceum I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego. Zobaczcie sami, jak na scenie prezentowała się Kinga Duda!  Zobacz także:  Kinga Duda ma chłopaka? Prezydent sam zdradził status związku swojej córki Kinga Duda na nagraniu sprzed lat.   Jak widać, córka prezydenta ma zdolności aktorskie! :)  

Andrzej Duda i selfie na Twitterze
East News, Twitter/Andrzej Duda
Newsy
Dlaczego Andrzej Duda w nocy koresponduje z dziewczynami? Uwaga, to oficjalne: “Pan prezydent jest sową”

Rzecznik prezydenta Marek Magierowski tłumaczył w Radiu Zet nocną aktywność Andrzeja Dudy na portalach społecznościowych. Czemu więc o godz. 2 w nocy wysyła swoje selfie młodym internautkom? - Pan prezydent jest sową. Pracuje w nocy. Czasami nawiązuje kontakt z użytkownikami Twittera – mówił w Radio Zet rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. I dalej: - Jeżeli ktoś zadaje mu pytanie, a ktoś chce nawiązać konwersację z panem prezydentem, a on akurat jest na Twitterze i ma na to czas, to odpowiada na twity – mówił Marek Magierowski.  Prowadząca Monika Olejnik zwróciła uwagę, że niektórzy czują się zażenowani tym, co robi pan prezydent. - Niektórzy nie – odpowiedział krótko Magierowski. Oto jedna z ostatnich aktywności prezydenta w sieci: @EwaWac @bia9977 @ksietczynski Ja! pic.twitter.com/It2M12Buae — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 29 kwietnia 2016   Andrzej Duda ma wielu przyciwników. Ostatnio został wygwizdany przez kibiców na meczu Pucharu Polski - Legia Warszawa kontra Lech Poznań. Jego mina była bardzo wymowna.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner