Andrzej Duda w trakcie tegorocznej kampanii wyborczej stara się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, a ponieważ normalna kampania jest utrudniona przez koronawirusa, coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych. Niedawno zdecydował się odpowiedzieć na pytania od najmłodszych wyborców podczas tzw. Q&A. Pojawiły się m.in. pytania o pełniony urząd, Internauci chcieli wiedzieć czy prezydent zamawia jedzenie na wynos, a jedno z nich dotyczyło jego córki!

Reklama

Zobaczcie, jak Andrzej Duda odpowiedział na pytanie o stan cywilny jego córki...

Kinga Duda ma chłopaka?

Jeden z Internautów pozwolił sobie na dość bezpośrednie pytanie i chciał wiedzieć, czy Kinga Duda jest wolna. Co więcej zapytał wprost, jakie miałby szanse u córki prezydenta. Andrzej Duda z uśmiechem na twarzy odpowiedział:

Kinga, czyli moja córka ma 25 lat, jest osobą dorosłą, samodzielną, która sama decyduje o sobie. Nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa, o ile wiem. Natomiast, wie Pan, zawsze Pan może próbować – odpowiedziała Andrzej Duda.

Tym samym prezydent zdradził, że jego córka ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa. Nie wiadomo, jak Kinga Duda zareagowała na fakt, że jej tata zdradza szczegóły z jej życia prywatnego, które ona, jak wiadomo, bardzo chroni.

Zobacz także: Kinga Duda i Maciej Musiał spotkają się w... Londynie!? Co tak naprawdę ich łączy?

Zobacz także

Kinga Duda bardzo chroni swoją prywatność.

East News

Andrzej Duda po raz pierwszy tak otwarcie mówił o związku swojej córki.

Rafał Oleksiewicz

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama