East News
Newsy

Kinga Duda i Maciej Musiał spotkają się w... Londynie!? Co tak naprawdę ich łączy?

Kinga Duda wyjechała do Wielkiej Brytanii. Jak się okazało, ostatnio była widziana z Maciejem Musiałem. Co łączy tę dwójkę?

Kinga Duda niedawno zakończyła trzymiesięczny staż w warszawskiej kancelarii. Wygląda na to, że córka polskiego prezydenta nie chce jednak rozwijać swojej kariery w Polsce i wybrała się do Wielkiej Brytanii. To właśnie tam według informacji "Dobrego Tygodnia" już wkrótce rozpocznie pracę w jednej z firm. Jak się okazało, Kinga może liczyć na wsparcie Macieja Musiała, który również przebywa w Londynie! Co tak naprawdę łączy tę dwójkę? 

Zobacz także: Kariera Kingi Dudy nabiera tempa! Poznajcie szczegóły jej nowej pracy. Pensja robi wrażenie!

Maciej Musiał spotyka się z aktorką grającą główną rolę w "Wiedźminie"? Wiemy, co ich łączy!

Kinda Duda i Maciej Musiał spędzają czas w Londynie

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Duda i Maciej Musiał są ze sobą bardzo zaprzyjaźnieni. Już na początku 2016 roku wszyscy zastanawiali się, czy tę dwójkę łączy coś więcej. Media zaczęły rozpisywać się o ich rzekomym romansie, jednak plotki szybko uciszył menadżer aktora. Po latach, głos w sprawie zabrał sam Maciej Musiał, który w programie Kuby Wojewódzkiego opowiedział jak poznał się z córką prezydenta i wyznał prawdę o ich relacji. 

Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. [...] Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. I potem trochę pisaliśmy, później spotkaliśmy się na imprezie znajomego - zdradził Maciej Musiał. 

Co więcej aktor wyznał, że stanął również w obronie Kingi w pewnej niebezpieczniej sytuacji. 

Poszliśmy na imprezę i szliśmy bulwarami. Wtedy ją uratowałem. Szło dwóch pijanych gości i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem- wspominał w programie Kuby Wojewódzkiego.

Wygląda na to, że przyjaźń tej dwójki w dalszym ciągu trwa w najlepsze. Ostatnio Kinga Duda zakończyła staż w prestiżowej warszawskiej kancelarii, a teraz zdecydowała się na wyjazd do Londynu. To właśnie  tam według informacji uzyskanych przez "Dobry Tydzień" niedługo rozpocznie pracę. W Wielkiej Brytanii może liczyć na wsparcie Maćka Musiała, który według tygodnika, "pomieszkuje" w Londynie. Magazyn zdecydował się poprosić o komentarz aktora w sprawie, czy aktualnie pomaga się urządzić swojej przyjaciółce w nowym miejscu. Chociaż długo milczał, w końcu zdecydował się odpowiedzieć: 

- Wolałbym nie zostawiać żadnego komentarza - wyznał aktor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". 

Córka prezydenta woli unikać fotoreporterów i zdecydowanie nie chce być w centrum zainteresowania. Będąc w Londynie może odsunąć się od medialnego szumu związanego z wyborami prezydenckimi, w których jej tata stara się o reelekcję. Wygląda więc na to, że Kinga Duda i Maciej Musiał w dalszym ciągu po prostu się przyjaźnią, a córka prezydenta może liczyć na jego wsparcie w każdej sytuacji.

Kinga Duda
East News

Maciej Musiał zaczepił córkę prezydenta na Facebooku, po tym jak Andrzej Duda został prezydentem! Potem poznał ją osobiście na imprezie u wspólnego znajomego. Od tamtej pory ta dwójka bardzo się ze sobą przyjaźnie. 

Maciej Musiał w koszulce z tęczą
Instagram

 

Kinga Duda
Newsy
Kinga Duda diametralnie zmieniła fryzurę. Nie ma śladu po jej długich włosach! 
Kinga Duda ma nową fryzurę. Efekty jej metamorfozy zostały uchwycone podczas konwencji Andrzeja Dudy.

Kinga Duda ma nową fryzurę. Efekty jej metamorfozy zostały uchwycone podczas konwencji Andrzeja Dudy. Po blond lokach prezydenckiej córki nie ma ani śladu. Na jakie zmiany się zdecydowała i czy to korzystna decyzja?  Zobacz także:  Kinga Duda i Maciej Musiał spotkają się w... Londynie!? Co tak naprawdę ich łączy? Kinga Duda w nowej fryzurze 10 maja 2020 roku odbędą się wybory prezydenckie, więc powoli ruszają już kampanie wyborcze. 15 lutego odbyła się konwencja Andrzeja Dudy. Obecnemu Prezydentowi towarzyszyły Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda oraz córka Kinga Duda. Nie dało się nie zauważyć metamorfozy młodej prawniczki. Po długich blond włosach nie ma już ani śladu. Kinga zdecydowała się na mocne cięcie i długość włosów kończącą się przed ramionami.  Kinga Duda niedawno zakończyła trzymiesięczny staż w warszawskiej kancelarii i wygląda na to, że swoją przyszłość wiąże z karierą w Wielkiej Brytanii. Według informacji "Dobrego Tygodnia" już wkrótce rozpocznie tam pracę w jednej z firm. Czy związku z tak ważną decyzją o przeprowadzce, córka Prezydenta postanowiła również zmienić swój wizerunek?  Zobacz także:  Kariera Kingi Dudy nabiera tempa! Poznajcie szczegóły jej nowej pracy. Pensja robi wrażenie! Kinga Duda zdecydowała się na nową fryzurę. Jej włosy są teraz zdecydowanie krótsze.  Jeszcze do niedawna Kinga miała długie włosy. Pasuje jej taka zmiana?   

Maciej Musiał w czarnej kurtce
Newsy
Maciej Musiał po latach wyznał, co łączy go z Kingą Dudą! "Uratowałem ją"!
Maciej Musiał po latach wyznał, co łączy go z Kingą Dudą! "Uratowałem ją"!

Na początku 2016 roku wszyscy zastanawiali się, co łączy Kingę Dudę i Macieja Musiała. Po tym, jak w mediach pojawiły się wspólne zdjęcia córki prezydenta i gwiazdora serialu "Rodzinka.pl" media zaczęły dopytywać, czy Kinga i Maciej mają romans. Menadżer aktora zapewnił wówczas, że łączy ich jedynie przyjaźń i nie ma mowy o żadnym romansie . Teraz, po latach do całej sprawy odniósł się sam Maciej Musiał, który w programie Kuby Wojewódzkiego zdradził, jak poznał córkę Andrzeja Dudy.  Co łączyło Macieja Musiała i Kingę Dudę? Maciej Musiał był gościem w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. W show opowiadał o swojej karierze i... znajomości z Kingą Dudą. Kuba Wojewódzki zapytał go wprost, czy był kiedyś związany z córką prezydenta. Jak odpowiedział aktor? Nie mogę ci tego powiedzieć. Muszę dbać o dyskrecję - śmiał się Musiał, a po chwili przyznał - Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. (...) Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. I potem trochę pisaliśmy, później spotkaliśmy się na imprezie znajomego- zdradził Maciej Musiał.  Gwiazdor "Rodzinki.pl" opowiedział również o pewnym wydarzeniu z udziałem córki Andrzeja Dudy... Poszliśmy na imprezę i szliśmy bulwarami. Wtedy ją uratowałem. Szło dwóch pijanych gości i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem- wspominał w programie Kuby Wojewódzkiego. Wiedzieliście, że Maciej Musiał przyjaźnił się z córką prezydenta?  Maciej Musiał opowiedział o przyjaźni z Kingą Dudą.  Maciej Musiał był gościem w programie Kuby...

Kinga Duda z tatą, Andrzejem Dudą
East News
Newsy
Kinga Duda wejdzie do polityki na stałe? "To osobista decyzja prezydenta i jego żony Agaty"
Kinga Duda wejdzie do polityki na stałe? "To osobista decyzja prezydenta i jego żony Agaty"

Czy powołanie  Kingi Dudy  na doradczynię prezydenta Andrzeja Dudy to wstęp do jej kariery politycznej?  Spośród 13 doradców powołanych przez prezydenta Andrzeja Dudę jego córka Kinga Duda (24) jest najmłodsza. Na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta RP nie ma informacji, w czym konkretnie będzie doradzać, można tam jednak przeczytać, że córka głowy państwa specjalizuje się „w międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym”. Zobacz także:  Kinga Duda dostała pracę w kancelarii prezydenckiej. Wiadomo ile zarabia córka Andrzeja Dudy  Powołanie Kingi na to stanowisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem mediów i ludzi ze świata polityki. „To niepojęte, żeby młoda osoba uwikłana w rodzinny kontekst, a zarazem absolwentka rozmaitych studiów, gdzie zapewne uczyli ją o różnicy między tym, co prywatne i publiczne, dała się wciągnąć w polityczną grę (…). I w jakiej to sprawie posłuszna i nijaka pani Kinga może doradzać tatusiowi”, grzmiała na Facebooku etyczka Magdalena Środa. Czy córka prezydenta sprawdzi się w nowej funkcji i dlaczego się na nią zdecydowała? WAŻNY PUNKT W CV? W zeszłym roku ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, zgłębiała tajniki prawa w Waszyngtonie, a po powrocie do Polski wzięła udział w międzynarodowym konkursie dla studentów prawa. Ukończyła go na podium i w ramach nagrody wyjechała do Londynu na półroczny staż w prestiżowej kancelarii. Miesięczne wynagrodzenie stażysty wynosi tam ok. 1,5 tys. funtów. Prezydentowi Kinga doradzać będzie za darmo. Nowe stanowisko nie będzie się też wiązać z jakimikolwiek przywilejami. „Kindze Dudzie (…) nie przysługują żadne dodatkowe profity, jak np. gabinet, ochrona,...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner