Party Stories
Andrzej Chyra o polskim kościele
AKPA
Newsy

Andrzej Chyra został ojcem! Synek czy córka?

Późne ojcostwo jest teraz w modzie

Andrzej Chyra wcieli się w rolę życia! Kilka dni temu jego partnerka Paulina Jaroszewska urodziła syna.

Jak donosi Super Express, w jednym z warszawskich szpitali przyszło na świat pierwsze dziecko pięćdziesięcioletniego aktora. A jak Chyra i jego partnerka się poznali? W trakcie zdjęć do filmu „W imię...”, w którym Andrzej Chyra zagrał główną rolę, zaś Paulina była asystentką kierownika produkcji. Zaiskrzyło, zauroczenie przerodziło się w uczucie, a teraz para doczekała się synka.

Podobno aktor jest zachwycony, a jego przyjaciele mówią, że na pewno świetnie sprawdzi się w tej roli.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

 

Andrzej Chyra ma syna!


Jak myślicie pięćdziesiąt jeden lat to nie za późno na zostanie tatą?
 EOScif_040515071.jpg


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Chyra z partnerką Pauliną i synkiem w wózku Ministerstwie Kultury
ONS
Newsy
Andrzej Chyra pierwszy raz pokazał się z synkiem i partnerką! Ależ z niego szczęśliwy tata
Dziecko odmieniło Andrzeja Chyrę
Newsy
Dziecko zmieniło Andrzeja Chyrę: "Żartuje, że chce dożyć jego osiemnastki"

Andrzej Chyra przez lata uchodził za wiecznego chłopca, ktory spędza życie na imprezach.  Teraz znajomi aktora są pewni, że ojcostwo całkowicie go odmieniło.  Andrzej Chyra stał się przykładnym ojcem i partnerem . Jak donosi Fakt Andrzej Chyra zaczął dbać o swoje zdrowie a w rozmowach z przyjaciółmi wciąż zachwyca się swoim synem. W rozmowach z Andrzejem prawie nie istnieje teraz inny temat niż syn. Powtarza, że narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie . Uważa na zdrowie, robi regularnie badania. A z tym przecież różnie u niego bywało. Powtarza często w żartach, że chce dożyć osiemnastki syna - zdradziła znajoma aktora. Syn Andrzeja Chyry i Pauliny Jaroszewskiej urodził się prawie dwa miesiące temu . Jest to pierwsze dziecko 51-letniego aktora, który jeszcze kilka lat temu tworzył związek z Magdaleną Cielecką . Swoją obecną partnerkę Andrzej Chyra poznał na planie filmu "W imię...", gdzie Paulina Jaroszewska była asystentką kierownika produkcji. Wygląda więc na to, że Andrzej Chyra w najważniejszej roli swojego życia, w roli ojca, świetnie się odnalazł.   Zobacz również: Paulina Krupińska w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Wszystkie mamy mnie znienawidzą" Andrzej Chyra został ojcem Ojcostwo zmieniło Andrzeja Chyrę Andrzej Chyra

Dziecko odmieniło Andrzeja Chyrę
Newsy
Ojcostwo zmieniło Andrzeja Chyrę: "Narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie"
Aktor spełnia się w roli ojca

Narodziny dziecka zmieniły Andrzeja Chyrę ? Znajomi aktora są pewni, że ojcostwo całkowicie go odmieniło. Chyra, który do tej pory- jak donosiły media- prowadził dość imprezowy styl życia, stał się przykładnym ojcem i partnerem . Jak donosi Fakt Andrzej Chyra zaczął dbać o swoje zdrowie a w rozmowach z przyjaciółmi wciąż zachwyca się swoim synem.   W rozmowach z Andrzejem prawie nie istnieje teraz inny temat niż syn. Powtarza, że narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie . Uważa na zdrowie, robi regularnie badania. A z tym przecież różnie u niego bywało. Powtarza często w żartach, że chce dożyć osiemnastki syna - zdradziła znajoma aktora. Syn Andrzeja Chyry i Pauliny Jaroszewskiej urodził się prawie dwa miesiące temu . Jest to pierwsze dziecko 51-letniego aktora, który jeszcze kilka lat temu tworzył związek z Magdaleną Cielecką . Swoją obecną partnerkę Chyra poznał na planie filmu "W imię...", gdzie Jaroszewska była asystentką kierownika produkcji. Wygląda więc na to, że Andrzej Chyra w najważniejszej roli swojego życia, w roli ojca, świetnie się odnalazł. Zobacz również: Paulina Krupińska w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Wszystkie mamy mnie znienawidzą"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner