Party Stories
Alicja Węgorzewska Bohdan Gadomski
East News
Newsy

Bohdan Gadomski nie żyje. Alicja Węgorzewska żegna dziennikarza muzycznego wyjątkowym utworem

Kolejne gwiazdy żegnają dziennikarza Bohdana Gadomskiego! Bohdan Gadomski nie żyje. Na co zmarł?

Bohdan Gadomski nie żyje. Ta smutna informacja pojawiła się w mediach społecznościowych,g dzie bliscy poinformowali o śmierci dziennikarza. Publicysta zmarł po długiej walce z chorobą, o której sam informował w 2019 roku:

Wracam do Was ze świata chorych. W ostatnim tygodni byłem w szpitalu kardiologicznym, bo dopadł mnie zawał serca. Do tego zapalenie płuc. Na serce choruję od dawna, teraz choroba się odnowiła. Będzie mi wolno dużo mniej niż dawniej - pisał Bohdan Gadomski. 

Dziennikarza muzycznego żegnają znane gwiazdy, m.in Arek Kłusowski, wokalista z "The Voice of Poland" , Krzysztof Krawczyk oraz Alicja Węgorzewska, która umieściła na Facebooku wzruszający wpis!

W Dzień Zaduszny wspominamy tych, którzy odeszli w tym roku: Królikowski, Lipko, Gnatowski, Demarczyk...

Alicja Węgorzewska żegna Bohdana Gadomskiego!

Alicja Węgorzewska postanowiła pożegnać dziennikarza w wyjątkowy sposób i na Facebooku oprócz poruszających słów zamieściła utwór ulubionej artystki Bohdana Gadomskiego. Śpiewaczka operowa zdecydowała się na bardzo szczere i osobiste pożegnanie! Sami przeczytajcie...

Shirley Bassey była ulubioną artystką Bohdana Gadomskiego. Dziennikarz publikował pełne pasji wywiady z artystami w Angorze. Był fanem „Bitwy tenorów na róże” oraz wspierał promocję artystycznej młodzieży. Właśnie dowiedziałam się że Bohdan Gadomski nie żyje . Bohdanie jak Cię znam to jesteś już na koncercie Shirley w Niebie. Odpoczywaj w pokoju. R.I.P - napisała na Facebooku Alicja Węgorzewska.

Utwór usłyszycie tutaj!

Zobacz także: Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat

 

Bohdan Gadomski pracował między innymi dla  Angory i  Expressu Ilustrowanego. 

East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Brzozowski na Eurowizji 2017
Newsy
Węgorzewska przyznała wysoką notę Brzozowskiemu, a publiczność... zaczęła buczeć! Mamy nagranie!
Zobacz, jak to wyglądało!

Rafał Brzozowski nie został ciepło przyjęty przez fanów Eurowizji, którzy na żywo oglądali koncert krajowych eliminacji w TVP. Jego piosenka "Sky Over Europe" zebrała słabe recenzje, jednak mimo wszystko Rafał ostatecznie zajął wysokie 2. miejsce (3. miejsce w głosowaniu jurorów oraz 3. miejsce w głosowaniu widzów).   Zobacz:  Kasia Moś jedzie na Eurowizję! Ale to nie ona dostała najwięcej punktów od widzów - mamy dokładnie głosowanie!   Kiedy Alicja Węgorzewska, jedna z jurorek, przyznała Rafałowi aż 8 pkt., fani w siedzibie TVP zaczęli buczeć i gwizdać! Brzozowski jednak nic sobie z tego nie robił i podziękował Węgorzewskiej za docenienie jego utworu. Dobra mina do złej gry? :) Zobaczcie sami!   Zobacz także:  Doda na Eurowizji 2017! Zaśpiewała piosenki zwycięzców konkursu! Zobacz ZDJĘCIA z koncertu Doda o wyborze Kasi Moś na Eurowizję 2017! "Nie ma co gadać, trzeba..." Były łzy i radość! Zobacz zdjęcia Kasi Moś z finałowego koncertu! To ona jedzie na Eurowizję! Kasia Moś jedzie na Eurowizję! Ale to nie ona dostała najwięcej punktów od widzów - mamy dokładnie głosowanie! TYLKO U NAS: Kasia Moś komentuje swoje zwycięstwo! Spodziewała się wygranej? Zobacz zdjęcia wszystkich finalistów polskich preselekcji na Eurowizję 2017! Michał Szpak zachwycił podczas preselekcji do Eurowizji! Jego występ oczarował jurorów! ZDJĘCIA      

Barwy szczęścia
Mat. prasowe
Seriale
Barwy szczęścia: Alicja Węgorzewska w serialu! Co jeszcze? Sebastian zaproponuje Magdzie, by adoptowali dziecko Natalii!
Bohdan Gadomski nie żyje
Newsy
Bohdan Gadomski nie żyje. Krzysztof Krawczyk wstrząśnięty śmiercią przyjaciela: "To był artysta wśród dziennikarzy"
Na co zmarł Bohdan Gadomski? Przyczyny tajemniczej śmierci dziennikarza Bohdana Gadomskiego. Przyjaciele żegnają Bohdana Gadomskiego.

Nie żyje Bohdan Gadomski, dziennikarz muzyczny, publicysta, przyjaciel wielu gwiazd. Okoliczności jego tajemniczej śmierci, według relacji przyjaciół na Facebooku, bada policja.  Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie - brzmi wpis na Facebookowym koncie Bohdana Gadomskiego Dlaczego tajemniczej? Kilka godzin przed informacją o śmierci dziennikarza w sieci pojawił się zaskakujący wpis: Znajomi i przyjaciele redaktora BOHDANA GADOMSKIEGO ‼️‼️‼️ Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie ‼️ Nie mamy kontaktu z Bohdanem od półtora miesiąca. Jego komórka jest wyłączona, a telefon domowy nie odpowiada. Prosimy o jakąkolwiek informacje, kontakt i pomoc w ustaleniu, gdzie przebywa Bohdan - czytamy we wpisie portalu Kulturalni.pl. Bohdana Gadomskiego żegna jego przyjaciel, Krzysztof Krawczyk!     Krzysztof Krawczyk żegna Bohdana Gadomskiego Śmierć Bohdana Gadomskiego to cios dla wielu osobistości ze świata muzyki. Gadomski przyjaźnił się z wieloma gwiazdami polskiej sceny, wśród nich znalazł się Krzysztof Krawczyk, który na swoim Facebooku opłakuje przyjaciela: Nie ma szans zasnąć kiedy zmarł Przyjaciel i Człowiek, któremu tak wiele zawdzięczam! Człowiek szlachetny choć o osobowości bardzo artystystycznej. To był artysta wśród dziennikarzy. Brak mi słów... - pisze Krawczyk. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Bohdan Gadomski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner