Alicja Węgorzewska Bohdan Gadomski
East News

Bohdan Gadomski nie żyje. Alicja Węgorzewska żegna dziennikarza muzycznego wyjątkowym utworem

Alicja Węgorzewska Bohdan Gadomski
East News

Bohdan Gadomski nie żyje. Ta smutna informacja pojawiła się w mediach społecznościowych,g dzie bliscy poinformowali o śmierci dziennikarza. Publicysta zmarł po długiej walce z chorobą, o której sam informował w 2019 roku:

Wracam do Was ze świata chorych. W ostatnim tygodni byłem w szpitalu kardiologicznym, bo dopadł mnie zawał serca. Do tego zapalenie płuc. Na serce choruję od dawna, teraz choroba się odnowiła. Będzie mi wolno dużo mniej niż dawniej - pisał Bohdan Gadomski. 

Dziennikarza muzycznego żegnają znane gwiazdy, m.in Arek Kłusowski, wokalista z "The Voice of Poland" , Krzysztof Krawczyk oraz Alicja Węgorzewska, która umieściła na Facebooku wzruszający wpis!

Alicja Węgorzewska żegna Bohdana Gadomskiego!

Alicja Węgorzewska postanowiła pożegnać dziennikarza w wyjątkowy sposób i na Facebooku oprócz poruszających słów zamieściła utwór ulubionej artystki Bohdana Gadomskiego. Śpiewaczka operowa zdecydowała się na bardzo szczere i osobiste pożegnanie! Sami przeczytajcie...

Shirley Bassey była ulubioną artystką Bohdana Gadomskiego. Dziennikarz publikował pełne pasji wywiady z artystami w Angorze. Był fanem „Bitwy tenorów na róże” oraz wspierał promocję artystycznej młodzieży. Właśnie dowiedziałam się że Bohdan Gadomski nie żyje . Bohdanie jak Cię znam to jesteś już na koncercie Shirley w Niebie. Odpoczywaj w pokoju. R.I.P - napisała na Facebooku Alicja Węgorzewska.

Utwór usłyszycie tutaj!

Zobacz także: Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat

 

Bohdan Gadomski pracował między innymi dla  Angory i  Expressu Ilustrowanego. 

East News

 

 

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04