Alicja Bachleda-Curuś w białych spodniach z synem Henrym Tadeusze Farrellem w zielonej bluzie
Newsy

Zobacz zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś z synkiem. Henry Tadeusz ma już 6 lat! GALERIA

Zobacz zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś z synkiem. Henry Tadeusz ma już 6 lat! GALERIA
Alicja Bachleda-Curuś w różowej sukience
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś o mężczyznach: "Wybieram Europejczyków" ZOBACZ WIDEO
Alicja Bachleda-Curuś o mężczyznach: "Wybieram Europejczyków" ZOBACZ WIDEO

Piękna aktorka, Alicja Bachleda-Curuś , zagrała w nowym polskim filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Premiera już w styczniu. Aktorka rzadko bywała ostatnio w kraju i raczej nie grywała w rodzimych produkcjach, dlatego dla jej fanów to ogromna radość. Podczas spotkania z okazji zakończenia zdjęć do nowego filmu zdradziła nam czego prywatnie się dowiedziała się o płci brzydkiej: Ja nic nie wiem o mężczyznach i niczego nie chce wiedzieć. Chcę się uczyć przy każdym kolejnym doświadczeniu, chce się dowiadywać czegoś nowego. Nie ma takiej kalki, którą można przełożyć z jednego mężczyznę na drugiego. Oni się rządzą swoimi prawami i trzeba to po prostu poznać. Alicja Bachleda-Curuś o ideale partnera Do tej pory Alicja nie miała raczej szczęścia do mężczyzn. Kiedy związała się z hollywoodzkim przystojniakiem - Colinem Farellem, wszyscy myśleli, że to miłość na zawsze. Niestety, doszło do rozstania, które podobno Bachleda-Curuś przeżywa do dziś, a spotkania z byłym partnerem w sprawie ich dziecka, Henry'ego są dla niej bardzo trudne.  W rozmowie z Party.pl przyznała, że swoje uczucia wolałaby lokować w Europejczykach.  Ja wybierałam dotychczas Europejczyków i Polaków, więc oscyluję gdzieś wokół naszej kultury, naszych zachowań, naszej mentalności. Dżentelmen europejski, polski już mało spotykany na Zachodzie jednak mi imponuje.  Alicji Bachledzie-Curuś życzymy powodzenia i czekamy na efekty pracy! Zobacz wideo!   Alicja Bachleda-Curuś na premierze kalendarza Dżentelmeni 2015 Alicja Bachleda-Curuś na spotkaniu z okazji zakończenia zdjęć do filmu Alicja Bachleda-Curuś pokazała brzuch

Alicja Bachleda-Curuś przyjaźni się z Magdą Mielcarz
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś dostała nową rolę! Czy teraz zamieszka z synem w Polsce?
Co z szkołą Henry'ego Tadeusza w Los Angeles?

Na taką propozycję czekała wiele lat. Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski, by zagrać w filmie! Jak dowiedział się magazyn "Party", aktorka przyjęła główną rolę w polskiej komedii "7 rzeczy". To pierwszy całkowicie polski film, w którym Alicja Bachleda-Curuś zagra od 15 lat! Jak udało się ustalić magazynowi, Alicja przyjechała do Polski na początku września, a zdjęcia zostały zaplanowane tak, żeby jak najszybciej mogła wrócić do Los Angeles. Powód? Jej i Colina Farrella sześcioletni synek Henry Tadeusz poszedł właśnie do pierwszej klasy w USA. Alicja Bachleda-Curuś przyjechała do Polski kręcić film, czy zabrała syna? Jednak, jak się dowiedzieliśmy, aktorka właśnie z tego powodu wahała się czy przyjąć rolę w filmie "7 rzeczy", bo nie chciała rozstawać się ze swoim synem na tak długi czas. Tym bardziej w tak ważnym dla Henry'ego Tadeusza okresie. Ale aktorka znalazła rozwiązanie. Po inauguracji roku szkolnego w Los Angeles zabrała syna ze sobą i posłała do amerykańskiej szkoły w Krakowie. Jak tylko skończy pracę na planie filmu w Warszawie, pojadą szybko do domu w Stanach, aby Henry Tadeusz normalnie mógł chodzić tam do szkoły.  

Alicja Bachleda-Curuś w czerwonej sukience
ONS
Newsy
Wiemy, jakich pieniędzy żąda Alicja Bachleda-Curuś za rolę. Będziecie zaskoczeni!
Wiemy, jakich pieniędzy żąda Alicja Bachleda-Curuś za rolę. Będziecie zaskoczeni!

  Alicja Bachleda-Curuś wcale nie ma wygórowanych hollywoodzkich stawek! Podobno za rolę do filmu, w którym grała jeszcze miesiąc temu  „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”  zarobiła  ok. 30 tys złotych. Bardziej od zarobków Alicję Bachledę-Curuś interesuje teraz, czy proponowana rola, jest ciekawym wyzwaniem aktorskim.  Do niedawna Alicja koncentrowała się głównie na karierze w Hollywood. Plotkowano nawet, że polskich producentów po prostu nie było stać, aby ją zaangażować. Ale teraz to się zmieniło! Alicja zmieniła swoje stawki na bardziej dostępne w polskich warunkach. I właśnie podpisuje umowę na kolejną rolę w Polsce! Zdjęcia mają ruszyć na wiosnę.   Henry Tadeusz poszedł do szkoły w Los Angeles Alicja Bachleda-Curuś po miesięcznym pobycie w Polsce musiała wrócić do Stanów. Powód?  Jej synek Henry Tadeusz ma sześć lat i właśnie zaczyna naukę w Campbell Hall w Los Angeles, szkole dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Za oceanem Bachleda również nie może narzekać na brak zajęć. Niedawno skończyła zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu „Edge”  i czeka na decyzję, czy trafi on do produkcji. Jeśli tak, zimą gwiazdę czeka sporo pracy! W grudniu na pewno przyjedzie do Polski na Święta Bożego Narodzenia. Więcej o planach Alicji Bachledy-Curuś przeczytacie od poniedziałku w nowym "Party".    Alicja Bachleda-Curuś na konferencji w Galerii Kazimierz Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Joanna Opozda na konferencji filmu "7 rzeczy"    

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner