Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski lada chwila powitają na świecie swoje dziecko. Aktualnie są szczęśliwymi rodzicami trzech synów. Czy na świecie pojawi się kolejny chłopiec? A może to czas na dziewczynkę? Chociaż szczęśliwi rodzice na razie milczą, media zdradzają płeć ich dziecka! Będzie synek czy córeczka?

Reklama

Płeć dziecka Aleksandry Żebrowskiej i Michała Żebrowskiego

Niedługo Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski znowu zostaną rodzicami i powitają na świecie swojego ukochane dziecko. Para nie ukrywa, że marzy o dużej rodzinie i chociaż spotkało ich wiele dramatów, dziś oczekują narodzin kolejnego maleństwa. Aleksandra Żebrowska dzieli się ciążowymi zdjęciami w sieci i nie boi się głośno mówić nie tylko o tych dobrych stronach macierzyństwa. Pokazuje jak w okresie ciąży zmienia się jej ciało, tym samym odczarowując narzucone przez media ideały, które odbierają kobietom pewność siebie. Niedawno Michał Żebrowski pokazał nagie zdjęcie ciężarnej żony a w sieci zawrzało. Chociaż aktor i jego żona dzielą się sporą częścią swojego życia z internautami, do tej pory jednak nie zdradzili czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki. Zrobił to jednak za nich Pudelek.pl:

Żebrowska urodzi syna. Ola pochodzi z dużej rodziny i taką również chce mieć - Pudelek.pl cytuje swoje źródło.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Te gwiazdy opowiedziały o bolesnej stracie dziecka: Cristiano Ronaldo, Maja Hyży, Małgorzata Rozenek i inni...

Przy okazji informator "Pudelka" zasugerował, że Michał i Aleksandra Żebrowska marzą również o córeczce, dlatego w przyszłości z pewnością będą chcieli zdecydować się na kolejne dziecko.

Czwarte dziecko na pewno nie będzie ostatnim, szczególnie że oboje marzą o córce. Tym razem będzie to chłopiec .

Zobacz także

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska w łamiącym serce wpisie: "Nie jestem w 4. tylko w 8. ciąży"

Reklama

Chociaż marzenie o posiadaniu dużej rodziny nie jest tajemnicą to Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski nie potwierdzili doniesień serwisu odnośnie płci swojego dziecka. Z pewnością zrobią to, kiedy zdecydują, że jest to dla nich odpowiedni czas. Aktualnie są szczęśliwymi rodzicami trzech synów: Henryka, Franciszka i Feliksa. Jednak życie nie szczędziło im ciężkich doświadczeń. Gdy Aleksandra Żebrowska ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka, wyznała, że jest to już jej 8. ciąża.

Instagram @olazebrowska
Reklama
Reklama
Reklama