Michał i Aleksandra Żebrowscy i ich walka o dzieci
VIPHOTO/East News
Newsy

Aleksandra i Michał Żebrowscy znów zostaną rodzicami. Od zawsze marzyli o sporej rodzinie

Aleksandra Żebrowska głośno mówi o swoich trudnych doświadczeniach: "Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży"

Jakiś czas temu Aleksandra Żebrowska ogłosiła, że znów zostanie mamą. Kiedy media podały, że to czwarta ciąża żony Michała Żebrowskiego, Ola szybko poprawiła dziennikarzy:

Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży - napisała.

Żebrowska jest jedną z tych gwiazd, które głośno mówi o swoich trudnych doświadczeniach. Razem z Michałem przeszli sporo, walcząc o dzieci. 

Aleksandra Żebrowska nie boi się kontrowersji. Zebraliśmy jej najodważniejsze zdjęcia i nagrania

Historia miłości Oli i Michała Żebrowskich 

„Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola”, opowiadał w jednym z wywiadów Michał.

Żebrowski poznał Aleksandrę 15 lat temu. Był wtedy u szczytu sławy i chciał podszkolić język angielski. Ktoś z rodziny doradził mu korepetycje u zdolnej studentki. Była nią Aleksandra. To jednak jeszcze nie był ich czas. Musiały minąć trzy lata, by Michał i Aleksandra przypadkowo spotkali się na imprezie. Od tego momentu wszystko potoczyło się błyskawicznie: po miesiącu były zaręczyny, a rok po ślubie na świat przyszedł ich pierwszy synek Franciszek. Ola miała wtedy tylko 22 lata.

„Pamiętam, jak położne w szpitalu dopytywały, czy to moje pierwsze dziecko – bo z przećwiczoną na rodzeństwie łatwością przekręcałam delikatne ciałko na wszystkie strony przy przewijaniu czy kąpieli, nie bałam się tego”, wspominała Aleksandra w wywiadzie dla Baby by Ann.

Historia miłości Żebrowskich
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Ale czy da się przygotować na wszystko?

„Wydaje mi się, że byłam gotowa na nieprzespane noce i te dwanaście kup dziennie (…). Nastawiłam się bojowo do walki ze zmęczeniem, kupiłam kosz na pieluchy, laktator, wszystko było pod kontrolą. A tu nagle na sali porodowej oprócz dziecka urodziła się również mama – zupełnie nowa osoba, z nowymi potrzebami, emocjami i oczywiście poczuciem, że nie do końca ma do nich prawo, że powinna zachować je dla siebie”, opowiadała Aleksandra.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska miała 24 lata, gdy straciła dziecko. Teraz zdradziła całą prawdę

I jak dodała, choć miała wsparcie męża oraz całej swojej rodziny, to czuła, że: „coś jest nie tak. Dopiero po kilku miesiącach jakoś psychicznie odżyłam”. Żebrowska nie miała zdiagnozowanej depresji, ale – jak wiele kobiet po porodzie – w pierwszych tygodniach było jej trudno i czuła się samotna. Na szczęście wszystko minęło, a gdy trzy lata później urodziła drugiego syna Henryka, było jej już znacznie łatwiej.

Aleksandra i Michał Żebrowscy zostaną rodzicami
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Walka o dziecko 

Zarówno Michał, jak i jego żona zawsze powtarzali w wywiadach, że chcą mieć dużo dzieci. Zwłaszcza Aleksandra, która pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma sześć sióstr i jednego brata. Tuż przed trzecim porodem (w 2020 roku na świecie pojawił się trzeci syn pary, Feliks), Aleksandra zdecydowała się opowiedzieć o swojej walce:

„»Nieudane« ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą – poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry)  jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami – dodają innym otuchy i siły”, napisała na Instagramie i podkreśliła, że zdecydowała się na to wyznanie z solidarności z innymi kobietami.

Ola i Michał Żebrowscy zostaną rodzicami
Mateusz Jagielski/East News

Zaapelowała również, by oszczędzać innym pytań o dzieci.

„Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące”, tłumaczyła.

Żebrowscy czekają teraz na czwarte dziecko. 

 

East News
Newsy
Aleksandra Żebrowska poruszyła trudny temat poronień. Wyznała, że jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem". 
Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy tak szczerze o macierzyństwie i kontrowersyjnych pytaniach dotyczących ciąży!

Aleksandra Żebrowska czeka na narodziny trzeciego dziecka. Żona aktora ma już dwóch synów i lada dzień znów zostanie mamą. Od kiedy podzieliła się informacją na temat ciąży stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych, prezentując zabawne podejście do ciążowego brzuszka. Teraz Aleksandra Żebrowska zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie i opowiedziała, o tym, że jej droga do macierzyństwa nie była łatwa! Ten problem dotyczy wielu kobiet! Aleksandra Żebrowska szczerze o poronieniach Żona Michała Żebrowskiego przyznała, że lada chwila przed nią trzeci poród, ale to jej siódma ciąża.  Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. - napisała Aleksandra Żebrowska na Instagramie. Żona Michała Żebrowskiego nie poprzestała na tym i dodała, że porusza ten temat, aby wesprzeć inne kobiety, które przeszły to samo, ale nie zawsze chcą o tym mówić, potrzebując jedynie oparcia: Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. Aleksandra Żebrowska o pytaniach, które mogą być dla kobiet krzywdzące! Aleksandra Żebrowska poruszyła też temat pytań, które są skierowane do kobiet i brzmią...

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
East News
Newsy
Aleksandra Żebrowska miała 24 lata, gdy straciła dziecko. Teraz zdradziła całą prawdę
Aleksandra Żebrowska miała 24 lata, gdy straciła dziecko. Teraz zdradziła całą prawdę

Aleksandra Żebrowska w rozmowie z mediami poruszyła trudny temat poronień. Żona Michała Żebrowskiego w poruszającym wywiadzie opowiedziała o swoich osobistych przeżyciach i zdradziła, jak zareagowała, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o stracie ciąży. Aleksandra Żebrowska w rozmowie z portalem natemat.pl przyznała, że miała 24 lata, kiedy na rutynowym badaniu USG po raz pierwszy dowiedziała się, że straciła dziecko.  Osobiste wyznanie Aleksandry Żebrowskiej Aleksandra i Michał Żebrowscy zaledwie kilka dni temu po raz kolejny zostali rodzicami. Żona gwiazdora serialu "Na dobre i na złe" urodziła wówczas trzeciego syna- chłopiec otrzymał piękne, tradycyjne imię Feliks. Niestety, kilka dni przed porodem okazało się, że droga do macierzyństwa była bardzo trudna dla Aleksandry Żebrowskiej.  Żona aktora opublikowała w sieci wpis, w którym przyznała, że była już w siedmiu ciążach. Teraz, kilka dni po narodzinach trzeciego dziecka Aleksandra Żebrowska  w wywiadzie dla portalu natemat.pl odniosła się do swojego szczerego wpisu i opowiedziała o własnych przeżyciach. Pierwszej utraty ciąży, doświadczyłam mając 24 lata, będąc już mamą. Poszłam na USG kontrolne zakładając, że wszystko będzie w porządku jak ostatnio. Wieści o braku widocznego tętna były dla mnie kompletnie niezrozumiałe, zupełnie się tego nie spodziewałam. A to był dopiero początek – obwiniania się, strachu związanego z kolejnymi próbami, dociekania co jest nie tak i dlaczego przytrafia się to zdrowej, młodej dziewczynie, której mama była w 8 ciążach – i ma ósemkę dzieci - powiedziała w rozmowie z natemat.pl. - Nie znałam wtedy nikogo innego, kto poszedł na rutynowe USG ciąży i po kilkunastu minutach wyszedł z badania z informacją, że już w tej ciąży nie jest, ze świstkiem papieru w ręku, kierującym na zabieg w...

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
East News
Newsy
Aleksandra Żebrowska w łamiącym serce wpisie: "Nie jestem w 4. tylko w 8. ciąży"
Aleksandra Żebrowska, która ogłosiła, że jest w ciąży, postanowiła odnieść się do bolesnych nagłówków, które przeczytała w sieci.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami trzech chłopców: Franciszka, Henryka i Feliksa. Ostatni post żony aktora wskazywał, że ich rodzina niedługo się powiększy. Teraz na jej Instagramie pojawił się poruszający wpis, w którym zdementowała, że jest w "czwartej ciąży" jak ogłosiły to za nią media. Dla Aleksandry Żebrowskiej to bardzo trudny temat. Żona Michała Żebrowskiego wróciła myślami do dramatycznych wspomnień.  Aleksandra Żebrowska w poruszającym wpisie o ciąży Aleksandra i Michał Żebrowscy chronią swoją prywatność i dzielą się tylko tymi momentami, które są dla nich zabawne lub ważne. Mimo to  żona aktora jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych . Na Instagramie celebrytki pojawiają się zdjęcia, które pokazują prawdziwe, często nie tak idealne strony macierzyństwa. Wiele gwiazd pokazuje piękne ujęcia i uśmiechnięte buzie swoich dzieci. Aleksandra Żebrowska nie wstydzi się wrzucić relacji, na której jej dzieci na przykład nie są w najlepszym humorze, a ona sama nie wygląda tak jak na ściance. Fani doceniają jej  szczerość oraz naturalność . Zobacz także:  Aleksandra Żebrowska dogryzła Agnieszce Kaczorowskiej. Tym zdjęciem podsumowała "modę na brzydotę" Aleksandra Żebrowska od lat porusza w mediach społecznościowych tematy, o których wiele kobiet chce rozmawiać, ale nie ma odwagi. Zdjęcia, które pojawiają się na jej profilu, często wzbudzają skrajne emocje, jedni chwalą ją za odwagę, inni uważają, że to zbytni ekshibicjonizm, a Instagram to miejsce, w którym powinny się pojawiać "ładne kadry". Niedawno poruszyła ważny temat, który często jest pomijany w mediach. Żona Michała Żebrowskiego pokazuje, że każde ciało jest piękne i żadna kobieta nie powinna się wstydzić. ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik