Aleksandra Kwaśniewska zareagowała na dramatyczne nagłówki, oraz lawinę pytań o jej dalsze losy, po tym, jak gruchnęła wieść o zakończeniu emisji "Miasta kobiet". Wiadomo, że program nie pojawi się już w wiosennej ramówce TVN Style. Dziennikarka opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym odnosi się do medialnych informacji i ujawnia, czy będzie jeszcze współpracować ze stacją. Sprawdźcie, co napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska o pożegnaniu z "Miastem kobiet": "Trudno, żebym w tej chwili darła szaty"

Aleksandra Kwaśniewska otrzymała angaż w "Mieście kobiet", gdy program powrócił na wizję po kilkuletniej przerwie. Występowała tam razem z Marzeną Rogalską i Olgą Legosz, którą po roku zastąpiła Ane Pižl. Decyzja o zdjęciu talk-show z anteny pozbawiła prowadzące pracy. Wiadomo jednak, że Marzena Rogalska otrzymała już nową propozycję z TVN. Przez pewien czas nie było wiadomo, co dalej z córką Aleksandra Kwaśniewskiego. W końcu sama zainteresowana zabrała głos i uciszyła medialne spekulacje na swój temat.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska gorzko o depresji i stracie. Nawiązała do Meghan Markle

Aleksandra Kwaśniewska uspokoiła fanów, że wbrew niektórym doniesieniom wszystko z nią w porządku, a decyzja o zakończeniu produkcji "Miasta kobiet" nie przyszła do niej z dnia na dzień. Podkreśliła, że nowy dyrektor stacji poinformował ją o tym osobiście, z wyprzedzeniem:

(...) Czuję się w obowiązku zapewnić, że "plotki o mojej śmierci są grubo przesadzone". Prawdą jest, że "Miasto Kobiet" znika z anteny. TVN Style od grudnia ma nowego dyrektora, który układa de facto zupełnie nową ramówkę, w której nie ma miejsca na żaden talk-show. Taką ma wizję i pełne prawo ją realizować. O tym, że nie będzie kolejnego sezonu "Miasta" poinformował mnie osobiście jeszcze w styczniu, równocześnie zapewniając, że chce ze mną dalej współpracować i aktualnie rozmawiamy na temat potencjalnych formatów jesiennych - zapewniła była gospodyni formatu.

Aleksandra Kwaśniewska podziękowała widzom za obecność przed odbiornikami i zdradziła, co będzie ją zajmowało w nadchodzącym czasie. Okazuje się, że ma co robić:

Zobacz także

(...)trudno, żebym w tej chwili darła szaty z szoku i rozpaczy, że niespodziewanie zatrzasnęły się za mną drzwi TVNu i "na dobre żegnam się ze stacją". Poza wszystkim, to tylko telewizja. Żyłam bez niej wcześniej i jakby co, będę żyła dalej. Już wkrótce usłyszycie kolejne piosenki z moimi tekstami, a z szuflad powyciągałam rzeczy do dokończenia, czekające na taki moment, jak ten właśnie. Oczywiście programu mi żal, bo był ważny dla nas i wiem, że był ważny dla wielu z was (...) - przekazała

Instagram / aleksandraleksandrowna

Wpis skomentowała Marzena Rogalska, która nie szczędziła koleżance ciepłych słów:

Jak dobrze, że nie czytałam tych dramatycznych nagłówków, pamiętaj na przyszłość, że "gdybyś umarła" i mnie wcześniej nie uprzedziła, miałabym ci za złe. "Miasto Kobiet" było, jest i będzie dla nas ważne, bo poruszyłyśmy w nim dużo potrzebnych tematów, wierzę, że zrobimy jeszcze wiele dobrego. Jestem mega wdzięczna za ten wspólny, dobry czas - napisała dziennikarka

Fani mają własne propozycje i sugestie dla Aleksandry Kwaśniewskiej:

To proszę przejść na YouTube. I dalej prowadzić ciekawe i ważne rozmowy.

Ola, zróbcie to na swoim kanale na YouTube we trzy.

Tak nieśmiało podaję pomysł, może jakiś podcast?

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Będziecie tęsknić za Aleksandrą Kwaśniewską i "Miastem kobiet"?

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska uciekła sprzed kamery po pytaniu o Marcina Hakiela

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama