“Miasto kobiet” nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN, a co za tym idzie pojawiły się pytania, co dalej z prowadzącymi program Aleksandrą Kwaśniewską i Marzeną Rogalską. Choć osobiste i często poruszające rozmowy, jakie odbywały się w "Mieście kobiet" były chętnie cytowane przez media, to zapadła decyzja o zdjęciu programu z anteny. Już wiadomo, co dalej z Marzeną Rogalską, a w przypadku Aleksandry Kwaśniewskiej zapadła wymowna cisza.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska pożegnała się z TVN

Aleksandra Kwaśniewska była prowadząca "Miasto kobiet" od 2021 roku, kiedy to program wrócił na antenę po dość długiej przerwie. We wrześniu do duetu prowadzących dołączyła Ane Pižl, a teraz media obiegła informacja, że program znika z anteny. Już w wiosennej ramówce nie zobaczymy "Miasta kobiet", a co za tym idzie prowadzące straciły pracę.

W wiosennej ramówce TVN Style nie zobaczymy "Miasta kobiet" - podało biuro prasowe TVN.

Instagram

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska gorzko o depresji i stracie. Nawiązała do Meghan Markle

Już wiadomo, że Marzena Rogalska zostaje w TVN i otrzymała nowy program, w którym będzie przybliżała widzom życie niezwykłych rodzin, które mieszkają w Polsce:

Pracujemy nad nowym programem z Marzeną Rogalską, w którym przemierzy Polskę w celu poznania niezwykłych rodzin – ich historii, codzienności, zwyczajów – czytamy w serwisie Press.

Nie pojawiła się jednak informacja o przyszłości Aleksandry Kwaśniewskiej w stacji TVN. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego również nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie. Czy to oznacza, że dziennikarka na dobre znika ze stacji?

Zobacz także

Aleksandra Kwaśniewska przeprowadziła w programie "Miasto kobiet" głośny wywiad z Marcinem Hakielem, który wywołał mnóstwo kontrowersji. To wtedy tancerz zdradził, że to Katarzyna Cichopek chciała wolności, która okazała się mieć imię.

mat. prasowe/TVN, TRICOLORS/East News
Instagram / aleksandraleksandrowna
Instagram / aleksandraleksandrowna
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama