Aleksandra Kwaśniewska uciekła sprzed kamery po pytaniu o Marcina Hakiela
mat. prasowe/TVN, TRICOLORS/East News
Newsy

Aleksandra Kwaśniewska uciekła sprzed kamery po pytaniu o Marcina Hakiela

Aleksandra Kwaśniewska przeprowadziła głośny wywiad z Marcinem Hakielem po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Teraz nie chce do tego wracać.

Rozpad małżeństwa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek znowu jest na językach. Wszystko z powodu faktu, że Katarzyna Cichopek w końcu przestała ukrywać swój nowy związek. Kilka miesięcy temu, tuż po ogłoszeniu rozwodu z aktorka, Marcin Hakiel powiedział w "Mieście Kobiet", że dał żonie wolność i "okazało się, że ta wolność ma imię". Teraz, gdy wiadomo już oficjalnie, że Katarzyna Cichopek jest szczęśliwa z Maciejem Kurzajewskim, dziennikarze chcieli spytać o komentarz Aleksandrę Kwaśniewską, która przeprowadzała głośny wywiad z jej byłym mężem. Reakcje prezenterki była jednak stanowcza i bardzo wymowna. 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Aleksandra Kwaśniewska nie chciała mówić o Marcinie Hakielu

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budzi sporo kontrowersji. Para postanowiła ujawnić swoje uczucia w dniu 40. urodzin aktorki, po tym, jak złośliwy komentarz na jej Instagramie zostawiła Paulina Smaszcz, zdradzając, że w podróż do Izraela wybrali się we dwoje. Niedawno nawet paparazzi przyłapali Katarzynę Cichopek podczas odwiedzin u Macieja Kurzajewskiego. Po głośnym "coming oucie" prezenterzy wrócili od "Pytania na śniadanie". Kiedy prowadzili swoje pierwsze wydanie, pod gmachem TVP również czekali na nich fotoreporterzy. Zakochani jednak nie zamierzają się afiszować, a z pracy wyszli osobno. 

Uwaga mediów skierowana jest również w stronę Marcina Hakiela, który po rozstaniu również odnalazł swoje szczęście, którym chwali się coraz śmielej. Marcin Hakiel coraz częściej pokazuje romantyczne zdjęcia z ukochaną. Nie spieszy się jednak do komentowania nowego życia byłej żony. Dziennikarze o słynny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" postanowili podpytać Aleksandrę Kwaśniewską, która ostatecznie uciekła sprzed kamery. 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał nagranie z synem. Ten widok wzruszył internautów. "Tatuś na medal"

"Super Express" spotkał Aleksandrę Kwaśniewską podczas jednej z premier filmowych. Korzystając z szumu wokół nowego związku Katarzyny Cichopek, dziennikarz chciał porozmawiać z prezenterką "Miasta Kobiet", która wiosną 2022 roku przeprowadziła z Marcinem Hakielem wywiad na temat rozstania. Dziennikarka jednak nie chciała dokładać oliwy do ognia i komentować ponownie głośnej sprawy: 

 - Jakie pytanie? - dopytywała.
-  O "Miasto kobiet" i o jeden wywiad
- Z Hakielem? Nie - odparła, czym zakończyła możliwość rozmowy ze sobą przed kamerą. 

Aleksandra Kwaśniewska na premierze Bejbis
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ma szanse na rozwód kościelny z Marcinem Hakielem?! Ekspert zabrał głos w sprawie

Ani Katarzyna Cichopek ani Maciej Kurzajewski ani Marcin Hakiel nie zamierzają pochylać się więcej nad kontrowersjami związanymi z ich osobami. Na temat nowego związku Katarzyny Cichopek chętnie wypowiadają się jednak inne gwiazdy. Aleksandra Kwaśniewska chociaż zdecydowała się na przeprowadzenie wywiadu z Marcinem Hakielem po rozstaniu, nie chce teraz dokładać oliwy do ognia i wypowiadać się na temat ich relacji zarówno po rozwodzie czy obecnych doniesień związanych z nowym związkiem Katarzyny Cichopek. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski razem
AKPA

Marcin Hakiel z nową dziewczyną
Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na planie programu TVP
Gałązka/AKPA
Newsy
Tak Maciej Kurzajewski rok temu komentował rocznicę ślubu Katarzny Cichopek. Niezręcznie? 
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel we wrześniu 2021 roku obchodzili 13. rocznicę ślubu. Maciej Kurzajewski zostawił tam swój komentarz.

Wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest ostatnio naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą informacji, że gwiazdy "Pytania na śniadanie" są parą. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka dni temu potwierdzili swój związek i pokazali w sieci pierwsze wspólne zdjęcie. Co ciekawe, była żona dziennikarza sugerowała później, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli się ku sobie już od kilku lat.. Teraz z kolei media przypominają, co Maciej Kurzajewski napisał nieco ponad roku temu, pod wspólnym zdjęciem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy wówczas świętowali 13. rocznicę ślubu. Komentarz Macieja Kurzajewskiego pod ślubnymi kadrami Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Kiedy Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem w mediach i w sieci dość szybko pojawiły się plotki, że gwiazda TVP zbliżyła się do Macieja Kurzajewskeigo. Atmesferę podgrzał wtedy głośny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet", gdzie przed kamerami przyznał, że żona prosiła go o więcej wolności i przestrzeni. (...)  pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię- Marcin Hakiel zdradził w telewizyjnym wywiadzie. Dziś Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie i rozpoczęli nowy etap w swoim życiu. Tancerz odnalazł swoje szczęście u boku tajemniczej blondynki, a Katarzyna Cichopek wyznała ostatnio, że spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Co ciekawe, we wrześniu 2021 roku, kiedy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali 13. rocznicę ślubu, dziennikarz publicznie złożył im życzenia. Najlepszego! 👏👏👏💙❤- napisał wówczas Maciej Kurzajewski. Zobacz także:   Ksiądz gorzko o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego: "I on rozbił małżeństwo, i ona..." Warto przypomnieć, że po tym, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski...

Internauci krytykują Aleksandrę Kwaśniewską po wywiadzie z Marcinem Hakielem
mat. prasowe
Newsy
Fani atakują Aleksandrę Kwaśniewską za wywiad z Hakielem. "Ja nie mogę brać odpowiedzialności"
"Duże rozczarowanie" komentują internauci, a Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy się z rozmowy z Marcinem Hakielem, który opowiedział jej o rozstaniu z Katarzyną Cichopek.

Nie milkną echa głośnego wywiadu Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet". Kilka tygodni po ogłoszeniu zakończenia związku z Katarzyną Cichopek tancerz pojawił się w telewizyjnym programie i opowiedział o kulisach rozstania z żoną. Po emisji wywiadu w sieci zawrzało - internauci ostro krytykowali Katarzynę Cichopek i wspierali Marcina Hakiela. Teraz jednak dostało się również Aleksandrze Kwaśniewskiej, która przeprowadziła rozmowę z Marcinem! Co zarzucają jej internauci? Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem Chociaż po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" większość fanów go wspierała, w sieci nie zabrakło również krytycznych wpisów. Część internautów skrytykowała tancerza, który opowiedział o kulisach rozstania, chociaż sam kilka tygodni wcześniej zapowiadał, że ze względu na dobro dzieci nie będzie więcej poruszać tego tematu. Marcina Hakiela ostro skrytykowała m.in. Aleksandra Domańska, której zdecydowanie nie spodobał się wywiad o rozstaniu. Teraz okazuje się, że internauci zaatakowali Aleksandrę Kwaśniewską za to, że przeprowadziła głośny wywiad!  - Strasznie słaba ta akcja z Marcinem . Trudno mi uwierzyć , że się na to zgodziłaś . Duże rozczarowanie. - Hiena roku dla Ciebie! Wykorzystalas niestabilnosc Marcina, nie dalas czasu na ulozenie sie po rozstaniu. Widzialas oswiadczenie - dlaczego go nie uszanowalas?- komentują internauci. Prowadząca "Miasto Kobiet" odpowiedziała na krytyczne wpisy! Zobacz także:  Katarzyna Cichopek wyjechała z dziećmi na majówkę. Co w tym czasie robi Marcin Hakiel? Aleksandra Kwaśniewska zareagowała na zarzuty internautów.  - przykro mi, ale ja nie mogę brać odpowiedzialności za to, co mówią goście. Ja siadałam do...

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela po rozstaniu
Instagram @marcinhakiel/@sylwiabomba
Newsy
Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela: "Widzę, że Marcin przeżywa całe to rozstanie"
Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" w rozmowie z mediami skomentowała rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. "Ekscytowałam się miłością jak z bajki Kasi i Marcina" przyznała Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba nie ukrywa, że rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela mocno ją zaskoczyło. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w rozmowie z mediami skomentowała decyzję pary i ich relację, którą śledziła od samego początku, czyli od wspólnego występu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami" w 2005 roku. Sprawdźcie, co powiedziała Sylwia Bomba! Sylwia Bomba kibicuje Marcinowi Hakielowi Wokół Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela od kilku tygodni jest naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą rozstania pary, która po 17 wspólnie spędzonych latach i 14 latach małżeństwa postanowiła zakończyć swój związek. Wiadomość o rozstaniu gwiazdy "M jak miłość" i tancerza zszokowała m.in. Sylwię Bombę.   Sylwia Bomba już po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" przyznała, że go wspiera. Teraz z kolei Sylwia Bomba w rozmowie z "Faktem" przyznała, że widzi, jak tancerz cierpi po rozstaniu z żoną.  (...) Widzę, że Marcin bardzo przeżywa całe to rozstanie. Doskonale wiem, co przeżywa i wiem jak mu ciężko. Także miałam poczucie, że mój świat się rozpada, ale za parę dni minie rok od mojego odejścia i z perspektywy czasu wiem, że nic lepszego nie mogłam zrobić. Wierze, że Marcin znajdzie swoje szczęście i będzie szczęśliwy- Sylwia Bomba powiedziała dla "Faktu". Zobacz także:   Fani atakują Aleksandrę Kwaśniewską za wywiad z Hakielem. "Ja nie mogę brać odpowiedzialności" Sylwia Bomba nie ukrywa, że od samego początku związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela mocno im kibicowała i bya zchwycona ich romantyczną historią.  Pamiętam, że gdy byłam nastolatką, ekscytowałam się miłością jak z bajki Kasi i Marcina. Wytańczyli sobie tę...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik