Rozpad małżeństwa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek znowu jest na językach. Wszystko z powodu faktu, że Katarzyna Cichopek w końcu przestała ukrywać swój nowy związek. Kilka miesięcy temu, tuż po ogłoszeniu rozwodu z aktorka, Marcin Hakiel powiedział w "Mieście Kobiet", że dał żonie wolność i "okazało się, że ta wolność ma imię". Teraz, gdy wiadomo już oficjalnie, że Katarzyna Cichopek jest szczęśliwa z Maciejem Kurzajewskim, dziennikarze chcieli spytać o komentarz Aleksandrę Kwaśniewską, która przeprowadzała głośny wywiad z jej byłym mężem. Reakcje prezenterki była jednak stanowcza i bardzo wymowna.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska nie chciała mówić o Marcinie Hakielu

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budzi sporo kontrowersji. Para postanowiła ujawnić swoje uczucia w dniu 40. urodzin aktorki, po tym, jak złośliwy komentarz na jej Instagramie zostawiła Paulina Smaszcz, zdradzając, że w podróż do Izraela wybrali się we dwoje. Niedawno nawet paparazzi przyłapali Katarzynę Cichopek podczas odwiedzin u Macieja Kurzajewskiego. Po głośnym "coming oucie" prezenterzy wrócili od "Pytania na śniadanie". Kiedy prowadzili swoje pierwsze wydanie, pod gmachem TVP również czekali na nich fotoreporterzy. Zakochani jednak nie zamierzają się afiszować, a z pracy wyszli osobno.

Uwaga mediów skierowana jest również w stronę Marcina Hakiela, który po rozstaniu również odnalazł swoje szczęście, którym chwali się coraz śmielej. Marcin Hakiel coraz częściej pokazuje romantyczne zdjęcia z ukochaną. Nie spieszy się jednak do komentowania nowego życia byłej żony. Dziennikarze o słynny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" postanowili podpytać Aleksandrę Kwaśniewską, która ostatecznie uciekła sprzed kamery.

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał nagranie z synem. Ten widok wzruszył internautów. "Tatuś na medal"

"Super Express" spotkał Aleksandrę Kwaśniewską podczas jednej z premier filmowych. Korzystając z szumu wokół nowego związku Katarzyny Cichopek, dziennikarz chciał porozmawiać z prezenterką "Miasta Kobiet", która wiosną 2022 roku przeprowadziła z Marcinem Hakielem wywiad na temat rozstania. Dziennikarka jednak nie chciała dokładać oliwy do ognia i komentować ponownie głośnej sprawy:

Zobacz także

- Jakie pytanie? - dopytywała.
- O "Miasto kobiet" i o jeden wywiad
- Z Hakielem? Nie - odparła, czym zakończyła możliwość rozmowy ze sobą przed kamerą.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ma szanse na rozwód kościelny z Marcinem Hakielem?! Ekspert zabrał głos w sprawie

Reklama

Ani Katarzyna Cichopek ani Maciej Kurzajewski ani Marcin Hakiel nie zamierzają pochylać się więcej nad kontrowersjami związanymi z ich osobami. Na temat nowego związku Katarzyny Cichopek chętnie wypowiadają się jednak inne gwiazdy. Aleksandra Kwaśniewska chociaż zdecydowała się na przeprowadzenie wywiadu z Marcinem Hakielem po rozstaniu, nie chce teraz dokładać oliwy do ognia i wypowiadać się na temat ich relacji zarówno po rozwodzie czy obecnych doniesień związanych z nowym związkiem Katarzyny Cichopek.

AKPA
Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama