W ostatnim czasie wielu Polaków zamartwiało się o byłego prezydenta kraju. Wszystko ze względu na jego stan zdrowia. Teraz prezydencka rodzina postanowiła poinformować o tym, jak czuje się Aleksander Kwaśniewski. Jego córka, Aleksandra Kwaśniewska zrobiła to za pośrednictwem Instagrama.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska o zdrowiu taty

Jakiś czas temu stan zdrowia byłego prezydenta znacznie się pogorszył. Właśnie dlatego w sierpniu Aleksander Kwaśniewski odwołał wszelkie zawodowe zobowiązania - wówczas nie pojawił się m.in. na Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni. O powodach rezygnacji poinformowało biuro polityka. Wówczas okazało się, że w minione wakacje Aleksander Kwaśniewski przeszedł operację, a tuż po niej przedłużający się okres rehabilitacji. Jak obecnie się czuje były prezydent?

Aleksandra Kwaśniewska o stanie zdrowia swojego ojca

Zobacz także: Ola Kwaśniewska komentuje doniesienia o pracy w "Dzień Dobry TVN". Zobaczymy ją w programie?

Aleksandra Kwaśniewska niejednokrotnie publikowała wspólne nagrania ze swoim tatą. Od jakiegoś czasu jednak w takim duecie długo nie pojawiali się na Instagramie. Ty razem jednak zrobili wyjątek. Na Instagramie prezydenckiej córki pojawiło się nowe nagranie, na którym ta występuje u boku byłego prezydenta. Na wstępie wyjaśniła, skąd tak długa nieobecność:

- Na wstępie przepraszamy, że tak długo nas nie było. Było to spowodowane tym, że tego lata mieliśmy troszkę szpital na peryferiach - powiedziała Aleksandra.

Następnie głos zabrał były prezydent:

Zobacz także

- Od początku lipca mam kłopot z kolanem. Przy banalnym zabiegu kolano zostało zainfekowane bakterią, więc miałem ropne zapalenie kolana, które wymagało operacji. I w ten sposób dwa miesiące walczę o kolano, chodzę o kulach. Jest lepiej, jest poprawa, lecz ciągle to nie jest to, co było na samym początku, więc moja aktywność zarówno jeśli chodzi o wyjazdy, jak i rozmowy, była ograniczona, ale chcę powiedzieć, że żonie i córce Oli jestem wdzięczny, że się mną pięknie opiekowały no i dzięki temu żyję - podsumował.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Dzień dobry TVN"? "To profesjonalistka"

Pod nagraniem Aleksandra Kwaśniewskiego posypały się liczne komentarze wsparcia:

- Uwielbiam te rozmowy. Ciągle mi mało❤️

- Dziękuje za dzisiejszego live. Mądrego i kulturalnego zawsze warto posłuchać. Pozdrawiam Państwa.

- Pozdrawiam tatę i ubolewam, że nie jest On w dalszym ciągu prezydentem.

Adam Jankowski/REPORTER/East News
Reklama

Lubicie te rodzinne nagrania?

Aleksander Kwaśniewski
Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama