Internet jest medium, które potrafi przynieść każdemu popularność z dnia na dzień. Wystarczy oryginalny pomysł na siebie, trochę talentu i kamera. Następnie wrzucamy filmik z sobą w roli główniej na YouTube i czekamy aż ktoś nas odkryje. Tak kilka lat temu sławę zdobyła Aldona Orłowska, której piosenka i teledysk "To przeznaczenie" stał się prawdziwym hitem w sieci, a w pewnych kręgach zyskał status kultowy.

Reklama

Po krótkiej przerwie polska wokalistka na stałe mieszkająca w Szwecji postanowiła o sobie przypomnieć. Aldona specjalnie na tegoroczne walentynki nagrała nową piosenkę o miłości "Zakupy", którą wykonuje w duecie ze swoim mężem kompozytorem Eugeniuszem Polokiem. Do nagrania powstał oczywiście teledysk utrzymany w charakterystycznym dla artystki stylu. Oprócz Ordowskiej i jej męża może oglądać w nim przebitki z romantycznych egipskich wakacji pary.

Piosenka mimo iż w sieci pojawiła się kilka dni temu już stała się hitem, dzięki wirusowemu jej udostępnianiu poprzez Facebooka i inne serwisy społecznościowe. Czy nagranie powtórzy sukces pierwszego przeboju Aldony Ordowskiej czas pokaże.

Reklama

Skoro już jesteśmy przy gwiazdach internetu, to przypominamy wam o Marzii Gaggioli, Włoszce śpiewającej po polsku, która kilka tygodni temu urzekła nas swoim przebojem "Słońce świeci". Zobacz: Oto nowa królowa internetu. Włoszka śpiewająca... po polsku

Reklama
Reklama
Reklama